Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στάτους Switch: Ο φερετζές της αντρικής υποτακτικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 19 Μαρτίου 2016.

  1. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Εγώ θέλω να μάθω ποιος είναι ο Μανώλης...αλλιώς πληροφορίες δεν δίδονται!
     
  2. Ενας αδιάφορος. Ο Φούφουτος σα να λέμε
     
  3. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Γιατί η ανδρική υποτακτικότητα να χρειάζεται φερετζέ?
    Αν χρειάζεται, γιατί πρέπει να αφαιρεθεί με τρόπο βίαιο και σαρκαστικό?
    Αν χρειάζεται, να αφαιρεθεί με τρόπο βίαιο και σαρκαστικό, γιατί αυτό να γίνει σε ένα bdsm forum?
    Αν χρειάζεται να αφαιρεθεί με τρόπο βίαιο και σαρκαστικό σε ένα bdsm forum, γιατί να το κάνει αυτό κάποιος που επιλέγει το status του perv?
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ... Και ποιο status, να το κάνει;  
     
  5. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    @Madeleine Rk : Για να απαντήσω στο ερώτημα σου, θα πρέπει να προηγηθούν καταφατικές απαντήσεις στα 3 προηγούμενα. Απελθέτω απ' εμού τω ποτήριω ...
     
  6. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

    Διάβασα όλο το νήμα από την αρχή επειδή είμαι και ευερέθιστος και μπορεί να αρπάχτηκα χωρίς λόγο. Όμως όχι μόνο ο νηματοθέτης ξεκινάει εμπαιχτικά για μια κατηγορία ανθρώπων εδώ μέσα, αποκαλώντας μας παιδάκια, όχι μόνο αμφισβητεί τη προσωπικότητα μας (δηλαδή είμαστε όλοι υπό αλλά κρυβόμαστε/φοβόμαστε να το πούμε, λες και αυτοί που είναι όντως υπό έχουν χολέρα και δε θέλουμε να ενταχθούμε στην ίδια κατηγορία) όμως είναι εριστικός καθόλη τη διάρκεια της συζήτησης.
    Του λέει η Soraya "φαντάζομαι τρολάρεις" - "όχι, δεν τρολάρω". Λέμε τη διαφωνία μας, ειρωνεύεται. Μέχρι και ότι θα μας δείρει είπε.
    Τέλος πάντων, είναι τουλάχιστον αστείο να μετράμε τη μαγκιά μας τραμπουκίζοντας ο ένας τον άλλον εδώ μέσα, πολύ ασχολήθηκα προσωπικά μαζί σου κύριε, το -όχι-και-πολύ-άγριο- τσουτσούνι σας χαιρετά.
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Απο Πειραια φευγει το καραβι για Κρητη,το νου σου...
     
  8. Καλά μου τα έλεγαν πως έχει γεμίσει ο κόσμος βλάκες. Εχουμε μπει σε στάτους πλήρους βλακοκρατίας
     
  9. Λες να ρθει μιά καραβιά βλάκες να με δείρουν;
     
  10. 1. Επειδή αυτή κυρίως φέρει κοινωνική και σεξουαλική απαξία.
    2. Σώπα, την άλλη φορά θα φέρω προδέρμ να βάλω στα ποπουδάκια σας.
    3. Ήθελα να το κάνω στις εκδόσεις λαρούς αλλά δεν τους ενδιαφέρει λεει το θέμα.
    4. Πρίν το Περβ το είχα τρανσέξουαλ και πιό πριν μπότομ. Πειράζει;
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2016
  11. Χαράς το κουράγιο σου. Σε θαυμάζω δεδομένου πως δεν περιέχει εικονίτσες. είναι μόνο λόγια.
    .....Τούτων δοθέντων κυρίες και κύριοι δικαστές, κύριοι ένορκοι, κύριε εισαγελεύς, σεβαστό δικαστήριο προτείνω την ενοχή του κατηγορουμένου χωρίς ελαφρυντικά. Ευχαριστώ.
    Εσένα ειδικά μπλέ μαρέν θα σε έκανα αλλά είμαι καλός και δεν θα σε κάνω.
    Αγαπητό -όχι-και-πολύ-άγριο- τσουτσούνι , μας φεύγεις κιόλας; Κάτσε τώρα που γνωριστήκαμε