Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε ποιά εποχή θα ήθελες να μεταφερθείς;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Dux, στις 24 Οκτωβρίου 2016.

  1. nonkiw

    nonkiw New Member

    Ξέρω αρκετά για τις στολές και ποιοι τις έφτιαχναν... Εννοείτε πως δεν βρίσκω τίποτα από ότι έκαναν οι Ναζί σωστό αλλά το να έχεις μια αδυναμία στις στολές τους δεν είναι κακό...
     
  2. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Ίσως και να ξέρει και να διατύπωσε αυτήν την προτίμηση συνειδητά. Κάτι μου λέει πως αυτό "παίζει"...
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Pas mal..!
     
  4. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Αθήνα κάπου στον 5ο αιώνα π.χ. Κι αφού ευχόμαστε πράγματα θα ήθελα να ήμουν Αθηναίος άνδρας σε εκείνη την εποχή, α και να είχα λεφτά. Αυτά!
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Απλα να γνωριζεις οτι αυτες τις στολες των waffen ss, τις φορσαν και πολλοι εθελοντες. Δανοι, γαλλοι, βουλγαροι, μαροκινοι, κεντροαφρικανοι.... Μια προχειρη αναζητηση εδω.

    https://gr.pinterest.com/caseyjohn646/waffen-ss-foreign-volunteers/

    Ειμαι σιγουρος, αν το ψαξεις λιγο, οταν ο κοκκινος στρατος εμπαινε στο Βερολινο, το bunker του μαλακα το αμυνθηκαν γαλλοι ss, πολλοι απ αυτους μαυροι καταμαυροι, λογω των αποκιων. Ποια αρια φυλη....
     
    Last edited: 12 Αυγούστου 2019
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    ¨Εθελοντης¨ στα ορυχεια του Λαυριου ή στα νταμαρια μαρμαρου Υμηττου ή Πεντελικου ή κατι σε πιο αθλητικο, κωπηλατης σε τριηρη.

    Κι εγω μαστιγωτης.  
     
  7. Στην εποχή των σταυροφόρων! Επιδρομές στους ιερούς τόπους για '' καλό σκοπό ''!
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Αν είχα την δυνατότητα να μεταφερθω κάπου στο χρόνο σίγουρα θα ήθελα να μεταφέρω στο μέλλον. Να δω την εξέλιξη η την πλήρης αποσύνθεση του ανθρώπινου είδους.
     
  9. woman2woman

    woman2woman Regular Member

    Στην εποχή του ΠΑΣΟΚ εννοεις;