Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 15 Φεβρουαρίου 2006.

?

Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

  1. κανένα - το κουνέλι μου κρατάει παρέα χαμογελαστό και δεν έχω καμία διάθεση να το πνίξω.

    8,8%
  2. Μία/έναν: Τον Master/slave της ζωής μου

    14,7%
  3. Δύο - Τρείς: Μόλις ξεπέρασα τον Master/slave της ζωής μου και ανακάλυψα ότι έχει και αλλού πορτοκαλι

    32,4%
  4. Τέσσερις μέχρι Δέκα: Ακόμα τους μετράω στα δάχτυλα

    20,6%
  5. Πάνω από δέκα: τους έχω βάλει στο excel για να μην τους ξεχάσω .

    23,5%
  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Ερωτικών συντρόφων, ή Μαστερ για να εξηγιόμαστε κι όλας na ξέρουμε τι να ψηφίσουμε. lol
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    Ενώ εσύ τις/τους θυμάσαι όλες/όλους; χαχααχ! Αμάν βρε Όσκαρ!

    Αστάρτη
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    oscar αν η εκφραστική λιτότητα είναι η πεμπτουσία της πνευματικής ευστροφίας, το πέος σου πρέπει να είναι πολύ φλύαρο!

    Και για να απαντήσω στο αδιάκριτο Χάινριχ_φον_Κλάιστ και να του καλύψω εν μέρη την περιέργεια του θα πω ότι...Σα κορίτσι περίμενα τον κατάλληλο άντρα να έρθει στην ζωή μου....αυτό όμως δεν σημαίνει ότι στο μεταξύ δεν μπορούσα να περνάω καλά και αξέχαστα με όλους τους ακατάλληλους μέχρι σήμερα που είμαι γυναίκα!

    Είναι τόσοι που όταν έχω αϋπνία αντί να μετράω προβατάκια μετρώ τους άντρες που πέρασαν και πέρασα από την ζωή τους ...πάντα χάνω τον λογαριασμό και την σειρά...ποτέ δεν έχω φτάσει στο σήμερα ...με παίρνει ευτυχώς ο ύπνος αλλιώς θα ξημερωνόμουν μετρώντας τους !
           
     
  5. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Η ερώτηση αποσκοπεί στο να βρούμε ποιός/ά είναι ο/η πιο slut εδώ μέσα?
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    Όχι , όχι δεν το είχα σκεφτεί αυτό .
    Είναι καθαρά τεχνοκρατική - στατιστική ερώτηση.

    Υ.Γ. Αλήθεια carissa[L_T] , τι πρέπει να κάνω για να αποδείξω ότι δεν έχω τις χείριστες των προθέσεων ;
     
  7. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    προτιμάς την απάντηση public ή prv?  
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    Δεν αισθάνομαι slut carissa[L_T] επειδή είμαι ειλικρινής και έχω αποδεχτεί την σεξουαλικότητα μου....
    Κατά την γνώμη μου η υποκριτική είναι η τέχνη για να γεμίζω το πουλόβερ μου

    Το σίγουρο είναι ότι αυτό το thread δεν αφορά τις καθώς πρέπει και τις ευγενείς κορασίδες του forum.

    Αφήστε εμένα στον κατήφορο μου! 
    Δυστυχώς για εμένα το σεξ με έβαλε σε μπελάδες από τα δεκάξι μου ....ελπίζω μέχρι να πεθάνω να έχω στρώσει! 
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Στην λαμπρή ερωτική μου «καριέρα» ως Master/slave έχω πάει με:

    Προτιμώ τον τρόπο που θα σε φέρει σε λιγότερο δύσκολη θέση
     
  10. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    α! πα πα!! παλι τσακώνεστε πουλάκια μου!! χαχα

    λοιπον εγω μικρή ειχα πέσει στη "χύτρα του Δροϋδη " με το μαγικό ζωμό και ολοι οι Μαστερς και οι Μιστρες την κανανε .... με ελαφρά!   
    (εκτός απο τον Αφέντη μου που προφανώς ... δεν μασάει..!!)



    Οσο για τα κινητρα του poll ...εμφανώς και είναι στατιστικά !
    Και εγκρινω και επαυξάνω !
    Μόνο που αγαπητέ Χαινριχ ειναι πολύ αισιοδοξο να ελπίζει κανείς για πολλές αλλά και κυρίως ειλικρινής απαντήσεις!!


       ευθυμειστε συνφορουμίστες!! καρναβάλι γαρ....
     
  11. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    in that case...

    Όταν θα πάψεις έντεχνα να βάζεις μπουρλότα και τρικλοποδιές, που τόσο σου αρέσουν... και επίσης έντεχνα να ξεγλυστράς με το "με συγχωρείτε ήταν τυχαίο" το ξανασυζητάμε.


    H ερώτηση δεν απευθυνόταν σε σένα SM_Art_Lady, αλλά για την ιστορία, εγώ αισθάνομαι αρκετά slut και το χαίρομαι, όπως πιστεύω πως αν δεν έχει κανείς έστω και λίγο sluttiness δεν έχει θέση στο BDSM.  
     
  12. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Προς MPslave....
    Μπέσα για μπέσα δεν διακατέχομαι από αρνητική ένταση και επιθυμία για καυγά. Εκανα μια ερώτηση, μου έκαναν μια ερώτηση και χορεύουμε τώρα στον ρυθμό των ερωτοαπαντήσεων λολ