Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημάδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος subwhat, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Πολλες φορες εχουν δει σημαδια μου και παντοτε απανταω περήφανο και με χαμογελο, "ειδες τι ωραια που ειναι να παιζεις τις 50 αποχρωσεις του γκρι"?

    Κι ετσι χαμογελανε, το αποδέχονται χαλαρα και ολα μέλι γαλα.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    "Α, είναι από άγριο σεξ, χα χα χα" ήταν μια αντίδραση που είχα μαζέψει. Τσιμουδιά εγώ, αλλά αυτό δεν είχε απασχολήσει διόλου την σχολιάζουσα.

    Μια φορά παλιά που είχα ντραπεί, σε πρόβες ρούχου, "είναι πολύ συνηθισμένο", μου είχαν πει.

    Το θεωρώ πολύ προσωπική υπόθεση και πάντα είναι για μένα μια ενόχληση αν τα δει τρίτο μάτι, αλλά μπορεί να συμβεί. Σε καταστάσεις όπου θα φανούν μεν αλλά μπορώ να μην τραβώ την προσοχή, πχ αποδυτήρια γυμναστηρίου, φροντίζω και δεν τα βλέπει κανένας. Ακόμα και κάτω απ τα μάτια του να είναι.
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Δεν θεωρείς ότι ίσως ρωτάνε γτ βάζουν στο μυαλό τους άλλες καταστάσεις;
    Θέλω να πω ότι οι βιαιες καταστάσεις από τις συναινετικες στα μάτια ενός ξένου δεν ξεχωρίζουν.
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Ευχαριστώ για την απάντηση σας. Δεν θα συμφωνούσα μαζί σας. Ο περισσότερος κόσμος νομίζει πως bdsm είναι οι 50 αποχρώσεις.
    Το ότι για αρκετούς είμαστε ανώμαλοι και προβληματικοι δεν νομίζω ότι είναι μονό δική μου εικόνα.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ειδικά όταν στη λένε εκ των έσω, οι απέξω λίγο με ενδιαφέρει τι θα πουν.
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αν υπονοείς ότι είπα κάτι τέτοιο, κάνεις λάθος  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όχι κάτι δικά μου λέω, δεν έχει να κάνει με τα γραφομενά σου.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Επειδή τα σημάδια από ποσοστό κακοποίησης είναι συχνότερα από τα σημάδια καυλοπαίγνιων, βεβαίως και δεν πρέπει να προσπερνούμε τέτοια περιστατικά όταν υποπέσουν στην αντίληψή μας.
    Αυτός είναι και ο λόγος όπου συνήθως αιτώ από το υ να αποφεύγει να εκθέτει τα σημάδια του σε τρίτους που δεν γνωρίζουν για το είδος της σχέσης μας.

    Έθιξες ένα πολύ λεπτό ζήτημα.
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    εγω ειχα τη κλισε ατακα.. ατιμη προπονηση.. βεβαια για πολλους λογους επελεγα ατομα που μπορουσα να εχω οικειοτητα.. το κορυφαιο ηταν με την αισθητικο μου.. τρελο μυαλο κι απιστευτο τρολ.. παω γι αποτριχωση.. πριν μερες το εξυπνουλι ειχα μαζοχιστει μονη μου.. (εμ σφουγγαρισα εμ γλιστρησα) παω γιατι Τον περιμενα, με βλεπει ενα ωραιο ελαφρυ μπλεδακι (σκληροπετση γαρ), διαλογος.. α: τι μαλακια εκανες αυτη τηα φορα? m_d: ακομα τπτ εκανα ζεσταμα.. γλιστρησα μονη μου.. α: γελαει.. εσυ κοριτσι μου εισαι η υπερτατη μαζοχα!
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Και τι πειραζει; Τι σημασια εχει τι θα σκεφτουν οι ξενοι;  
    Εξαλλου κανενας δεν ρωτα για να "επεμβει", το πολυ πολυ να ρωτουν για να νιωσουν οικτο.
    Αν καποιος ρωτουσε για να επεμβει, δεν θα ρωτουσε  
     
  11. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Ναι είναι πολύ λεπτό το ζήτημα. Δεν είχα σκοπό την ανάλυση του. Καταλαβαίνεις γτ το ρώτησα  
    Ευχαριστώ για την τοποθέτηση σου  
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Συμφωνώ με το δεν έχει σημασία τι θα σκεφτούν οι ξένοι.
    Διαφωνώ πλήρως με το ότι όποιος ρώτα, ρώτα για να νοιώσει οίκτο, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα