Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σαδιστής από Νέα Υόρκη αναζητά...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 23 Μαϊου 2006.

  1. savra

    savra Guest

    To θέμα είναι αν οι φαντασιώσεις στην πράξη 'ξεφύγουν' από τα όρια ανοχής.

    Πάντως αν δεν είναι επικίνδυνος σίγουρα τους πρώτους 5-6 μήνες θα είναι ιδιαίτερα δραστήριος.
    Μετά θα δείξει...
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Ενδιαφέροντα θέματα βγαίνουν από το νήμα αυτό.

    Όπως:

    μία υπόγεια σύνδεση με το "τα δικά Μ/μας βίτσια είναι σωστά και καλά, τα δικά Σ/σας απαράδεκτα",

    με επιμέρους τοποθετήσεις κατά περίπτωση, το safe, το sane και το concensual,

    η σύνδεση του SSC της συγκεκριμένης περίπτωσης με το ανοιχτό BDSM,

    το θέμα του τεκμαιρόμενου μαζοχισμού της υποψήφιας για τη θέση,

    το θέμα αν η αγγελίες της μορφής αυτής διαβάζονται @ face value ή αν αναλύονται με βάση υποκειμενικές λογικές για αυτά που δεν λένε,

    το θέμα, που συνδέεται με τα παραπάνω, του τί πρέπει να κάνει μία που διαβάζει αυτή την αγγελία στην περίπτωση που δεν της αρέσει,

    Δε νομίζω να τέθηκε ζήτημα για το τί πρέπει να κάνει μία που διαβάζει την αγγελία και της αρέσει.

    Κατασκευάζω μία σφαιρική προσέγγιση του θέματος... σκέφτομαι προηγουμένως να την δώσω στον δικηγόρο μου για έγκριση <χαμόγελο>.

    Υ.Γ. Σε διάλειμμα πολυεθνικής συνεργασίας Ινδός κάνει μία "λεπτή" ερώτηση στον Νεοζηλανδό ομόλογό του. Ο δεύτερος απαντάει: "αυτό που με ρωτάς φίλε μου θα στο απαντήσω παρουσία του δικηγόρου μου και αφού απομακρυνθούν όλα τα μαχαίρια από το τραπέζι".
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Σαδιστής από Νέα Υόρκη αναζητά...

    Να λάβουμε υπόψιν και το ενδεχόμενο ,πως ο εν λόγο κύριος,αφού βρει αυτή που επιζητά,δε θα μπορέσει να ανταπεξέλθει των προσδοκιών που διαφαίνονται...

    Τέτοιες καταστάσεις τις συναντάμε συχνά και σε αγγελίες και στο irc νομίζω..