Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στέλνοντας SMS στον "νεοτερο εαυτό" μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thief, στις 3 Ιουλίου 2016.

  1. widowmaker

    widowmaker Guest

    1 Σεπτεμβριου 2017: Μην βαλεις στοιχημα με τον Σταυρο ουτε φετος εχει πρωταθλημα....
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Heartbreaking...
     
  3. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Ποτε δεν ησουν τρελη.
    Ειχες λόγο μεγαλο και σπουδαιο που ενιωθες ετσι. Ανοιξε τα ματια σου και δες επιτελους. Ξυπνα χαζοβιολα. You are more than that.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Αλήθεια είναι.
     
  5. lotus

    lotus Silence

    Μην εκχωρείς στους άλλους τη δύναμη σου
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Μια χαρά θα τα καταφερεις  
     
  7. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Πρεπει να σταματησω να ειμαι καλη.
    Πρεπει να σταματησω να ειμαι καλη.
    Πρεπει να σταματησω να ειμαι καλη.
    Πρεπει να σταματησω να ειμαι καλη.
    Πρεπει να σταματησω να ειμαι καλη.
    Πρεπει να σταματησω να ειμαι καλη.
    Πρεπει να σταματησω να ειμαι καλη.
    Πρεπει να σταματησω να ειμαι καλη.
    Πρεπει να σταματησω να ειμαι καλη.

    Επιτελους.
     
  8. entelweis

    entelweis Regular Member

    Η ζωή είναι γεμάτη ανατροπές και γεμάτη απότομες στροφές!
    Αγκάλιασε τις προκλήσεις που θα αντιμετωπίσεις και μην αφήνεις τον φόβο της αποτυχίας να είναι η αιτία που σε περιορίζει από το να ζήσεις. Πώς θα μάθεις αν δεν έχεις κάνει κάποιο λάθος?
     
  9. Christos_89

    Christos_89 New Member

    Γίνε και λίγο παρτακιας...πολλοί εκμεταλλεύονται φάσεις και καταστάσεις. Μην κάνεις χατίρια τόσο εύκολα....ουδείς πιο αχάριστος του ευεργετηθέντος. Λίγοι και καλοί αλλά πόσο ποιο λίγοι πια....στο τέλος μόνος μου θα μείνω.......δύσκολη η μοναξιά αλλά προτιμότερη από το να πληγώνεις άτομα που αγαπάς..... σήκωσε κεφάλι και μην τα πέρνεις όλα τόσο βαριά.......οχι sms αλλά επιστολή έπρεπε να μου στείλω.
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Πραγματοποίησε τα όνειρα σου τώρα που είναι νωρίς όσο υπάρχει σθένος, διάθεση, ελπίδα, προοπτική.
    Κάνε πράξη αυτά που αισθάνεσαι, μη μπαίνεις σε φοβικές καταστάσεις είναι πλάνη και υπάρχουν πράγματα που το αργότερα είναι απλά πολύ αργά.
     
  11. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    'Ολα περνάνε, κι ο έρωτας και η χαρά και η απελπισία και τα γλέντια και οι φίλοι. 'Ερχονται όμως πάντα τα επόμενα  
     
  12. Άσε κάτω το σουβλάκι λέμε... Άιντε ...