Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημάδια ... ζωή ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sklavin, στις 7 Νοεμβρίου 2005.

  1. sklavin

    sklavin Guest

    Έχω τα σημάδια Του επάνω μου ,
    και τα λατρεύω ,
    και όταν φεύγουν ,
    παρακαλάω να μου κάνει και άλλα !

    Δεν αντέχω το σώμα μου χωρίς αυτά !
    Δεν είναι ο πόνος τα βράδια που με ενοχλεί όταν προσπαθώ να κοιμηθώ ,
    δεν είναι ότι φαίνονται και όλοι αναρωτιούνται και με ρωτάνε ...
    δεν με νοιαζει !

    Eιναι Εκεινος !
    ειναι πάνω μου ,
    συνεχεια παντου ,
    και αυτο μου δειχνει την αγαπη του !

    Είναι η ζωή μαζί Του ,
    είναι η ίδια μου η ζωή που την λατρεύω !
    και δεν την αλλάζω !

    Αγαπάτε τα σημάδια σας ?
     
  2. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Αφού το ξέρεις sklavin, μεγάλη πίκρα να τα βλέπεις να σβήνουν  
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Σημάδια !

    Αγάπης , για μένα και από τις δυο πλευρές , η έτσι τουλάχιστον θα πρέπει να είναι ,αλλιώς γιατί να υπάρχουν ?

    Η σχεση αυτη ειναι ουσιαστικη , ειναι τα πάντα , τα σημαδια ειναι η αποδειξη , ειναι η ιδια η υπρξη της .

    Χωρις αυτα ο Κυριαρχος θα ηταν απλα ενας κοινος ανθρωπος. Η αξια του , η πραγματικη , η διαφορετικοτιτα του , ειναι αυτο που τον καθιστα μοναδικο .
     
  4. ludwig

    ludwig Guest

    Σημάδια από υποταγή ? Ευλογία θα είναι ή κατάρα, ανάλογα τι σου θυμίζουν. Κάθε σημάδι έχει μια ολόκληρη ιστορία. Αγάπησα κάποια σημάδια στο σώμα μου, πήρε καιρό πολύ να τα αγαπήσω, δεν μου τα έκανε ποτέ κανείς από αγάπη. Είναι όμορφα και ανεπαίσθητα, όταν το σώμα μου είναι κάτω από το φως του ήλιου είναι σαν να μην υπάρχουν, εξαφανίζονται. Προσέξτε κάτι, το πολύ φως κρύβει τα σημάδια, δεν τα γιατρεύει όμως. Θα πεθάνω με αυτά. Και η ψυχή μου έχει άλλα πολύ χειρότερα σημάδια που πάλι δεν μου τα έκανε κανείς από αγάπη. Αυτά, το φως του ήλιου δεν τα κρύβει.
     
  5. sklavin

    sklavin Guest

    RE: RE: Σημάδια ... ζωή ...

    ludwig
    αχ!

    μιλας για σημαδια ψυχής !

    ειναι τοσο βαθια , τοσο απολυτα και τοσο σημαντικα , που ο χρονος ποτε δεν θα τα σβήσει !

    Τετοια εχω και εγω και εσυ και ο καθε ενας , και σιγουρα αυτα ειναι πιο σημαντικα απο τα ορατα !

    ludwig
    αυτα ομως ειναι που σε κανουν καλυτερο ανθρωπο , που σε κανουν διαφορετικο , που σε κανουν ξεχωριστο ... και αν ο Κυριος σου / Κυρια σου ειναι αξιος / αξια , αυτο θα εκτιμησει σε σενα και θα μεινεις κοντα του / κοντα της , αλλιώς γιατι ?

    δεν υπάρχει κανενας λόγος !

    καλυτερα μονη/ μονος !

     
     
  6. sklavin

    sklavin Guest

    RE: RE: Σημάδια ... ζωή ...

    ___________________-----------------------

    ναι , ειναι !

     
     
  7. paroinia

    paroinia Regular Member

    Μια μέρα είπα σε κάποιον παραπονιάρικα ότι μου άφησε σημάδια... και μου είπε «μα εγώ δεν θέλω να αφήνω επιφανειακά σημάδια πάνω σου, θέλω να γίνω το σημάδι της ζωής σου».. ένα από τα πιο όμορφα πράγματα που μου είπαν ποτέ...
     
  8. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Μη μιλάτε για σημάδια. Είναι μεγάλη πίκρα να έχεις "καλό" δέρμα που δεν κάνει εύκολα σημάδια, κι αν κάνει να φεύγουν σχεδόν αμέσως. Το κάθε σημάδι επάνω μου με κάνει να νιώθω περήφανη, δική Του. Λατρεύω την κάθε σφραγίδα Του επάνω μου και όταν φεύγουν αισθάνομαι ότι χάνω κάτι δικό Του.
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: Σημάδια ... ζωή ...

    εμ δεν είναι τεράστια πίκρα?  
     
  10. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Καλά βρε κορίτσια... μην βάλουμε και τα κλάματα... στο κάτω κάτω μπορεί και να σκεφθούν το branding  
     
  11. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Το Αποφάσισε μετά από τόσα χρόνια και Μ/μας απογοήτευσε η εξέλιξη του μετά από μια διετία. sis όταν δεν μένουν σημάδια γενικά πιστεύεις ότι θα μέινει το branding?
     
  12. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    ε εντάξει... πες sis πως το κάψιμο θα φύγει εάν το δέρμα σου είναι Η εξαιρετική περίπτωση, έχεις όμως δει branding με scarification?
    Μην τρελλαθούμε κ όλας, κάτι θα μείνει.

    Ας το κάνω λίγο πιο γλαφυρό όμως....