Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημάδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος subwhat, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Το να μη δώσεις καμία εξήγηση δεν υπάρχει;
     
  2. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Χαμογελάτε... κάνει τους άλλους να ανησυχούν... παλιά καλή και δοκιμασμένη απάντηση...
     
  3. Συνήθως δε με ρωτάνε, ξέρουν ότι είμαι άτομο που σε πετσοκοβει για πλάκα. Συν ότι έχω απαίσιο ύφος όταν κάτι με χαλάει (η Βλαντή από τα μαύρα μεσάνυχτα δεν πιάνει μια   ) όσοι ξέρουν τα γούστα μου δε ρωτάνε, όσοι δε ξέρουν, παίρνουν την απάντηση που θέλω εγώ ανάλογα και τη στιγμή και το ύφος τους.
     
  4. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Σπάνια θα δώσω εξηγήσεις για κάτι τόσο δικό μου, θεωρώ τα σημάδια δικά μου.
    Είναι οι δικές μου προσωπικές στιγμές του μετά από αυτό που έζησα.
    Όπως δεν θα εξηγήσω και δεν θα μπω καν στη διαδικασία στο τι κάνω και δεν κάνω στα ενδότερα μου.
    Έχω έρθει σε δύσκολη θέση 2 φορές την μία ήτανε μπροστά σε γυναίκα γιατρό που έπρεπε να με εξετάσει και είδε τα μπούτια μου γεμάτα στις μελανιές, δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμμα της.
    Κ η 2η όταν είχε δει καλή μου φίλη την πλάτη μου που είχε νυχιές, δεν ήξερα ούτε τι να της πω κ αν της έλεγα μέχρι πού και πόσο να μιλήσω ανοιχτά.
    Οπότε προτίμησα τη σιωπή και ένα αμήχανο βλέμμα.
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Έπεσα στην αναρρίχηση, σε έναν Βράχο 
     
  6. le_soumis

    le_soumis New Member

    Κακά τα ψέμματα, τα αγαπάμε τα σημάδια μας, είμαστε περήφανοι γι αυτά, αλλά δεν παύει να είναι λίγο awkward η φάση όταν έχεις να κάνεις με τρίτους. Ειδικά το καλοκαίρι
     
  7. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Τύπου να μείνουμε απλά να κοιταζομαστε;
     
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    οι περισσότεροι ήδη γνωρίζουν ότι τ' αγόρια γίνονται εκδηλωτικά ορισμένες φορές.
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Η ερώτηση έγινε από αδιακρισία ή από το "άγχος" της ευθύνης μια πιθανής αγγελίας για κακοποίηση;

    Αν δεν απαντήσετε μήπως ενισχύετε την υποψία;
    Αν απαντήσετε "Δεν είναι δουλειά σου" μήπως, επίσης, την ενισχύετε;
    Μια τοις 100, αν βρεθεί ένας άνθρωπος να κάνει αυτό που πρέπει, μήπως θα δημιουργηθεί θέμα;
     
  10. le_soumis

    le_soumis New Member

    Μπορεί,αλλά δεν έχει να κάνει, εξακολουθει να είναι αρκετά αμηχανη η φάση
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Τίποτα απ όλα αυτά. Παίρνεις μια βαθιά ανάσα και το ρισκάρεις να σε περάσουν Ερωτοδικειο.  
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    η καχυποψία, η φοβικότητα, ο πουριτανισμός, ο μπατμανισμός κλπ, δεν αντιμετωπιζονται με απολογητικούς ακτιβισμούς, που σε καθιστούν μέρος τους. δεν είναι κανενός υποχρέωση να διαφωτίσει τους λογής αμύντορες, αν δεν το διασκεδάζει.