Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε ποιά εποχή θα ήθελες να μεταφερθείς;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Dux, στις 24 Οκτωβρίου 2016.

  1. sigh

    sigh .

    Τέλη των 90s, σ' ένα νησί των Κυκλάδων, να ήμουν δέσμια κάποιου που δενε περίτεχνα με γιούτα, τη βάρκα στο μουράγιο...
     
  2. Pantherina

    Pantherina New Member

    Γυρω στο 1870 με αρχές του 1900 μα γνωρίσω τον Πωλ Γκωγκεν.. συν να φοράω ρουχα εποχής.
     
  3. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Γύρω στο 2300.. Αν δεν έχει καταστραφεί ο κόσμος και ο πολιτισμός, έχω την πεποίθηση πως θα έχουν βγάλει απίστευτα γκατζετακια. Floating to space session και ότι άλλο μπορείς ή δεν μπορείς να φανταστείς. Αν πάλι έχει καταστραφεί, ας είμαι βασιλιάς/αυτοκράτορας και πετάξτε με σε όποια εποχή θέλετε.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ρε παιδί μου, βάλε βασιλιάς/αυτοκράτορας που ζήσαν αυτοί καλά κλπ, τουλάχιστον...
    Ξες, οι αποτέτοιοι δεν έπαιζαν κατα μέσο όρο "μπάλα" πάνω από τέσσερα χρόνια και όσοι ήταν τυχεροί τους καθάριζαν με την μία, τση υπόλοιποι τση κράταγε 2-3 μέρες πριν τους βγάλουν το στανιό ώσπου να ξεψυχήσουν...
    Α, όλα κι όλα, στερεότυπα και στην Ιστορία δεν παίζει χρ'σό μ'...   
     
  5. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Ποια 4 ρε @cadpmpc ? Στα 2 θα είχα πάθει κίρρωση ή od. Πλάκα με κάνεις;
     
  6. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Νομίζω πως ο Λουδοβίκος ο 14ος δεν θα συμφωνουσε μαζί σου
     
  7. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Στην εποχή που θα ήμουν πλούσια για να την ευχαριστηθώ στο έπακρον!
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Θα ηθελα κατι απο το μελλον.

    Στην εποχη της 50αρας -πιπινολαγνας- @Θρυαλλίς και @οφηλία . Βαζω στοιχημα οτι θα εχουν το στατους Ντομ, και θα (εξακολουθουν;;;;;  να ) μαζευουν ολο το νεωπικο χαρτι 20+ 35-

     
     
    Last edited: 3 Αυγούστου 2019
  9. nonkiw

    nonkiw New Member

    Γερμανία το 35-40. Ωραίες στολές, sexy προφορά και kinky άτομα...
     
  10. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Και "ωραίες" πολιτικές και "ωραία" στρατόπεδα συγκέντρωσης και "ωραίοι" θάλαμοι αερίων. Πες τα όλα...
     
  11. nonkiw

    nonkiw New Member

    Φυσικά υπήρχαν και αυτά αλλά όλες οι εποχές είχαν τα κατά τους...
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τις στολές τις σχεδίαζε ο Hugo Boss, δεν θες να μάθεις ποιοι τίς έραβαν... Με τον καιρό, μωρέ...