Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικές Καφρίλες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. icmn

    icmn New Member

    ...αυτό που ξεκινάτε κάτι στ' αμάξι, βλέπετε σκιά αλλά λέτε "έλα μωρέ τίποτα, καμιά γάτα" και μετά τύπος με σκούφο/κουκούλα να κοιτάει απ' το τζάμι?
    άλλο το "μας αρέσει το ρίσκο" κι άλλο το "πάμε γυρεύοντας"
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member


    Θεϊκό!
     
  3. gero

    gero Regular Member

    Προσωπικα δεν εχω κανει καποια καφριλα.
    Φιλαρακι μου απο τον στρατο ομως,εκει που τα λεγαμε στην παρεα μας ειπε οτι εκει που εχυνε στο προσωπο της κορασιδας του την εριξε και ενα γερο κλανιδι για να μην μεινει με το παραπονο
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    "Classy" ο φίλος σου...   
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Έπρεπε να τον κλωτσίσει στα @@ τον χοντρομαλ*κα
     
  6. gero

    gero Regular Member

    Το τι επρεπε,ειναι υποκειμενικο για τον καθενα  
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αυτές οι ιστορίες από το στρατό είναι σαν τις ιστορίες στο χωριό μου για τα φαντάσματα.
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αρα αφου υπαρχουν φαντασματα ειναι αληθινες χεχεχε
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μη μου λες τέτοια τώρα κι εσύ... Με κάνεις και ανησυχώ, νόμιζα είχες σωας τα φρενας  
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ακουω φωνες!!! 
     
  11. Kyry

    Kyry New Member

    ειχα το κοριστι στο κρεβατι.. ξημερωματα λοιπον ειχαμε μια κουβεντουλα..σε καποια φαση τη γυριζω και μπαινω απο πισω. αντισταθηκε λιγο στην αρχη...με αφισε λοιπον και τελιωσα!
    με ρωτησε πριν βγω πες μου με θελεις...? η απαντηση μ ηταν δεν ξερω... σηκωθηκε ζαλισμενη επεσε στη ντουλαπα ντυθηκε και πηγε σπιτι της..
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Κι εγώ, με φωνάζει το κρεβάτι μου! Πάω!