Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στην τύχη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Scythe, στις 5 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Στην τύχη...

    Ό,τι και να σου γράψω λίγο θα 'ναι καλέ μου. Σε ευχαριστώ για την γρήγορη δημοσίευση και ελπίζω να δούμε σύντομα και την επόμενη!
     
  2. (long long loooooong overdue)

    Πάλεψα να πάρω ανάσα όταν έβγαλε τον τεράστιο πούτσο της από το στόμα μου. Είχα ιδρώσει, το πρόσωπό μου ήταν γεμάτο δάκρυα, ενώ από το στόμα μου κύλαγε πηχτό σάλιο. Εξουθενωμένος, άφησα το κεφάλι μου να πέσει μπροστά. Ο γάντζος χώθηκε πιο βαθιά μέσα μου, αλλά δεν είχα κουράγιο να κρατήσω όρθιο το λαιμό μου πλέον.

    - Πριν συνεχίσουμε.. θέλω να επιβεβαιώσω ότι έμαθες ποια είναι η θέση σου..

    Χωρίς να το πολυσκεφτώ, της απάντησα..

    - Είμαι η σκύλα σου, Θεά μου..
    - Πες το μου πάλι..
    - Είμαι η σκύλα σου, Θεά μου!
    - Είσαι δικιά μου!
    - Είμαι..
    - ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ!
    - Είμαι δικιά σου...
    - Ωραία.. τώρα που το ξέρεις.. για λίγη ώρα δεν θα χρειαστεί να το ξαναπείς.

    Μου έβγαλε το κατασκεύασμα από το κεφάλι, και έβγαλε το γάντζο από μέσα μου. Ανακουφίστηκα προς στιγμήν, αλλά στιγμές αργότερα την ένιωσα να πιέζει ένα φίμωτρο μπάλα στο στόμα μου. Ήταν ιδιαίτερα μεγάλο και δυσκολεύτηκε να το περάσει μέσα από τα δόντια μου, ενώ έδεσε το λουρί του πίσω από το κεφάλι μου σφιχτά. Για λίγο αλληθώρησα για να δω τι χρώμα ήταν, αλλά ήταν όλο σχεδόν μέσα στο στόμα μου. Η απορία μου λύθηκε όταν έφυγε από μπροστά μου, και μπόρεσα να δω τη μαύρη μπάλα να μου κρατάει ανοιχτό το στόμα και ταυτόχρονα ερμητικά κλειστό, στον καθρέφτη μπροστά μου.

    Την ένιωσα να ανεβαίνει πάνω στο έπιπλο, και να κάθεται πάνω μου. Ο πούτσος της αναπαύτηκε πάνω στην πλάτη μου ενώ η Νόρα έσκυψε μπροστά, περνώντας τα δάχτυλά της μέσα από τα μαλλιά μου. Τα γράπωσε και μου τράβηξε το κεφάλι πίσω. Μου δάγκωσε το αυτί και μου ψιθύρισε..

    - Σ'αγαπάω..

    Προσπάθησα να απαντήσω αλλά έβγαλα μόνο κάτι πνιχτούς ήχους, αναμεμειγμένους με τα σάλια μου

    - Σ'αγαπάω τόσο πολύ σκύλα μου.. που θα σε κάνω να υποφέρεις..

    Έμεινα ακίνητος.. παγωμένος..

    - Το θέλεις;..

    Έγνεψα καταφατικά το κεφάλι..

    - Πολύ;...

    Έγνεψα ξανά..

    - Σ'αρέσει που είσαι η σκύλα μου;

    Σαν συνήθειο πλέον, έγνεψα για ακόμα μια φορά..

    - Το λατρεύεις;

    Μούγκρισα αυτή τη φορά γνέφοντας

    - Θα γίνεις πουτάνα για μένα;

    Ναι γαμώτο.. σκέφτηκα.. ξεφίμωσέ με να στο πω.. και ξαναέγνεψα

    - Νομίζεις ότι έχεις επιλογή;

    Αυτή τη φορά έγνεψα αρνητικά

    - Έξυπνη σκύλα μου... αν είχες θα επέλεγες να γινόσουν και πάλι;

    Έγνεψα καταφατικά 3 φορές.

    - Ωραία... στα λόγια είσαι καλή σκύλα μου.. για να δούμε αν μπορεί ο κώλος σου να εξαργυρώσει τις επιταγές που υπέγραψε το στόμα σου...

