Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέφτομαι άρα υπάρχω!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Glass, στις 9 Ιουλίου 2019.

  1. Άνοιξα την πόρτα και βρεθηκα σε λιμέρια γνώριμα!!!
    Σε μέρη που μόνο πόνο δίνουν οι αναμνήσεις τους.... Σε μέρη που δεν κοιτούν ποιος είσαι, τι είσαι, από που είσαι.

    Κοίταξα, έκλαψα και έφυγα!!!

    Ουσιαστικά δεν έφυγα έμεινα εκεί για πολύ καιρό καθώς θυμάμαι. Μμμ θυμόμουν, τώρα πια δεν βρίσκομαι εκεί!!!
    Γύρισα πίσω και ξεκούρασα το μυαλό μου και το σώμα μου από το ταξίδι ετούτο....

    Άρχισα να ετοιμάζομαι πάλι για ταξίδι.
    Αυτόματα το μυαλό επέλεξε χρονολογία μήνα και μέρα!!! Είπα ναι αμέσως και ξεκίνησα.... Βρέθηκα εκεί που ωρίμασα.
    Κοινωνικά, σεξουαλικά, που κατάλαβα τι είμαι και ποιος είμαι, το πιο σημαντικό είναι ότι κατάλαβα τι μπορώ να γίνω!!!
    Αισθάνομαι όμορφα εκεί βίωσα πραγματικά συναισθήματα, βίωσα σεβασμό, ανοχή, αγάπη, τρυφερότητα.
    Βίωσα το τι σημαίνει υπομονή για τον στόχο!!!

    Μου άρεσε και το υιοθέτησα. Το πήρα απ το χέρι και το έβαλα μέσα μου το έκανα δικό μου κατά μία έννοια... Από τότε μέχρι σήμερα το χρησιμοποιώ αν και δεν πιάνει πάντα! Δεν έχει νόημα αν αποτύχεις 99 φορές αν είναι να πετύχεις 1!

    Ηρθε η ώρα να γυρίσω πίσω...
    Είναι πολύ όμορφα εδώ που βρίσκομαι.
    Γνωρίζοντας ότι υπάρχει αυτό για το οποίο είμαι φτιαγμένος να πορευτώ...
    Το έχω δει το έχω αφήσει το έχω ξαναδεί. Είμαι σίγουρος ότι υπάρχει!

    Υπάρχει η γενική ιδέα... Υπάρχει η πεποίθηση να τύχει αποδοχής...
    Υπάρχει ο στόχος που δεν πρέπει να παρεκκλίνουμε ούτε μια στιγμή. (βλέπεις το δάσος και αφήνεις τον καρπό να πέσει, χωρίς να αισθάνεσαι καμία γεύση).

    Μόνο τότε, μόνο όταν θυμόμαστε τον στόχο, μόνο όταν τον βλέπουμε άσχετα αν είναι χιλιόμετρα μακρυά, θα πετύχουμε και θα απολαύσουμε αυτό που έχει να μας δώσει!

    Η διαδρομή είναι το ταξίδι.

    Η προσπάθεια είναι η επιμονή για τον στόχο.

    Η αποτυχία είναι η τροφή που μας δίνετε για να συνεχίσουμε.

    Τα εμπόδια είναι η πίστη που έχουμε γι αυτόν.

    Δεν είναι δυσκολο να πετύχεις σε ότι βάζει ο νους....
    Δύσκολο είναι να θυμάσαι καθημερινά για ποιον σκοπό ξεκίνησες το ταξίδι!

    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!!
     
    Last edited: 9 Ιουλίου 2019
  2. Υπέροχο!!!
    Με ταξίδεψες, νοσταλγισα και μου άφησε μια γλυκιά γεύση χαρμολυπης...

    Ευχαριστώ
    Καλή συνέχεια στο ταξίδι σου