Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξουαλικές Καφρίλες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 21 Ιουλίου 2008.

  1. gero

    gero Regular Member

    oh,yes.
    Οπως ακριβως μια αφεντρα κατουραει τον σκλαβο της και αυτος οχι μονο δεν την χτυπαει,αλλα την ευγνωμονει κιολας.Ουτε καν σκεφτεται να της βγαλει τις σαλπιγγες με το χερι του.

    Απλο και ξεκαθαρο πιστευω  
    Και στην τελικη εξισωνει ενα απλο χωρισμο με ενα πιθανο υγειακο προβλημα?

    Νομιζα οτι θα καταλαβαινομασταν σε αυτο το forum,αλλα τελικα ειχα αυταπατες.
     
    Last edited: 17 Ιουνίου 2016
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Εσύ την έκλασες ε;;;
     
  3. gero

    gero Regular Member

    Οχι δεν εχω κολλημα να το πω.Θα το παραδεχομουν.Δεν με ενδιαφερει η γνωμη των αλλων για τις πραξεις μου  
    Απλα εγω εκλασα στο γελιο οταν μας το ειπε το φιλαρακι μου  
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    σε ενδιαφέρει για τις πράξεις του φίλου η γνώμη των άλλων όμως  
     
  5. gero

    gero Regular Member

    Δεν θα το ελεγα.Οτι ηταν καφριλα,εννοειται.
    Το να επιδεχεται χτυπημα στους ορχεις ομως σε καμμια περιπτωση.
     
  6. ασχολειστε με λογια του αερα.... η μηπως του κωλου.... ταπεινη διαπιστωση....    
     
  7. Casus Belli

    Casus Belli New Member

    Παρουσιαστήκα ως πούστης φίλος στην οικογένεια της και όλο το βράδυ την γαμούσα.. Ίσως ακούστηκαμε ίσως το κατάλαβαν ότι πατέρας της καθηγητής στην.παντειο φιλελευθερος.. Νεαρέ μου είσαι σίγουρα γκρι? Τι του το λες μετά....απάντησα ναι..
     
  8. AnnaDD

    AnnaDD New Member

    Να έχει φάει σουβλάκια με τζατζίκι κ μπύρες από πριν μόνος του..
    και αφού συναντηθήκαμε να ρευεται μέχρι δακρύων ! Όλο κατουριοταν φανταστείτε πόσες μπύρες ήπιε και το αποκορύφωμα άφησε μια ..τορπίλη!;Ευτυχώς είχαμε συναντηθεί σε καφέ κ δεν είχαμε πάει σπίτι του αλλιώς θα τον παράτουσα και δε θα απαντούσα στο τηλ. Δέκα μέρες δε του μιλούσα!
     
  9. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Χαχαχαχα
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    #1 Δεν είναι ακριβώς καφρίλα αλλά what the hell.

    Μετά από αγαπουλινιάρικο ορθόδοξο ιεαραποστολικό και αφού τελειώνω και ξαπλώνω δίπλα της χώνεται στην αγκαλιά μου και μου λέει "Σ' αγαπάω"

    Τη χαϊδεύω τρυφερά και της ψιθυρίζω "Κι εγώ μωρό μου... κι εγώ μ' αγαπάω"

    #2 Ούτε κι αυτό είναι ακριβώς καφρίλα αλλά έδωσε τροφή για... σκέψη με τρόπο που δεν είχα φανταστεί.

    Είμαι με μια πρώην μου στο σπίτι της. Οι γονείς της έχουν πάει κάποιο ταξίδι και είναι σπίτι μόνο αυτή με τον αδερφό της (δύο χρόνια μικρότερος από εκείνη). Αυτός ήταν στο δωμάτιο και έπαιζε playstation -δηλαδή έτσι νομίζαμε- ενώ η δικιά μου ήταν γονατισμένη μπροστά μου και έπαιζε κλαρίνο. Κάποια στιγμή παίρνω χαμπάρι ότι ο αδερφός της έκανε μπανιστήρι από την πόρτα η οποία δεν ήταν τελείως κλειστή. Να πω ότι δεν ταράχτηκα θα ήταν ψέμα αλλά ήταν η φάση τέτοια που δεν μπορούσε να σωθεί με κανένα τρόπο οπότε αποφάσισα να αυτοσχεδιάσω γιατί από το σημείο που ήμασταν αν γύρναγε το κεφάλι της μετά την πίπα μπορεί να τον έβλεπε και το ότι ο αδερφός της έκανε μπανιστήρι δεν ήταν κάτι που ήθελα να μάθει.

    Την σταματάω και μπαίνοντας μπροστά από το οπτικό της πεδίο τη σήκωσα και την έβαλα να σκύψει πάνω στην κλειστή πολυθρόνα/κρεββάτι που είχε απέναντι από το κρεββάτι της με πρόσωπο προς τον τοίχο. Παρά την ταραχή μου το ίδιο το γεγονός με είχε καυλώσει απίστευτα και το γαμήσι που έριξα στο κωλαράκι της με τον αδερφό της να είναι πίσω από την πόρτα (και πιθανώς να τον έχει κάνει και λάστιχο, δεν παρατηρούσα για να μην καρφωθώ) ήταν από τα καλύτερα της ζωής μου.
     

  11.