Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στα πρόθυρα της απόγνωσης και του νευρικού κλονισμού

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 8 Μαϊου 2016.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Είναι η πρώτη φορά που ένα νήμα κάποιου άλλου, με τάραξε συθέμελα και συγκεκριμένα το "έχω ένα πρόβλημα" του @simon o magos .
    Και του οποίου σας παραθέτω τον σύνδεσμο : https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/εχω-ενα-προβλημα.59246/

    Το λοιπόν, αφού λόγω κρίσεως δεν συμφέρει, να σπαταλάμε χρήματα στον ψυχίατρο.
    Σκέφτηκα ν' ανοίξω ένα νήμα, στ' οποίο να εκφράζουμε τους bdsmικούς προβληματισμούς μας.
    Ένα "μέρος" που να συζητούμε τους βουδουσομοκαημούς μας ή έστω να δηλώνουμε την αλληλεγγύη μας.

    Υ.Γ.

    Με λένε Μπαρμπασκοτάδια και δεν είμαι "καθαρός"...    
     
    Last edited: 8 Μαϊου 2016
  2. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Ποιο ηταν αυτο το νημα λοιπον;
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Έτρεμαν τόσο τα χέρια μου, όταν το άνοιγα που μου ξέφυγε. Διόρθωσα το εισαγωγικό post και το έβαλα... 
     
  4. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Μιλούσα με.μια κυρία στο φάτσοβιβλιο έως ότου έφθασα στο σημείο κάπως να εκφράσω τοις bdsm ανησυχίες κάπως όχι ευθεως έως μου έκανε μπλοκ Πριν δύο ώρες. Αυτό κάπως με.στεναχωρησε. Βέβαια κάπως μακρινή απόσταση αλλά γιατί...
     
  5. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Εγω το βρηκα αρκετα ευχαριστο ως νημα κι ως χιουμοριστικο δρωμενο αν κ οι αντιδρασεις του κοσμου ως συνηθως ηταν για μενα υπερβολικες.
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το "θέμα" που μου καίει τα σωθικά, είναι ότι νιώθω μια ακόρεστη ανάγκη, όχι να βελτιώσω την υ μου, αλλά να την χειροτερέψω. Θέλω να την κάνω τελείως ηλίθια και πατσαβούρα.
    Είναι πιο δυνατό από μένα. Το πρόβλημα είναι, ότι τσινάει. Προσπαθώ να την στουμπώσω στα γλυκά, τα τρώει και μετά πάει στο μπάνιο και τα ξερνάει.
    Της πήρα ένα βιβλίο με την αλφάβητο και το έχει ρίξει στον Κούντερα και στις συγκριτικές θρησκείες. Γαμώτο, ήδη της την πέφτουν πολλοί και μου την σπάει.
    Άντε στα γεράματα να παίρνω μπαλτάδες και να κόβω κεφάλια. Είμαι υπερβολικός, που θέλω να λύσω το πρόβλημα στη ρίζα του?

    Υ.Γ.

    @halkidikiotis μου λέει, ότι είσαι πολύ γλυκούλης κι επειδή δεν μπορώ να σφάξω εσένα, γιατί σε συμπαθώ, θα σφάξω εκείνη.
    Μην μου ζητήσεις μόνο φωτογραφία της, γιατί θα σε κουτουλήσω σαν ένα απ' τα χταπόδια σου... 

    @SAP εγώ εκτός από διασκεδαστικό εκείνο το νήμα το βρήκα αποκαλυπτικό. Μου άλλαξε την ζωή εν ριπή οφθαλμού. Απ' την στιγμή που το διάβασα, τίποτε δεν είναι πια το ίδιο χαχα... 
     
    Last edited: 8 Μαϊου 2016
  7. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Και από εδώ και πέρα δεν θα ξανά είναι πότε...πίστεψε με σε νιώθω.....
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Κάποιος δεν πήρε τα χαπάκια του σήμερα  
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μου τέλειωσαν μες στη νύχτα και βαριόμουν να ψάχνω ανοιχτό φαρμακείο χαχα.
    Έχω αρκετά "θέματα" όμως, σιγά σιγά θα σας τα εκθέσω και αν μη τι άλλο θα ήθελα την γνώμη σας.
    Εξυπακούεται ότι αυτό το νήμα τ' άνοιξα, για να πείτε κι εσείς τον δικό σας πόνο ( πάντα σχετικά με το βουδουσουμού ).
    Σε κάθε περίπτωση, περιμένω σοβαρές απαντήσεις για το "πρόβλημα" μου, θα σώζατε ένα συνάνθρωπα απ' τα νύχια της τρέλας χαχα.     
     
    Last edited: 8 Μαϊου 2016
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τώρα που έχω λίγο πιο καθαρό μυαλό, θα ήθελα να σου δηλώσω την αλληλεγγύη μου για το ατυχές συμβάν. Όταν καταλάβει το λάθος της, θα σε ξεμπλοκάρει και να δεις που θα πάρει το πρώτο αεροπλάνο και θα έρθει στα μέρη σου, όχι μόνο για να την σαπακιάσεις, αλλά και να την βράσεις σαν τον αστακό αν βέβαια το θελήσεις. Θα γυρίσει ο τροχός της Ιεράς Εξέτασης, θα σπάσουν οι μυς και τα κόκαλα της βανίλιας   

    Υ.Γ.

    Σ' ευχαριστώ που μοιράστηκες μαζί μας το άλγος σου. Εγώ τουλάχιστον νιώθω λιγότερο μόνος   
     
    Last edited: 8 Μαϊου 2016
  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Εχω πρόβλημα   ζητω την κατανοηση και τη βοηθεια σας  
    Το θεμα μου είναι ότι εδειξα πολύ νωρις στον Κ μου το ποσο μαζοχιστρια είμαι..ποσο με φτιαχνει ο πονος που μου προκαλει..αυτό το τσούξιμο που νιωθω όταν το χερι Του προσγειωνεται με δυναμη στο μαγουλο, το στηθος ή τα οπισθια μου..λατρευω επισης το να με σημαδευει με τη ζωνη Του..να βλεπω τα σημαδια Του πανω μου και να θυμαμαι την καυλα στα ματια Του όταν μου τα "ζωγραφιζε"..
    Το πρόβλημα εντοπίζεται στο ότι όταν παρεκτρέπομαι, το πρωτο που μου στερει είναι το να με σαπακιαζει..εχει βρει το ευαισθητο σημειο μου και με χτυπάει εκει που με ποναει περισσοτερο..δηλαδή στο να μην με ποναει καθολου..
    Ζω ένα δραμα, δεν ξερω τι να κανω για να ξεχασει ποσο μ' αρεσει να με ξυλοφορτωνει ώστε να μην μου το στερει σε κάθε μου παραπτωμα..
    Η μαλακια είναι επισης ότι είμαι αδαμαστο υ ακομα και τα παραπτώματα μου είναι σε καθημερινη βαση..δηλαδή τη γαμησα κοινως..δε θα με ξαναβαρεσει ποτε!!      
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ευχαριστώ και σένα, που θέλησες να μοιραστείς τον πόνο σου μαζί μας. Να σου πω την γνώμη μου ή καλύτερα, τι μου είχε κάνει κάποια παρελθοντική υ μου που σου έμοιαζε.
    Και την οποία είχα αντιμετωπίσει, ακριβώς όπως αντιμετωπίζει ο Κ σου εσένα. Πρώτον, προσπάθησε να κόψει την παραμικρή παρεκτροπή - ζορίστηκε αλλά τα κατάφερε, τ' ομολογώ -.
    Με το πέρασμα των ημερών - απίστευτο κι όμως αληθινό - το να μην μου σπάει τα ούμπαλα, μου έλειψε. Της είχα ήδη στερήσει τις μπούφλες, πιστεύοντας, ότι θα την συνέτιζα και ότι θα το άντεχα - να μην την ξυλοφορτώνω -, στο τέλος μαράζωσα εγώ κι εκείνη συνήθισε να μην τις τρώει. Σε σημείο που έγινε βανίλια και με διαολόστειλε. Μετά από 3 χρόνια, έμαθα ότι έγινε switch και τα περνούσε ζάχαρη μ' έναν άλλο ( που ήταν bratoswitch ) κι εγώ είχα μείνει να μασουλάω το crop μου ( και τα καρύδια μου ). Δεν θέλει κόπο, αλλά τρόπο. Λούσου με ultrex και θα δεις.      
     
    Last edited: 8 Μαϊου 2016