Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικές Καφρίλες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Όλοι/ες μας λίγο πολύ έχουμε κάνει, πει, ζήσει καφρίλες πάνω στο σεξ.. Σκοπός του νήματος? Να αναφέρουμε σεξουαλικές καφρίλες που εκείνη την ώρα θέλαμε να ανοίξει η γη να μας καταπιεί αλλά τώρα που τα ξανά σκεφτόμαστε κλαίμε από τα γέλια..  



    Ας ξεκινήσω λοιπόν..



    Πριν 2 μιση χρόνια περίπου.. Σε μια παραλία αραγμένοι στο αμάξι του.. Πίσω καθίσματα… επάνω του εγώ και το κλασικό κούνημα..  

    Αχ Βαχ ,   όλα ωραία όλα καλά ώσπου σκάει μύτη ένα φτιαγμένο Peugeot Rally με κάτι ζάντες 17 αρες που δυστυχώς μου τράβηξαν την προσοχή εκεί που τελείωνε το μανάρι μου και επιτόπου κόβετε όταν άκουσε να ξεστομίζω..

    « Πω τι γαμάτα ζαντολάστιχα θέλω και εγώ!!!!» 

    Ξέρω ήταν χαζομάρα μου αλλά δεν άντεξα η δόλια  
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!


    Το μονο που θα με χαλουσε στην ολη φαση ηταν το Peugeot Rally ... αν ηταν κατι σε αυτοκινητο δεν θα με χαλουσε καθολου! 
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χμμμμμμμμμμμμ, θα το πω, θα το πω και ο,τι θελει ας γινει.
    Εγω 18, εκεινος 25, για καποιο λογο ειχε βαλει στοχο τα χυμωδη χειλακια μου οπως ελεγε.
    Ενα πρωι, περνωντας εξω απο το σπιτι του στην γειτονια μου, με περισσο θρασος ειπα στις φιλες μου, "με συγχωρειτε, καντε ενα τσιγαρο, παω να παρω μια πιπα κι εφτασα".
    Δεν θα εξιστορησω το ποσοι καφεδες εκτιναχθηκαν απο στοματα, ποσα ματια ανοιξαν διαπλατα σαν πιατακια του γλυκου και ποσες μου φωναξαν, "μπα παναθεμα σε με επνιξες".
    Χτυπησα το κουδουνι, μπηκα στο διαμερισμα του φοιτητη επιδοξου τσιμπουκωτη, και με αφθαστη μαεστρια υστερα απο τα προκαταρτικα, επιδοθηκα στην τεχνη του "πνευστου", τι διαολο διπλωματουχος ημουν?
    Εκεινος το απολαμβανε, ουρλιαζε, εσφιγγε τις γροθιες του και ετοιμαζοταν να μου τα "δωσει" ολα.
    Και τοτε......πανω στην επιμαχη στιγμη, δευτερολεπτα πριν τελειωσει, σηκωθηκα, του ανεβασα την πυτζαμα και με υφος αφελες του ειπα, "με συγχωρεις βρε αγαπη μου φευγω για να προλαβω τα καταστηματα".
    Θα με συνεφερε να σταματησω εδω την ιστορια ομως μου αρεσει να λεω παντα αληθεια.
    Εφαγα ενα χαστουκι που και αστρακια ειδα και στο κρεββατι με εριξε, και τελειωσε στο προσωπο μου.
    Ο αξεστος το κτηνος, ο βαρβαρος, γιατι να μου το κανει αυτο?????
    Υπηρχε λογος????
     
  4. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Δυσκολη ερωτηση αυτη, αν θελουμε να ειμαστε ειλικρινεις.

