Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σαδομαζοχισμός και Edge Play

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 20 Αυγούστου 2019.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Αχου δεν θα συνεννοηθουμε κ είμαι σε ηλικία που σέρνονται και εγκεφαλικά. Όλα καλά. Έχετε δίκιο  
     
    Last edited: 7 Μαϊου 2020
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Επαυξάνω (λαικιστι +1)
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ναι, όχι όλα. Τα play συναισθηματικής καταπόνησης δεν μου κάνουν εμένα προσωπικά, ετσι όπως τα περιγράφεις. Αγαπώ   play βιολογικής καταπόνησης αλλά έχω δύο ενστάσεις.
    Η πρώτη είναι ότι δεν τα βρίσκω και τόσο edge. Δεν μπορώ να καταλάβω τι το ιδιαίτερα ακραίο έχει η αναβολή ούρησης και η στέρηση οργασμού για ένα άλφα μικρό χρονικό διάστημα. Αν πάλι η στέρηση οργασμού είναι επί μακρών, είναι edge, αλλά δεν θα έλεγα ότι είναι play.
    Η δεύτερη ένσταση έχει να κάνει με το τσιγάρο. Δεν παίζουν με αυτά τα πράγματα  

    Στις υπόλοιπες κατηγορίες που ανέφερες, κατά περίπτωση.
    Αυτοπεποίθηση δεν ξέρω αν θα το ονόμαζα, αίσθημα εφορίας προκαλεί.
    Για σεσσιον δεν μπορώ να σου πω, ας μην αναλύσω γιατί.
    Σε σχέση μπορεί να επιφέρει πολλές αλυσιδωτές αντιδράσεις. Μου άρεσε αυτό που διάβασα, ότι
    "Μπορεί να κάνει το πουλόβερ να ξηλωθεί με μεγάλη ταχύτητα."
    Εξαρτάται. Τις δικές της είναι πιθανό, αν την βάλω π.χ. να κάνει ορειβασία στον Όλυμπο. Τις δικές μου όχι, γιατί θα την παρακολουθώ με τα κιάλια  
    Ναι.
    Σε περίπτωση σεσσιον δεν νομίζω ότι θα βρεθεί κανένας να πει όχι.
    Σε σχέση, για μένα, είναι και πάλι ναι