Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε αναζητηση της Αφεντρας μου...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος toiletslave, στις 31 Ιανουαρίου 2007.

  1. toiletslave

    toiletslave New Member

    Αναζητω την αφεντρα η αφεντρες που θα με υποταξουν. Προσφερω το κορμι μου στο μαστιγιο της. Ταπεινα θα την προσκυνω και θα δεχομαι καθε τιμωρια και εξευτελισμο της. Μου αρεσει να λατρευω τα γυναικεια ποδια και να με ξεσκιζει με τα νυχια των ποδιων της. Πανω απο ολα μπορω να γινω τη τουαλετα της. Θαλω οσο τιποτα αλλο να γινω η τουαλετα της αφεντρας μου για ολα..... Λατρευω τα γυναικεια ποδια και τα ψηλα-μυτερα τακουνια. Μου αρεσει να με μαστιγωνειη αφεντρα μου με το μακρυ μαστιγιο με τη μια ουρα.
    Ειμαι 34 ετων, μενω Αθηνα, εχω τελειωσει πανεπιστημιο και ειμαι αρκετα εμφανισιμος.
    Ελπιζω να βρω την αφεντρα η τις αφεντρες μου εδω.....
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    ..αντε και καλη τυχη..
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Καλώς ήρθες και καλή τύχη  
     
  4. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Καλώς όρισες ...εύχομαι να βρεις αυτό που επιθυμείς!