    Άφησε τα μαλιά μου και το κεφάλι μου έπεσε πάλι μπροστά. Σύρθηκε πάνω μου στάθηκε όρθια πίσω μου. Ένιωσα τα χέρια της πάνω στα κωλομάγουλά μου.. ακόμα γαντοφορεμένα.. να μου τα ανοίγει. Έφτυσε πάνω στην τρύπα μου και αμέσως μετά ένιωσα το κεφάλι του πούτσου της να την πιέζει. Ακόμα γλιστερή από ότι είχε μείνει από το Bioglide.. και σε συνδυασμό με τον πούτσο της γεμάτο από το πηχτό σάλιο μου δεν προέβαλε κάποια σοβαρή αντίσταση.

    Νόμιζα ότι θα το έκανε σταδιακά.. ότι θα μου έδινε λίγο χρόνο να το συνηθίσω. Αλλά προφανώς αυτό που είχε στο μυαλό της ήταν εντελώς διαφορετικό. Δεν το έκανε απότομα, αλλά με μία αργή αλλά σταθερή κίνηση το έβαλε όλο μέσα μου. Κόπηκε η ανάσα μου, όση είχε απομείνει για να κοπεί. Η αίσθηση του ανοίγματος ήταν τόσο έντονη και τόσο επιθετική που ενστικτωδώς ήθελα να πεταχτώ μπροστά. Είχε όμως φροντίσει εδώ και ώρα να μου στερήσει αυτή τη δυνατότητα.

    Ακινητοποιημένος, παραδομένος, χωρίς δύναμη να αντισταθώ, έσφιξα τα δόντια μου πάνω στη μπάλα και μούγκρισα δυνατά.

    - Τι έγινε σκύλα μου; Το μετανιώσαμε;

    Ο πόνος ήταν έντονος, αλλά ο εγωισμός μου ακόμα μεγαλύτερος. Κούνησα αρνητικά το κεφάλι έντονα.. μέσα σε πείσμα.

    - Α.. γιατί δεν σε έχω αγγίξει καν ακόμα..

    Ξεροκατάπια, ότι μπορούσα να μαζέψω από το σάλιο μου το οποίο είχε αρχίσει να στάζει από τα πλαϊνά της μπάλας. Η Νόρα τραβήχτηκε μέχρι που έμεινε μόνο το κεφάλι του πούτσου της μέσα μου. Και μετά ξαναμπήκε όλη μέσα μου. Περίμενα ότι θα ήταν πιο εύκολο αυτή τη φορά, αλλά το συναίσθημα ήταν ακριβώς το ίδιο. Μούγκρισα πιο δυνατά.

    - Έτσι σκύλα μου.. αυτή είναι η θέση σου.. στα 4 με τον πούτσο μου καρφωμένο βαθιά μέσα σου. Είσαι έτοιμη τώρα να αφήσουμε τα παιχνιδάκια και να γίνεις η πουτάνα μου;

    Κοκάλωσα λίγο... τι εννοεί να αφήσουμε τα παιχνιδάκια...

    - Δεν σ'ακούω...

    Έγνεψα αργά καταφατικά το κεφάλι μου.

    - Ετοιμάσου...

    Με έπιασε και με τα δύο της χέρια από τη μέση, και άρχισε να μπαινοβγαίνει ρυθμικά μέσα μου. Δεν το έκανε με μίσος.. αλλά η εισβολή της ήταν αμείλικτη.. σχεδόν μηχανική. Με πόναγε καθώς με άνοιγε ξανά και ξανά, αλλά η σκέψη της θέσης που βρισκόμουν, με την Νόρα πίσω μου να μου ξεφτιλίζει την κωλότρυπά μου με έκανε να καυλώσω για ακόμα μια φορά.

    Άνοιξα τα μάτια μου και κοίταξα στον καθρέφτη. Την είδα πίσω μου με μάτια ορθάνοιχτα να σπινθηρίζουν, καθώς ο ρυθμός της αγρίευε. Προσπάθησα να χαλαρώσω. Δύσκολο.. ήμουν τόσο τσιτωμένος, που παρά την εξάντλησή μου οι αισθήσεις μου ήταν τεταμένες. Και κάπου εκεί η αίσθηση άρχισε να διαφοροποιείται. Δεν είχα χαλαρώσει.. κάθε άλλο.. αλλά αυτή η βίαιη εισβολή με έκανε δικό της με κάθε κίνηση.. και μου άρεσε.. και το ήθελα περισσότερο.

    Τσούλα Νόρα.. είπες θα με κάνεις την πουτάνα σου.. και είχες δίκιο...

    Άρχισα να μουγκρίζω δυνατά κάθε φορά που έμπαινε μέσα μου. Είχε γίνει πλέον βίαιη. Με κάθε της κίνηση ένιωθα να με τραντάζει, κίνηση που την σταματούσαν τα λουριά που με κρατούσαν ακίνητο. Την άκουγα να βαριανασαίνει.. σχεδόν να βογκά κάθε φορά που με άνοιγε.

    - Έτσι πουτάνα μου.. πάρτο όλο, είπε ενώ δάγκωνε τα χείλια της και κατέβασε το χέρι της με δύναμη πάνω στον κώλο μου. Πάρτο όλο μέσα σου ξεφτιλισμένη τσούλα.

    Μούγκρισα πιο δυνατά σαν σε παράπονο.

    - Θες να μου πεις;

    Έγνεψα καταφατικά σε φρενήρη ρυθμό..

    - Όχι ακόμα..

    Άρχισε να μου χαστουκίζει ρυθμικά τα κωλομάγουλά μου καθώς με ξέσκιζε.

    - Θα γίνεις πρώτα η πιο φτηνή πουτάνα για μένα.. και μετά θα μου πεις.

    Και με αυτά τα λόγια, ένιωσα και πάλι το μαστίγιο της να προσγειώνεται στην πλάτη μου. Αυτή τη φορά χωρίς οίκτο. Τινάχτηκα.. όσο με έπαιρνε. Έτσουξε απίστευτα αυτό το χτύπημα. Πριν προλάβω να το συνειδητοποιήσω, άρχισε να οργώνει την πλάτη μου με το μαστίγιο, και αυτή λευκός καμβάς για εκείνη πλέον θα πρέπει να έχει γεμίσει σχέδια.

    - Όταν θα ξαπλώσεις το πρωί.. θα ξέρεις καλά ότι είσαι η σκύλα μου. Όταν θα κάθεσαι αύριο.. θα ξέρεις καλά ότι είσαι η πουτάνα μου.. Μ'ακούς;;

    Αχ Θεά μου.. αν συνεχίσεις θα χύσω μόνο με τη φωνή σου..

    Τα σάλια μου είχαν κάνει λιμνούλα πάνω στο χαλί. Ήθελα τόσα να της πω.. και εκείνη το κατάλαβε. Άπλωσε το χέρι και μου έλυσε το φίμωτρο. Το έσπρωξα με τη γλώσσα μου και έπεσε κάτω. Πήρα μια βαθιά ανάσα..

    - Λοιπόν; Με ρώτησε επιτακτικά;..
    - Μη σταματάς... ξέσκισέ με..
    - Αυτό μόνο;
    - Ξέσκισε την πουτάνα σου Θεά μου!
    - Α.. ώστε είσαι η πουτάνα μου τώρα;
    - Είμαι γαμώτο.. είμαι..
    - Τι είσαι;..
    - Η πουτάνα σου!
    - Η πουτάνα σου τι;
    - Η πουτάνα σου Θεά μου..
    - Πες το μου λοιπόν..
    - Είμαι η πουτάνα σου Θεά μου..
    - Ξανά..
    - Είμαι η πουτάνα σου Θεά μου!
    - Πάλι!!
    - Είμαι η ξέκωλη πουτάνα σου Θεά μου!
    - Μμμ.. μ'αρέσει.. Συνέχισε!!
    - Είμαι η ξεφτιλισμένη τσούλα σου... η ξεσκισμένη σκύλα σου.. η πουτανάρα σου.. ΘΕΑ μου..
    - Γιατί;

    Σάστισα λίγο.. δεν την περίμενα την ερώτηση.. Ξαναρώτησε σύντομα..

    - Γιατί;

    Πήρα μια βαθιά ανάσα..

    - Γιατί απλά είμαι... αυτή είναι η θέση μου.. να είμαι δικός σου.. ή δικιά σου.. ότι προτιμάς.. να σου ανήκω..

    Την είδα που χαμογέλασε στον καθρέφτη.. αλλά δεν απάντησε... αντίθετα άρχισε να με γαμάει όσο πιο δυνατά και γρήγορα μπορούσε. Και εγώ την ενθάρρυνα.. την παρότρυνα..

    - Πιο δυνατά.. δώστο μου όλο... ξέσκισέ με..

    Και η Νόρα δεν με απογοήτευε.. συνέχιζε ακάθεκτη παρότι τα πόδια μου τρέμανε πλέον. Μέχρι που σε κάποια στιγμή άρπαξε τον πούτσο μου και άρχισε να τον παίζει άγρια. Δεν χρειαζόμουν πολύ.. μέσα σε 10 δευτερόλεπτα άρχισα να τραντάζομαι. Εκείνη το κατάλαβε.. βγήκε από μέσα μου και την είδα που έσκυψε.

    - Δεν έχεις χύσει ποτέ πιο άγρια πουτάνα!! Αχ.. σκύλα μου.. μου χύνεις τον πούτσο..

    Τι διαβολικό της ήρθε πάλι στο μυαλό..;

    - Και τώρα είναι η σειρά μου να σου χύσω την τρύπα σου..

    Όπως ήταν γεμάτος με τα χύσια μου ο πούτσος της, τον πήρε πάλι και τον κράτησε πάνω από την ανοιχτή μου κωλοτρυπίδα. Άρχισα να νιώθω τα χύσια μου να στάζουν από πάνω του και να κυλάνε μέσα μου. Και μετά την ένοιωσα πάλι να μπαίνει μέσα μου και να συνεχίζει να με γαμάει. Εντελώς εξαντλημένος, δεν μπορούσα πλέον να βγάλω ούτε καν βογκητό.

    - Πάρτα όλα μέσα σου πουτάνα.. όλα δικά σου.. σε χύνω τσούλα, σχεδόν ούρλιαξε καθώς βόγκαγε σαν να έχυνε και εκείνη. Δεν ξέρω.. ίσως και να έχυνε όντως..

    Σωριάστηκε πάνω στην πλάτη μου. Μείναμε έτσι για 5 λεπτά περίπου. Μετά σηκώθηκε, βγήκε από μέσα μου και στάθηκε πίσω μου να θαυμάσει, καθώς αισθανόμουν τα ίδια μου τα χύσια να τρέχουν από την τρύπα μου. Με έλυσε και μου είπε να σηκωθώ. Κατέβηκα από τον ίππο, αλλά τα πόδια μου δεν με κράταγαν. Σωριάστηκα μπρούμυτα. Η Νόρα ήρθε από πάνω μου και ακούμπησε το τακούνι από τη μπότα της δίπλα στο στόμα μου.

    - Έχει μείνει ακόμα μία λεπτομέρεια να διευθετήσουμε, είπε καθώς πίεσε το τακούνι της πάνω στα χείλια μου.

    Δεν χρειάστηκε να μου πει κάτι.. άνοιξα το στόμα και άρχισα να γλύφω το τακούνι της. Δεν ξέρω αν τις μπότες τις είχε πάρει ειδικά για μένα ή απλά δεν τις είχε ξαναφορέσει, αλλά ήταν ολοκαίνουριες. Το μούσκεψα με τη γλώσσα και τα χείλια μου.. ενώ την άκουσα να μου λέει..

    - Άνοιξέ μου πουτάνα μου..

    Ό,τι προστάξεις Θεά μου, σκέφτηκα.. έφερα τα χέρια πίσω μου και άνοιξα διάπλατα τα κωλομέρια μου.. Εκείνη έκανε ένα βήμα πίσω... ακούμπησε την άκρη από το μουσκεμένο τακούνι της στην τρύπα μου, και σιγά σιγά το πίεσε μέσα.. μέχρι που μπήκε όλο..

    - Έτσι λοιπόν πουτάνα μου... τώρα ξέρεις πραγματικά που είναι η θέση σου. Μου χρωστάς όμως κάτι ακόμα..

    Ξεφύσηξα..

    - Δώστο μου..
    - Σ'ευχαριστώ Θεά μου.. για όλα..

    Γονάτισε από πάνω μου.. με φίλησε στο σβέρκο.. μετά στα χείλια και μου ψιθύρισε..

    - Σ'αγαπάω.. αύριο θα είμαι εγώ δικιά σου..
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Στην τύχη...

    Αυτο μου άρεσε πολύ!
    Μα πάρα πολύ.
    Καλέ....μήπως είμαι ανώμαλη?
     
  4. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Re: Στην τύχη...

    Το καλό πράγμα αργεί να γίνει  
    Καταπληκτικό το φινάλε σου, σίγουρα η πιο καυλωτική ιστορία που έχω διαβάσει τελευταία μετά την μονόφθαλμη του Doc! Ευχαριστούμε  
     
  5. Απάντηση: Στην τύχη...

     
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Τα σουιτσάκια είναι πολύ γλυκά πλάσματα τελικά... 
     
  7. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Στην τύχη...

    τι μας έκανες βραδιάτικο...πολυ καλη ιστορια
     
  8. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: Στην τύχη...

    ωραία η γραφή σας...ανέβηκαν οι σφυγμοί μου...
     
  9. Μμμμ τότε μάλλον πέτυχε το σκοπό της η ιστορία.
     
  10. Απάντηση: Re: Στην τύχη...

    Ώστε ο σκοπός σου ήταν να καυλώσεις τον κόσμο, σαρδανάπαλε.  
     
  11. Re: Απάντηση: Re: Στην τύχη...

    Μεταξύ άλλων..  
     
  12. john_m

    john_m Bollocks mandola