Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικά όργια σε πλοίο του Πολεμικού Ναυτικού

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 5 Ιουλίου 2009.

  1. resilience

    resilience Regular Member

    Αγαπητη μου πιστευω πως σφαλετε, απο τις συντομες συνδιαλλαγες μου με αναγνωστες του οδηγητη εχω διαπιστωσει πως ειναι ,κατα κανονα, μετρ της διαστροφης.  
     
  2. Garfield

    Garfield Regular Member

  3. blutengel

    blutengel New Member

    Απάντηση: Σεξουαλικά όργια σε πλοίο του Πολεμικού Ναυτικού

    Να σας πω εγώ για διαστροφή.Να κάνουν τον ίδιο διαγωνισμό στην Βουλή..Μαζί με συνοδεία άφθονων βιάγκρα με το αλκοόλ να ρέει ασταμάτητα.
     
  4. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Σεξουαλικά όργια σε πλοίο του Πολεμικού Ναυτικού

    Οι ανέραστοι που βρίσκονται μέσα στην βουλή να κάνουν τέτοιο διαγωνισμό;  
     
  5. PainfulMaster35

    PainfulMaster35 New Member

    Απάντηση: Σεξουαλικά όργια σε πλοίο του Πολεμικού Ναυτικού

    Τινα κάνουν και αυτοί κλεισμένοι σε ενα πλοίο????
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Σεξουαλικά όργια σε πλοίο του Πολεμικού Ναυτικού

    η τηλεόραση έχει βρει από την πρίζα αισίως εδώ και έτος πλέον ...!
    τον εν λόγο κύριο από κοντά τον έχω γνώρισει μέσω της δουλείας μου και το μόνο που τον χαρακτηρίζει είναι η τραγικά φάλτσα φωνή του ...

    κοίτα να δεις που και εγώ είχα κάτι φαντασιώσεις με στρατιωτικίνες να φοράνε τα εμβλήματα και φυσικά την ανάλογη στολή της κομουνιστικής ρωσσίας ,όσο αφορά τους αναγνώστες του οδηγήτη φαντασμένους θα τους χαρακτήριζα και δεν θέλω να χαρακτηρίσω τους συντάκτες γιατί θα γίνω κακός ..!
     
  7. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Σεξουαλικά όργια σε πλοίο του Πολεμικού Ναυτικού

    Εδώ πάντως αποκλείεται να συμβεί τίποτε σε πλοία που υπηρετούν
    γυναίκες. Αφενός γιατί ευκαιρία ζητάνε οι άνδρες συνάδερφοι να
    τις διώξουν, αφετέρου γιατί με το κουτσομπολιό θα έφταναν τα
    νέα στο Γ.Ε.Ν. πιο γρήγορα κι' από τηλεγράφημα.
     
  8. Mimie

    Mimie Regular Member

    Χμμμ.... συναινούντες ενήλικες που πηδιούνται...... το ότι κάποιοι από αυτούς ήταν γυναίκες προκάλεσε την αντίδραση της κυβέρνησης..... γιατί άραγε?

    .... παλιά που τα πληρώματα ήταν αμιγώς αντρικά, δε γίνονταν τέτοια αίσχη, προφανώς έψελναν απολυτίκια όλη τη μέρα.....