Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις γύρω απο το σεξ...(fetish..bdsm..whatever!)..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Switch_DaS, στις 6 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Switch_DaS

    Switch_DaS DominanceAndSubmission..στον γάμο!

    Με αρχική σκέψη..
    Σε ενα γάμο.. χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα με κατάλληλη ηλικία για δοκιμές..αναζητήσεις..εξωτερίκευση..
    Πως ξεκινάς/διατηρείς την ένταση και την διάθεση για ολο αυτο το παιχνίδι..?
    Είναι ηδη το σεξ καλο.. vanilla κυριως με στιγμές πιο kinky... αλλα πολλές οι ιδέες και οι ορέξεις απο εμένα... αλλα Εκείνη ομως..ξεκάθαρα υποτακτικό θηλυκό και ''κανε με...κανε μου οτι θες'' με συγκεκριμένα όρια και κόκκινες γραμμές...λογικό.
    Όταν όμως εχεις μέσα σου την αντίθεση και τις δυο πλευρές... dom/sub .. switch γαρ... και σχεδόν για ολη σου την ζωή.. ικανοποιείται...τρέφεται η κυριαρχική πλευρά του ερωτικού σου χαρακτήρα??

    Ναι για εμένα πρόκειται αρχικά...  .. αλλά είμαι ανοικτός σε προτάσεις και κουβέντα....εδω η private ..

    Λοιπόν?
     
  2. Switch_DaS

    Switch_DaS DominanceAndSubmission..στον γάμο!

    Καλησπέρα! Θέλω να διευκρινήσω την θέση μου... εννοώ για κουβέντα/συζήτηση γύρω απο αυτό. Με το προτάσεις / κουβέντα εννοώ.
    Εσυ προφανως προτείνεις οτι το ιδανικό ''παράλληλο'' είναι με αντίστοιχη παντρεμένη σωστά?
     
  3. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Συγνώμη, παρεξήγηση!
     
  4. Switch_DaS

    Switch_DaS DominanceAndSubmission..στον γάμο!

    Σε δεύτερη ανάγνωση.. φταίει και ο τρόπος που το έγραψα....!! None taken... και πάλι όμως δίκιο έχεις.. εχεμύθεια... εμπιστοσύνη.. θα βρείς σε αντίστοιχο βίο .. η τουλάχιστον συγκεντρώνει περισσότερες πιθανότητες!!
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ρε παιδιά πώς γίνεται και παντρεύεστε κάποιον που κυρίως ερωτικά δεν σας καλύπτει η δεν ταιριάζει καν με τα θέλω σας; Πραγματικά με αφήνει έκπληκτη αυτό, δεν νομίζω ότι θα το καταλάβω ποτέ.
     
  6. Switch_DaS

    Switch_DaS DominanceAndSubmission..στον γάμο!


    Δεν είναι ότι δεν ταιριάζει ενα ζευγάρι .. η δεν υπάρχει χημεία η οτι αλλο.. η ερώτηση είναι για ολα εκείνα τα ''περισσότερα'' .. που ισως ο/η σύζυγος... δεν τα ακολουθεί.. οπότε συμβιβάζεσαι και απλά μένεις με τις επιθυμίες σου ως απωθημενες..? Και απλά απολαμβάνεις ερεθίσματα.. η το κενό... μεγαλώνει και δημιουργούνται προβλήματα?
     
  7. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Άσε το άλλο, τι φταίει η γυναίκα αν δεν είναι σεξομανής όσο ο άντρας της (εγώ στην προκειμένη);
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Με προξενιό την πήρε; Η με το ζόρι;
     
  9. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Γιατί πιστεύεις ότι έχει να κάνει;
     
  10. Άλλο να παντρευτείς κάποιον και μετά να σου βγούνε "διαθέσεις" για bdsm
    Και άλλο να ξέρεις τι γουστάρεις εσύ στο κρεβάτι και παρόλο που δεν το θέλει η σύζυγος να πας και να παντρευτείς!.
     
  11. Switch_DaS

    Switch_DaS DominanceAndSubmission..στον γάμο!

    Ωπ... σημαντικό! Εκεί υποθέτω έχουμε ενα αλλου είδους σημαντικό ερώτημα..
    Ίδιες απαντήσεις νοιώθω πως... συμβιβάζεσαι...η αντιδράς ποικιλοτρόπως...? Όπως λίγο πολύ σε ολα..?
     
  12. Switch_DaS

    Switch_DaS DominanceAndSubmission..στον γάμο!

    Ωπ... ειναι και αυτο.. εκει πολλα προβλήματα!
    Οι γάμοι απο την αλλη κατεπιλογη ... μάλλον είναι θέμα καλής επιλογής... και περαιτέρω.