Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκλάβος της Πρώην μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Nikos18, στις 16 Νοεμβρίου 2023.

  1. Nikos18

    Nikos18 New Member

    Το 2021 που ήμουν στην ηλικία των 15 ετών είχα πληγωθεί αρκετά από μια σχέση που ήμουν και στην συνέχεια προσπάθησα να βρω κοπέλα και έβγαινα σχεδόν κάθε μέρα με διαφορετική. Φοβόμουν να προχωρήσω επειδή ως φετιχιστης δν είναι τόσο απλο να εξηγήσω σε κοπέλες ίδιας ηλικίας το τι μαρεσει στο κρεβάτι προσπάθησα να το αποφύγω και απλά να είμαι εγώ αυτός που έχει το πάνω χέρι. Ώσπου το καλοκαίρι είχα βγει με μια κοπέλα που είπα να το συνεχίσω και να δω που θα πάει. Βγαίναμε έξω φιλιομασταν κάναμε προκαταρκτικά τέλος πάντων και ήμασταν αγκαλιά και είχα ξαπλώσει ανάσκελα ανάμεσα από τα μπούτια της έτσι αυτή είχε βάλει τα πόδια της πάνω στην κοιλια μ κοντά στην πουτσα μου. Και έσπρωχνα σιγα σιγα τις πατούσες στης στην πουτσα μ δν φορουσε καλτσες ήμασταν στην παραλια βράδυ. Τέλος πάντων δν δεχόταν να γίνει κάτι με τα πόδια της η τέλος πάντων κάτι πιο ακραίο την κεράτωσα και την παράτησα. Δυο χρόνια μετα αφού αυτή με ήθελε τρελα και εγώ την έγραφα βγαίναμε που και που και πηδιόμασταν. Φέτος το καλοκαίρι πήγα στο σπίτι της να πηδηχτούμε. Με βάζει στο κρεβάτι και μου κάνει ελπίζω να σαρεσει να σε δενω και της απάντησα κανε με ότι θες είμαι δικος σου σήμερα. Με δένει καλά καλά στα χέρια και κάθεται πάνω μου και μου λέει σήμερα θα πληρώσει για όλα όσα μου έκανες και μου πατάει ένα χαστούκι. Αμέσως με βάζει να τις γλυψω τα πόδια και το έκανα σαν τον τρελό. Μου κάνει βλέπω είσαι ποδολαγνος καλά είχα σκεφτεί τόσο άχρηστος και μαλακας ποδολαγνος δν θα ήσουν. Μέτα αφού της εγλυφα τις πατούσες κανα 30 λεπτό μου κάνει κουραστικά σηκώνεται φέρνει ένα πακέτο τσιγάρα μου κάνει ετοιμάσου τώρα θα πονέσεις. Δεν είχα ιδέα τι θα γίνει. Ανάβει τσιγάρο και μου κάνει με κεράτωσες εσυ αγοράκι μου τώρα θα γίνεις το Τασάκι μου. Εγώ μέσα στην Καυλα καταπινα κάθε στάχτη που έπεφτε από το τσιγάρο και λίγο πριν τελειώσει μου κάνει αυτό επειδή με κεράτωσες και το καίει πάνω στην πουτσα μ. Τέλος πάντων στην συνέχεια κάναμε το καλύτερο σεξ που έχω κάνει και από τοτε πηδιόμαστε σχεδόν κάθε εβδομάδα με τον ίδιο τρόπο είμαι 100% σκλάβος της και το λατρευω
     
  2. Duchess84

    Duchess84 New Member

    Βλέπεις συχνά τέτοια όνειρα??
    Καταπίνες στάχτες..
    Σου έσβησε το τσιγάρο πάνω στον πουτσο..
     
  3. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Στα όνειρα δεν πονάει τόσο όσο στην πράξη. Μην το ξυπνάς το παλικάρι, άσε να το απολαύσει όπως το φαντάζεται.
     
  4. I love bdsm

    I love bdsm New Member

    Καλή η ιστορία μακάρι να ήμουν ο σκλάβος της πρώην μου στην πραγματικότητα
     
  5. jimakos_pervert

    jimakos_pervert Regular Member

    Γιατι οχι? Ειναι τοσο πολυ ακραιο?
     
  6. Duchess84

    Duchess84 New Member

    Η κατάποση στάχτης προκαλεί έντονες ζαλάδες,ναυτία,και εμετούς...
    Το να σου σβήσει αναμενο τσιγάρο πάνω στον πουτσο θα σου προκαλέσει έγκαυμα..
    Αλλά όπως την βρισκει κάνεις..
     
  7. slave32

    slave32 Regular Member

    Η σταχτη συμβαινει.
    Να ακουμπησει τσιγαρο συμβαινει
    Να το σβησει ειναι ακραιο.
     
  8. Nikos18

    Nikos18 New Member

    Human ashtray για κάποιους δεν πειράζει άμα δεν το ξέρεις εσυ χάνεις
     
  9. GreguarX

    GreguarX Dark Side Embassador Premium Member

    Σου έσβησε τσιγάρο πάνω στον πουτσο και αμέσως μετά πήδηξες ρε τεράστιε;

    και το κάνετε και προπόνηση κάθε εβδομάδα;

    Άντε, σιδηροψώλης.
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τον γάμησε.