Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στάσεις για "δέσιμο"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 12 Ιανουαρίου 2012.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Στάσεις για "δέσιμο"

    Χμ...., νομίζεις...και όμως φίλτατε, τίποτα δεν είναι απίθανο...., άκου τι σου λεω...  
     
  2. pnikosmika

    pnikosmika Regular Member

    Απάντηση: Στάσεις για "δέσιμο"

    Έχεις κάτι υπ΄οψιν σου?? 
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Στάσεις για "δέσιμο"

    Εγω; Μπααα..., δεν ξέρω τίποτα για τον φόνο... 
     
  4. laspoutin

    laspoutin New Member

    Απάντηση: Στάσεις για "δέσιμο"

    δεν ξερω τι λετε περι υποταγης, πονου, περιτεχνων δεσιματων, κτλ, παντως για μενα το πιο σημαντικο ειναι απλα ο περιορισμος και εξαναγκασμος του "θυματος" σε εξευτελιστικες και προκλητικες στασεις παρα την (φαινομενικα) θεληση του.
    και αυτο γιατι παραδοξως απελευθερωνει το ιδιο το "θυμα" μιας και του δινεται η δυνατοτητα να βρισκεται σ αυτην την "θεση" χωρις να αισθανεται υπευθηνο για αυτο.
    πιο απλα απο την εμπειρια μου εχω διαπιστωσει πως οι φαντασιωσεις πολλων "υποτακτικων" δεν δυναται να εξωτερικευτουν παρα μονο με τον εξαναγκασμο ο οποιος και τα απενοχοποιει απεναντι στον εαυτο τους.

    απο κει και μετα.... φαντασια να υπαρχει!!!