Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σε ποια μεριά του κρεβατιου κοιμηθηκες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Dasein, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Η πλευρά είναι αδιάφορη... το μόνο που έχει σημασία είναι να είμαστε αγκαλιά...  
     
  2. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Ήμασταν γύρω στα 25. Είχα επιστρέψει στο σπίτι της μαμάς μου η οποία θα έλειπε για λίγες μέρες και βρήκαμε την ευκαιρία να έρθει να μείνει μαζί μου.
    Αρχή σχέσης και ήμασταν τρέλα ερωτευμένοι, εκείνο το ερωτευμενοι που είναι στο τέρμα και όλα είναι μαλακά και άγρια. Που θες να καταβροχθίσεις τον άλλο αλλά και να ξαπλώνεις με τις ώρες στην αγκαλιά του χωρίς να σε νοιάζει αν εχετε πιαστεί και οι δύο ολόκληροι.

    Το κρεβάτι λίγο πιο μεγάλο από μονό με άσπρα κάγκελα. Εγώ κοιμόμουν απο τη μερια του τοίχου και ένιωθα μια όμορφη αίσθηση εγκλωβισμού και ασφάλειας.

    Το δωμάτιο είχε γίνει το κέντρο του κόσμου. Βλέπαμε Μπομπ Σφουγγαράκη και γελουσαμε, μιλούσαμε, ακούγαμε μουσικές, κάναμε σεξ στο πάτωμα, στο κρεβάτι, στην καρέκλα.

    Μετά από τρεις μήνες χωρίσαμε και ένα χρονο μετά ξανασυνδεθηκαμε.
    Η σχέση θυελλώδης με πολλά πάνω κάτω. Συζησαμε 1εναμιση χρόνο προς το τέλος και στο διπλό πλέον κρεβάτι του σπιτιού μου κοιμόμουν και πάλι από τη μέσα μεριά.
    Πέρασα πολλά βράδια να νιώθω μόνη δίπλα του. Να κάθομαι στο σκοτάδι επιθυμώντας να ξυπνήσει και να με αρπάξει με εκείνη την τότε επιθυμία, να κάτσουμε και να μιλήσουμε μέχρι το πρωί και να δούμε Μπομπ Σφουγγαράκη γελώντας. Αντί αυτού με έπαιρνε ο ύπνος και ξυπνούσαμε στην ρουτίνα μας.

    Τώρα, πέντε χρονια μετά, κοιμάμαι μόνη, στο ίδιο κρεβάτι, από την έξω μεριά και νιώθω ήρεμη, μακρια από εκείνη τη φριχτη μοναξια. Γιατί η μοναξιά του να είσαι με κάποιον ετσι είναι σίγουρα η χειρότερη.
    Καμιά φορά κοιμάμαι και στη μέση, έτσι, γιατί μπορώ !
     
    Last edited: 20 Αυγούστου 2018
  3. Σ αυτή με τα λεφτά από κάτω κοιμήθηκα.
     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

     
     
  5. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Η αγαπημένη μου πλευρά είναι στα πόδια του η στο πάτωμα από την πλευρά του για να χαϊδεύει τα μαλλιά μου μέχρι να με πάρει ο ύπνος.
    Έχω απίστευτο πρόβλημα με τον ύπνο.
    Δεν κοιμάμαι εύκολα.
    Πολλα βράδυα ξαγρυπνω.