Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκλάβος Κλόουν

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 4 Δεκεμβρίου 2007.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    Ως επί το πλείστον οι σκλάβοι προσπαθούν να προσεγγίσουν μια Κυρία με το χιούμορ, οι περισσότεροι (και εγώ μέσα) χαμογελάνε εύκολα και γενικώς έχουν αυτή την παιχνιδιάρικη διάθεση... Ρωτάω λοιπόν Εσάς τις Κυρίες του forum αν Σας αρέσει αυτό ή αν Προτιμάτε κάποιον ο οποίος είναι πιό σοβαρός.
     
    Last edited: 5 Δεκεμβρίου 2007
  2. Lady_in_Red

    Lady_in_Red Regular Member

    Αν και θα το ξερεις ηδη δεν θα το ελεγα οτι μου αρεσει. Βεβαιως μου αρεσουν οι ευχαριστοι ανθρωποι αλλα να γελανε για ενα λογο βρε αδερφε, αυτο το κολλημενο χαμογελο στα χειλη μου την δινει!!!
    Επισης ειναι πιο ενδιαφερον να μετατρεπεις σε slave σου εναν ανθρωπο που επιδεικνυει προσωπικοτητα και δεν κανει τον χαριτωμενο παρα εναν τριαλαριλαριλαλο....
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν μου αρεσει.
    Ειναι χαζοχαρουμενο, αυτο που λεμε "χαζο παιδι χαρα γεματο".
    Λατρευω τους ανθρωπους που εχουν χιουμορ, αυτους που γελουν, που ειναι ευχαριστοι και ανοιχτοκαρδοι.
    Αυτο το μονιμο καρφωμενο, ηλιθιο χαμογελο κατι σαν αποτυχημενο λιφτιγκ μοιαζει.
    Να ερχεσαι τωρα εσυ να λες στον σκλαβο "γλυψε μου τα ποδια" και να τον βλεπεις με την συγκεκριμμενη μασκα στην μουρη!!!!
    Ε, εκει πια του λες, "εχεις ποτε σου σκεφτει πως θα ησουν με την μουτσουνα αυτη χωμενη στον κωλο?"
     
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    Δεν ενοώ κάποιον που να γελάει σαν ηλίθιος όλη την ώρα αλλα κάποιον ο οποίος είναι εύθυμος και χαμογελαστός (η φώτο ουδεμία σχέση έχει) με τους γύρω του ή ακόμα και με την Αφέντρα του.
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Σκλάβος Κλόουν

    Προτιμώ καποιον σοβαρο..

    Οι γλυκουληδες, οι μόνιμα χαμογελαστοι (συνήθως ανευ αιτίας) κ ακακοι ειναι καλοι για καποιον παιδότοπο ισως..
     
  6. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Σκλάβος Κλόουν

    Ενα απο τα πιο ερεθιστικα πραγματα για μενα ειναι να του κοβω το χαμογελο..οποτε τα γλυκα και χαμογελαστα παιδια εκτιμουνται  
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Σκλάβος Κλόουν

    και τον βηχα εννιοτε...
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αν ειναι ετσι οκ, δεν με ενοχλει!
     
  9. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Ωχ! Δηλαδή να μην πω εδώ μέσα σε κανέναν ότι από τη στιγμή που ξυπνάω μέχρι που κοιμάμαι μεγαλώνω τα λακκάκια στην άκρη του στόματός μου ε;;;;;;;  
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Νομίζω πως άνθρωπος που χαμογελάει γλυκά, κλαίει όμορφα.
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    η συγκεκριμένη φωτογραφία ,είναι ΑΘΛΙΑ , αλλά περάν από αυτό φαντάζομε εκτός απο κάτι το φετιχιστικό(heavy face painting) ... θα είναι και ενδιαφέρον Mind Game κάποιον να τον εξαναγκάζεις να είναι χαζοχαρούμενος/η
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    υπάρχει ένα τέτοιο φετίχ, θα αναφερθώ σε αυτό σε άλλο θέμα