    Δεν ειμαι σιγουρη αν μετραει ως καφριλα, αλλα θα την πω, γιατι εκεινη την εποχη δεν ειχα ιδεα περι bdsm. Ειμασταν στο σπιτι του, βλεπαμε μια ταινια σε βιντεο, μου χαιδευε τα μαλλια, υστερα μου εκανε μασαζ σε ολο το σωμα, καποια στιγμη, ειχαμε ερεθιστει και οι δυο, οποτε καναμε ερωτα. Μολις εχυσα εγω, και ενω εκεινος ακομη δεν ειχε φθασει, δεν ηθελα αλλο. Τον σταματησα, του ειπα δεν εχω ορεξη αλλο, παω σπιτι μου, σηκωθηκα, ντυθηκα κι εφυγα. Εκεινος εμεινε με το στομα ανοιχτο.
    Ενοιωθα καποιες τυψεις γι'αυτο, αλλα οχι και πολλες. Μου φανηκε περιεργο οταν με πηρε τηλεφωνο αργοτερα να μου ζητησει συγγνωμη, γιατι υπεθεσε πως ειχε κανει κατι που με πειραξε.
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    ειστε απαιχτες...
     
  6. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Μετράει και με το παραπάνω Tropical.. Γέλασα αρκετά και με των δυο σας.. Εννοείτε πως δεν είναι απαραίτητο να αναφερόμαστε μόνο σε bdsm καφρίλες..

    Tropical έχω ζήσει ακριβώς την ίδια περιπέτεια με τι διαφορά ότι τον άφησα στα κρύα του λουτρού για να πάω κομμωτήριο… και τον έκοψα, και δεν του εξήγησα και την έκανα σαν κυνηγημένη.. Περίμενα να με πάρει τιλ να με αρχίσει στα !@#@#$#% αλλά όχι!!Ζήτησε συγνώμη και από πάνω χαχαχαχαχα

    (τσάμπα oi ενοχές που ένιωθα)  
     
  7. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Κοιτα να δεις! Το ιδιο πραγμα!! Μονο που εγω δεν πηγα κομμωτηριο.   
     
  8. cider

    cider Kitchen master

    Ποιος να το περίμενε. Σε νήμα με τίτλο "σεξουαλικές καφρίλες " κυριαρχούν τα θηλυκά. Για να δούμε τι θα γίνει παρακάτω.
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    19 χρονων σε γιαπι οικοδομης ... σκαρφαλωσαμε τα καγκελα και μπηκαμε μεσα... αναμεσα στα τουβλα και στους ασβεστες ... με τα βρακια κατεβασμενα μεσα στο μαυρο σκοταδι...

    ξαφνικα


    Γρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ λυκοσκυλο πισω μας ( εκτελουσε χρεη φυλακα!!)

    - ελα καλο μου ... τι γλυκο σκυλακι που εισαι .....ελα ηρεμησε....

    μετα απο μερικα τουβλα στο κεφαλι που του πεταξαμε και απο ενα καδρονι ο καθενας στο χερι καταφεραμε να φυγουμε με τον ιδιο τροπο που μπηκαμε:icon16:
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    τελικά το να τον αφήσεις στα κρύα του λουτρού είναι πολύ κοινό.είμαστε πιαα... 

    ενα από τα χειρότερα που έχω κάνει και το έχω μετανιώσει, είναι πιο παλιά που ήμουν με εναν για αρκετό καιρό και είχαμε έρθει πολύ κοντά σαν άνθρωποι.. την στιγμή που κατάλαβα οτι πλέον μπορούσα να τον κάνω ο,τι ήθελα, τον έβαζα να ικανοποιεί απλά εμένα και μετά του έλεγα οτι βαριέμαι να τον ικανοποιήσω εγω, γυρνούσα πλευρό και ξεραινόμουν στον ύπνο, αφού πρώτα τον έστελνα να μου φτιάξει κανα τοστάκι να φάω... γουρούνα!!!
    πως τα φέρνει καμιά φορά η ζωή!!! 
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Σεξουαλικές Καφρίλες!

    Κλασικη περιπτωση..... ''κανε αυτα που θελεις να σου κανουν''!
     
  12. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    καλα μιλαμε για μεγαλη ξενερα. χαχα ζαντολαστιχο αυτα ειναι..