Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ράψιμο αιδοίου σκλάβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 28 Νοεμβρίου 2010.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Προς τους Κυρίαρχους σαδιστές, το έχετε κάνει στις υποτακτικές ή σκλάβες σας;

    Προς τις υποτακτικές και σκλάβες, σας το έχουν κάνει οι Κ σας;


    ΥΓ. Το νήμα αυτό το ανοίγω γιατί είδα πολύ πρόσφατα σκλάβα του φόρουμ να της το έχει κάνει ο Κ της.
     
    Last edited: 30 Νοεμβρίου 2010
  2. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    Γειά σου master perri. Κάτι παρόμοιο, ράψιμο κωλοτρυπίδας συγκεκριμένα περιγράφει ως βασανιστήριο ο Μαρκήσιος Ντε Σαντ στο βιβλίο του "Η φιλοσοφία στο Μποντουάρ"
    Το ερώτημα που μου γεννιέτε απο το θέμα που άνοιξες είναι, παρθενοραφή υπάρχει ή οχι?
     
  3. pecado_mortal

    pecado_mortal Regular Member

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    hymenorrhaphy -> παρθενορραφή, (εσφ.) παρθενοραφή, υμενοπλαστική, (εσφ.) υμενοραφή, υμενορραφή
     
  4. Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    Ράψιμο του αιδοίου γνωρίζω ότι γίνεται μετά την εκτομή της κλειτορίδας ειδικά σε Αφρικανικές χώρες, λόγω παραδόσεώς τους.

    Προσωπικά με ανατριχιάζει σαν ιδέα, είτε αυτό είναι κουλτούρα-παράδοση, είτε θέλουμε να κάνουμε αναγωγή αυτής στο bdsm. Επίσης ενέχει πάρα πολλούς κινδύνους για την υγεία κάτι τέτοιο.
     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    Φανταζομαι οτι ο Περης δεν εννοει αυτο  

    Το πιο ευκολο ειναι απο 4 η περισσοτερα κρικακια στα εξωτερικα χειλη του αιδοιου
    και εκει περνας αλυσιδιτσα οπως τα κορδονια των παπουτσιων και στο τελος της αλυσιδιυτσας λουκετακι , αν ειναι ολα απο ευγενες μεταλλο δεν ενεχει κανεναν κινδυνο για την υγεια !!!

    ετσι αποφευγει ο Κυριος την μοδιστρικη καθε φορα !!!
     
  6. Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    oh...I see....
    ναι, οκ, το έχω δει και μου αρέσει οπτικά το θέαμα...μέχρι εκεί όμως...
    αν και το μνι μου δεν θα ήθελα να γίνει παπούτσι

    ;-)   
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    αν ησουν σκλαβα ομως ισως ηθελες  

    μα τι λεω... σιγα μη σε ρωτουσε κιολας ο Κυριος σου !!!
     
  8. Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    στον Άντρα που θα με κάνει σκλάβα του εννοείται δεν θα έλεγα όχι....
     
  9. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    Μπα, αδιάφορο.

     
  10. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    Από τη στιγμή που υπάρχει η εμπειρία της βελόνας στα μικρά χείλη του αιδοίου, το ράψιμο είναι μικρή απόσταση.

    Για κινδύνους δεν γνωρίζω, ο Κύριος που θα κάνει το ράψιμο πρέπει να γνωρίζει αν και τί και πώς και για πόσο, υποθέτω, με βάση αυτά που γνωρίζω, ότι όλα γίνονται με υλικά χειρουργείου.

    Μεγάλο πράγμα η ιδέα στον άνθρωπο...  

    @ thaleia,
    εγώ πάντως για ράψιμο αιδοίου είχα ερωτηθεί...
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    Όπου «ευγενές μέταλλο», αντικαταστήστε το με «βιοσυμβατό μέταλλο».
    Εκτός κι αν θέλουμε να χρησιμοποιήσουμε π.χ. Όσμιο στο δέρμα, που δεν το νομίζω.
     
  12. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Ράψιμο αιδίου σκλάβας

    μπα οχι
    δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο