Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στάτους Switch: Ο φερετζές της αντρικής υποτακτικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 19 Μαρτίου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...τουρουρουρουρουρου

    Επιτέλους, να και ένα νήμα με νόημα.

    Να γράφεις πιο συχνά, by the way the truth is out there.~
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    sand(s)wich?!
     
  3. Λοιπόν καλά μου παιδιά, για όποιον δεν πάσχει απο λειτουργικό αναλφαβητισμό είναι σαφές πως το θέμα του νήματος είναι η αντρική υποτακτικότητα και η κοινωνική απαξία που μερικές φορές αυτή φέρει ακόμα και μέσα στις ψυχές των ίδιων των αντρών υποτακτικών. (οχι όλων αλλά αρκετών) Είναι δε τόσο πιεστική κάποιες φορές ώστε να τους αναγκάζει νε λένε πως είναι και "λίγο απ τ άλλο" η ακόμα και να προσποιούνται στην πραγματική ζωή και στο σεξ πως είναι και "λίγο απ τ άλλο"
    Η γυναικεία υποτακτικότητα ορίζεται απο διαφορετικούς συμβολισμούς και διαφορετικές κοινωνικές αντιλήψεις και στερεότυπα και ως εκ τούτου δεν εμπίπτει στην ίδια κατηγορία με την αντρική σεξουαλικότητα αγαπητά μου σαϊνια .
    Όπως είπα και αρχικώς όλα αυτά είναι φανερά σε κάποιον που στοιχειωδώς αντιλαμβάνεται τι διαβάζει
     
  4. Δε ντρέπεσαι κορίτσι πράμα; Ορίστε μας  
     
  5. ο φονος ειναι εγκλημα..η περιγραφη του φονου δεν ειναι..το στατους του καθενος μας Κ Υ S δεν ειναι ειναι..η περιγραφη του στατους ειναι
     
  6. αοριστο ηταν.....
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τσαχπινοσυντεκνάρα, εδώ τριγύρω θωρείς λίγους που να δηλώνουν υποτακτικοί άνδρες;
     
  8. Οχι, εγώ όμως μίλησα για κάποιους άλλους αν πρόσεξες Τσαχπινοσυντεκνάρα. Ήθελες να μιλήσω για άλλους; Σε μελλοντική εκπομπή. Αφήστε το αίτημα σας στην παραγωγή
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άρα καταλαβαίνεις ότι δεν ντρέπονται   Ισχύει κι ετουτονέ που περιγράφεις αλλά συμπεριλαμβάνει ελάχιστα άτομα για να τους αφιερώσεις ολόκληρο νημάτιο αλλά κατέω πως είσαι και κιμπαρόπουλο του λόγου σου.
    Εγώ βάνω αίτημα-παραγγελιά να μου παίξεις ασκομαντούρα  
     
  10. εκατό στο πισινό θα σου παίξω
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ώφου-ώφου  
     
  12. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Καλά σου λέει το κορίτσι.

    Thnx @Desert Flower