Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε μαγαζί με έναν άγνωστο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slavedoll, στις 19 Δεκεμβρίου 2018.

  1. alisaxni

    alisaxni ό,τι με θρέφει, με καταστρέφει

    είμαι γύρω στα 20, μικρή, σοβαρή και αβγαλτη, κάθομαι στο μπαρ βαριεστημενα και παίζω με τα δάχτυλα τα παγάκια του ποτου μου..
    ο μπάρμαν που είναι όμορφος σαν μικρός Θεός βγαίνει έξω από την μπάρα και με πλησιάζει, σκυβει στο αυτι μου και μου λέει : "θα σε περιμένω στην αποθήκη"..
    τον κοιτάω εκπληκτη να απομακρυνεται και πάω στην κολλητή μου που ήταν σερβιτόρα στο μαγαζί..
    ρε συ, της λέω, αυτός μου είπε να πάω στην αποθήκη, τι εννοεί;
    αφού γελάει κάνα πενταλεπτο μου λέει :
    "ααα τυχερή σε έχει σε υπόληψη..συνήθως τις γκομενες τις πηδανε στις τουαλέτες!"
    ξεροκαταπινω, πάω στην αποθήκη, και μόλις με πλησιάζει του τραβάω μια ξεγυρισμενη σφαλιάρα που έφερε σβουρα το κεφάλι του και του λέω : για ποια με περασες ρε τσογλανι;

    κι αυτός είναι ο λόγος που δεν θα γράψω ποτέ ωραίες ιστορίες όπως η νηματοθετρια   
     
  2. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα επικό
     
  3. alisaxni

    alisaxni ό,τι με θρέφει, με καταστρέφει

    και εντελώς αληθινό!   
    άλλες εποχές..δεν ήξερα να αδραττω τη στιγμή  
     
  4. dark-light

    dark-light Regular Member

    Αυτήν την ιστορία σε ένα μαγαζί με έναν άγνωστο την είχα διαβάσει πρίν καιρό στο Facebook τυχαία..

    Την έχεις βγάλει και εκεί?
     
  5. δεν υπάρχει καμία περίπτωση! εκτός αν με κλέβουν :ρ στο blog μου την έχω ανεβάσει μαζί με άλλες
    αν ισχύει αυτό που λες βρες λινκ και στείλ'το μου σε παρακαλώ
     
  6. dark-light

    dark-light Regular Member

    Όταν ξανά δω το Σιτέ μπροστά μου θα το κρατήσω και θα στο στείλω..

    Μετά πρέπει να γυρίσεις πίσω για να την βρεις..

    Κάθε μέρα κάνει ανανέωση..
     
  7. και τι εννοείς πριν καιρό? 19 Δεκεμβρίου τη δημοσίευσα. εδώ είναι και το αρχικό ποστ: http://pastelbruisess.tumblr.com/post/181250776623/my-sinful-night-no-tumblr-i-mean-my-holy-sfw
    αν δε το εγραψες και καλα για να πεις οτι δεν ειναι δικη μου, ή αν δεν μπερδευτηκες με κατι αλλο, βρες και στειλε μου ποιος την ανεβασε για δικη του!
     
  8. alisaxni

    alisaxni ό,τι με θρέφει, με καταστρέφει

    παίζει πολύ κλεψια γενικά από μπλογκς και σοσιαλ, ο κόσμος δεν σέβεται την πνευματική ιδιοκτησία..
    μη σκας όμως, κλέβουν ή αντιγράφουν τους καλούς και έτσι να αισθάνεσαι, μην το ρίχνεις στο κυνήγι δεν βγάζει πουθενά..
     
  9. dark-light

    dark-light Regular Member

    Μέσα στις γιορτές την διάβασα..

    Όταν λέω καιρό πριν δεν εννοώ και αιώνες..

    Πρέπει πετύχω ξανά το Σιτέ.. δεν το θυμάμαι μόνο αν το δω στο timeline θα το θυμηθώ..
     
  10. μαλιστα  
     
    Last edited: 26 Ιανουαρίου 2019
  11. dark-light

    dark-light Regular Member

    Οι τυπάδες το κάνουν για να κερδίσουν λίγα like. Ενώ εσύ όχι. Εσύ το κάνεις για να μοιραστείς τις εμπειρίες της ζωής σου μαζί μας. Οπότε, δε πειράζει, μη σκας!
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor



    Όπως τραγούδησε και ο Γιώργος Αιγύπτιος

    Μόνο και μόνο για λίγες σταγόνες ευτυχίας
    πήρες μια νύχτα το δρόμο της καταστροφής.
    Η περιπέτεια φέρνει μονάχα δυστυχία
    και στο φαράγγι σε ρίχνει της μαύρης ντροπής.

    Πριν χαθείς, πριν χαθείς παρ' το δρόμο της επιστροφής
    Πριν χαθείς!