Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξ με Περίοδο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος brat_lolita, στις 29 Μαϊου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είδα απότομα την photo με το αίμα και ζαλίστηκα!? λολ
     
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Τωρα καταλαβα πως πρεπει να πηρε το ονομα του το γνωστο Bloody Mary με το ντοματοζουμο.

    Παντως η φωτο εμενα μου θυμιζει πιο πολυ παιχνιδια με γρανιτα φραουλα.
     
  3. brat_lolita

    brat_lolita Regular Member

    *facepalm*
     
  4. Αν είσαι βαμπίρ δεν έχεις λόγο να βγεις και στο κυνήγι
     
  5. Το εχω κανει αρκετες φορες,φυσικα αν δεν εχει προβλημα η κοπελα λογω αισθητικης..δεν με πειραζει η εικονα του αιματος στο ομορφο,υπεροχο αιδιο της κοπελας,απλα το μονο που με χαλαει ειναι η μυρωδια της περιοδου και φυσικα δεν θα εγλυφα(αν και η αιδιολειχια ειναι αγαπημενη μου σεξουαλικη πρακτικη!!)..κατα τα αλλα ''ουτε κρυο,ουτε ζεστη''..ολα καλα  
     
  6. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Από την εμπειρία μου, αρκετές κοπέλες έχουν πολύ ανεβασμένη λίμπιντο εκείνες τις μέρες (οκ εκτός αν πονούν κάποιες φορές πολύ κτλ).
    Εχει τύχει με κοπέλα που γουσταρε, αυτή τον ήθελε μέσα, οπότε με μια πετσετούλα κι ένα προφυλακτικό μια χαρά εγαμήθη.
    Τιπ: έπαιρνε ένα κομμάτι χαρτί κι όταν ήταν να τραβηχτώ κρατούσε εκεί και τύλιγε κατευθείαν το προφυλακτικό... Δεν έβλεπα καν τιποτα λοιπόν.
    Αυτό που θυμάμαι ήταν ότι η συγκεκριμέη καύλωνε τρελά εκείνες τις μέρες.
     
  7. HooF

    HooF πεισματικά ακοινώνητος

    Μια χαρα είναι το σεξ με περιοδο, ειδικά τις τελευταίες μέρες της που οσο να ναι δεν εχει τοσο αιμα .
    Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα, όσοι συχαίνεστε πολύ απλα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε προφυλακτικό, αν και η πρόκληση είναι χωρίς ! Υπάρχει και το ντουζ  
     
  8. Persephone_red

    Persephone_red Dark ambient

    Ναι και πάλι ναι. Ανεξαρτήτου ημερας. Βοηθάει και στους πονους, είναι και πολύ ωραία η αίσθηση.
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    το πφοβλημα στις τελευταιες μερες δεν ειναι τοσο το αιμα, αλλα η γονιμοτητα...

    Να προσεχετε οσες δεν παιρνετε χαπι. Τζιζ.
     
  10. HooF

    HooF πεισματικά ακοινώνητος

    Και όσες παίρνουν χάπι αγαπητέ κατά τη διάρκεια της περιόδου κάνουν μια παύση !
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Οσες παιρνουν χαπι και κανουν παυση εκεινες τις ημερες, εχουν σταθερο κυκλο αγαπητε. Και μολις παρουν τα 3-4 του νεου κυκλου, μπαινουν σε κατασταση ´thanks, no sperms needed´´ και ακους κατι κουφα, ω, μου ξαναρθαν οι Ρώσοι εάν κάτι πήγε ``στραβα''.

    Το προβλημα ειναι οσες δεν παιρνουν, μπορουν κατω απο καποιες συνθηκες να εχουν μεταβολη στον κυκλο, προωρη ωορηξια, το σπερμα να ζησει 3-4 μερες και θα ψαχνεις νονο, νονα να σου βαφτισει το κοριτσακι, αγαπητε.
     
    Last edited: 13 Μαρτίου 2019