Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στα πόδια Του

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 19 Απριλίου 2006.

  1. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Κατεβάζω ρολά, από όλους και από όλα. Δεν σκέφτομαι τίποτα, νιώθω πλήρης και ήρεμη. Δεν θέλω να μιλήσω, δεν θέλω να ακούσω τίποτα, ούτε ακόμη και τη δική του φωνή. Μόνο το άγγιγμα του. Είναι η στιγμή που μπορώ και τα αφήνω όλα στην άκρη και βρίσκομαι μέσα του τόσο απόλυτα.
     
  2. ArtLover

    ArtLover Eleotris Margaritacea

    Αν μπορώ να εκφραστώ με μια μόνο πρόταση μιας και όλες καλύψατε με υπέροχο τρόπο την αίσθηση, προσωπικά όλα καταλήγουν σε αυτό.

    His feet, my safety blanket!  
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Χμ...
    His feet είναι always out of the comfort zone.
    Παραμένουν, όμως, οι πυλώνες μέσα στον ωκεανό του είναι...
    (Ελπίζω να μην έγινα η κακιά της Δευτέρας) 
     
  4. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Έτερον εκάτερον κακίστρο!!!  
     
  5. ArtLover

    ArtLover Eleotris Margaritacea

    Μήπως όμως, λέω εγώ τώρα, μήπως είναι comfortable in the out of comfort zone?  

    Και όσο και να θες δεν θα σε δω πότε ως κακιστρο  
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Comfortable... Δεν ξέρω... Μπορεί να είναι απλά θέμα χρήσης των λέξεων αλλά comfortable δεν θα το έλεγα.
    Είναι ασθματικό, μια διαρκής έκσταση, υπερφωτος γνόφος που λένε και οι Γραφές  
     
  7. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Αξιωματικά, αν δεχτούμε ότι ισχύουν και τα δύο:

    καταλήγουμε στο συμπέρασμα πως out of our comfort zone is our safety blanket*

    *as long as it's His feet  
     
  8. ArtLover

    ArtLover Eleotris Margaritacea

    Αυτό!! 
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Κοιτάξτε, μπορούμε να συμφωνήσουμε σε κάτι αξιωματικό: όπως λέει και ο συγγραφέας της καρδιάς μας "don't be mere good, be a fucking legend". Επομένως αφού:
    1. Το πεπρωμένο φυγειν αδύνατον
    2. Το πετρωμενο φαγειν αδύνατον (ξέρω δεν κολλάει αλλά είναι το δεύτερο αξίωμα της ζωής μου )...
    Αφού είναι να γίνει, θα γίνει grande: θα χάσουμε την μπάλα, θα μείνουμε tabula rasa ακόμη και για τις βασικές έννοιες, χωρίς όρους, χωρίς στεγανά, με την βαθύτατη έννοια της παρθενίας (όχι τη χριστιανική πλιζ) και πάμε!!!!
     
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    To style βέβαια προϋποθέτει μια κάποια προϋπηρεσία στο αντικείμενο αλλά ναι οκ... Διπλό λουπ, τριπλό αξελ, σαβουρα και πάλι από την αρχή... Με χάρη όμως 
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτά θα συμβούν κατά τον ρουν των γεγονότων.

    Style means... πήγαινε στα δέντρα Ρούλα. Γίνε κάμπια. Αφέσου και απόλαυσε το ταξίδι.

    Ο φόβος αυτού του λογαριασμού είναι για τους καρμίρηδες.