Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σαδομαζοχισμός μεταξύ γυναικών

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 23 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πάντα αναρωτιόμουν...

    Σε μία σκηνή που λαμβάνει χώρα σαδομαζοχισμός μεταξύ γυναικών, τι είναι αυτό που με κάνει και φουντώνω;

    Η εικόνα της παθητικής, που μου θυμίζει πάντα τη διαφήμιση του τρυφερού τόνου που διαλύεται από την τρυφερή καρδιά ενός μαρουλιού;

    Τα όσα ξέρουν οι γυναίκες και εμείς ποτέ δεν πρόκειται να αντιληφθούμε ως άντρες;

    Το ότι ως αρσενικό αντικρίζω δύο σώματα εξίσου φιλικά με την σεξουαλική ηθική μου;

    Αναπολήσεις παιδικών φαντασιώσεων, που η εικόνα δύο γυναικών φαντάζει πιο αμαρτωλή από μία;

    Και ρωτώ. Για όσους έχουν ή είχαν το αντίστοιχο προβληματισμό, ποια είναι η άποψη τους;

    Είχα ακούσει κάποτε την φράση ότι γυναίκα υποτακτική σε γυναίκα, φαντάζει δύο φορές υποτακτική. Παρόλο που γνωρίζω το εσφαλμένο αυτής της αντίληψης, δεν παραγνωρίζω το γεγονός ότι κάποιες φορές άντρες κυριαρχικής σεξουαλικής φύσης, διεγείρονται πιότερο από την εικόνα γυναίκας υπό σε γυναίκα παρά σε άντρα.
    Γιατί;

     

     
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. skia

    skia Contributor

    @ Kits : Δημόσιο s/m session μεταξύ θηλέων. Το αν είναι υποτακτικές δεν ξέρω.  
    Ωραίο θέμα, Ηλία  .
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Σαδομαζοχισμός μεταξύ γυναικών

    μπορει να ειναι υποτακτικα θυληκα

     
     
  5. skia

    skia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Σαδομαζοχισμός μεταξύ γυναικών

      
     
  6. kmantas

    kmantas New Member

    Re: Απάντηση: Re: Σαδομαζοχισμός μεταξύ γυναικών

    αχ ηαδυναμια μου ειναι τα υποταχτικα , υπακουα θυληκα..
     
  7. skia

    skia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Σαδομαζοχισμός μεταξύ γυναικών

    ναι, ε?
    τα θυληκά? όχι , όμως και τα θηλυκά. δυστυχώς, ανήκω στα δεύτερα.
     
     
  8. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Σαδομαζοχισμός μεταξύ γυναικών

    καλο ο γυναικιος σαδομαζοχισμος αλλα πιο καλο ειναι το ματι!!