Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στιγμιότυπο...Oυρολαγνείας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 4 Ιανουαρίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Γύρω στις οχτώ το βράδυ βγαίνω στο μπαλκόνι μου. Από το βάθος βλέπω έναν παπάκια να κατηφορίζει τον δρόμο. Ξαφνικά σταματάει στο απέναντι από το σπίτι μου πεζοδρόμιο. Κατεβαίνει από το παπί, στρέφεται στον τοίχο μιας πολυκατοικίας και αρχίζει να κατουράει. Την ίδια στιγμή περνάει από κει ένα νεαρό ζευγάρι.

    "Καλά, ρε μαλάκα, δεν έχεις τουαλέτα στο σπίτι σου;" ρωτάει η κοπέλα τον παπάκια.
    "Άντε γαμήσου, μωρή σκρόφα", λέει εκείνος και συνεχίζει το κατούρημα.

    Ο νεαρός που συνοδεύει την κοπέλα την τραβάει από το μπράτσο και συνεχίζουν τον δρόμο τους. Μπαίνουν σε μια πολυκατοικία δυο-τρεις πόρτες παρακάτω. Έπειτα από λίγη ώρα τους βλέπω να εμφανίζονται στο διαμέρισμα του φοιτητή που μένει απέναντι από το δικό μου. Η κοπέλα στήνεται μπροστά στον υπολογιστή. Λες να διαβάσει την Κουρούνα, σκέφτομαι; Αν ναι, θέλω να της πω ότι ο συνοδός της με απογοήτευσε. Άραγε εκείνη πώς ένιωσε;

    Έγγραψε η Κουρούνα

    ΑΝΑΝΕΩΣΗ No 1: Και ενώ η συζήτηση εξελίσσεται σε ματς "Μαγκιά, κλανιά κι εξάτμιση" vs "Μη μου τους κύκλους τάραττε", ο Γεώργιος Χοιροβοσκός είπε και ελάλησε...


    ΣΧΟΛΙΟ 1

    Πολύ σύντομα για να μην πω ήδη θα αποτελείς είδος πρός εξαφάνιση...

    Ακούς εκεί να έχεις την απαίτηση...να μην μπορεί να κατουράει ή να χέζει όπου θέλει ο κύριος αυτός του οποίου η αυτιστική κουλτούρα συνοψίζεται στο "Αντε γ.....u"

    Επίσης βλέπω ότι η ερωτική σου διάθεση έχει να κάνει με την στάση και την συμμετοχή του άντρα ο οποίος βρίσκεται δίπλα σου στα τεκταινόμενα ...σε ποιά εποχή ζείτε εσείς Δονα δε
    λα Κουρούν(ι)α?

    ΑΝΑΝΕΩΣΗ No 2: ο Ναυτίλος είπε και ελάλησε...

    ΣΧΟΛΙΟ 2

    Εξαρθρώθηκε κύκλωμα ουρολάγνων

    THN TAYTOTHTA ενός μοτοσικλετιστή με ακατάσχετη διούρηση ο οποίος κατουράει τους τοίχους της πόλης μας καθώς κι ενός ζεύγους ουρολάγνων που «φωτογραφήθηκαν» από μια κάτοχο (online ημερολογίου), μεταφράστριας, η οποία κατέθεσε, αναζητά η Αστυνομία.
    Το περιστατικό, όπως έχει ήδη διαπιστωθεί, συνέβη στο κέντρο της Αθήνας, ενώ ανάλογα περιστατικά έχουν συμβεί σε άλλες γειτονιές της πρωτεύουσας, της Θεσσαλονίκης και άλλων μεγάλων πόλεων της Ελλάδας.

    Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις της Αστυνομίας, η μεταφράστρια, η οποία υπογράφει με το ψευδώνυμο «Κουρούνα» είναι μέλος κυκλώματος παραγωγής και διακίνησης άρθρων με πρωταγωνιστές τους συμπολίτες μας.

    Ένας ακόμη μοτοσικλετιστής ο οποίος συνελήφθη και ανακρίθηκε, παραδέχθηκε ότι και ο ίδιος πάσχει από συχνουρία και έχει κατουρήσει μάντρες, τοίχους και κολώνες της ΔΕΗ αλλά αρνήθηκε, παρά τις πιέσεις των αστυνομικών, να αποκαλύψει στοιχεία για την ταυτότητα των μελών του κυκλώματος.

    Εκτιμάται ότι στο κύκλωμα των ουρολάγνων ανήκουν δεκάδες επώνυμοι και μη Έλληνες οι οποίοι τυχαίνει να είναι και χρήστες του internet και πέρα από την ταυτότητά τους ερευνάται πώς απέκτησαν τη δυνατότητα να κατουρούν όπου τους καπνίσει.

    Παράλληλα, το κλιμάκιο των αξιωματικών της Ασφάλειας Αττικής που, ακολουθώντας την μυρωδιά αλλά και τα ηλεκτρονικά τους ίχνη, μετέβησαν στην περιοχή του συμβάντος και πήραν δείγματα εκ των ούρων του μοτοσικλετιστή ενώ διαπίστωσαν ότι και άλλα ντουβάρια ήσαν κατουρημένα.
    Ταυτόχρονα άλλο κλιμάκιο της Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος ερευνούν τα στοιχεία ΟΛΩΝ των Blogs αλλά και των χρηστών που συμμετείχαν σε σχετική συζήτηση για το θέμα και που πιθανώς ενέχονται σε ανάλογα εγκλήματα.

    Ερωτηματικά υπάρχουν τόσο για την αντίδραση της κοπέλας στη θέα του μοτοσικλετιστή όσο, πολύ περισσότερο η στάση του συνοδού της ο οποίος αρνήθηκε να την υπερασπιστεί όταν ο ουρών της επετέθη φραστικώς.
    Εκείνο που εξετάζεται ενδελεχώς είναι η ανάπτυξη τέτοιων κυκλωμάτων (ουρολάγνων κλπ) με την σημαντική αύξηση των Blogs στην Ελλάδα και σε ολόκληρο τον κόσμο η οποία έχει πάρει ανησυχητικές διαστάσεις.

    H πρόσβαση στα συγκεκριμένα site γινόταν χωρίς τη χρήση πιστωτικής κάρτας και απολύτως δωρεάν πράγμα που έχει συνέπειες στην εισοδηματική και φοροεισπρακτική πολιτική της κυβέρνησης η οποία σκέπτεται να επιβάλει ΦΠΑ και στο κατούρημα ενώ μελετά επίσης την περίπτωση συμπλήρωσης ειδικής φόρμας Ε34 για κάθε χέσιμο.

    Ο σχετικός φόρος αφοδεύσεως θα ξεκινά από 10 ευρώ και θα φτάνει και τα 80 ανάλογα με την ποσότητα και την υφή του παραγομένου σκατού. Για το κατούρημα σε δημόσιους χώρους αλλά και την «σπέσιαλ» ανακούφιση σωματικής ανάγκης θα γίνεται ειδική ρύθμιση. Σχετικές ανακοινώσεις θα κάνουν από κοινού οι Υπουργοί Δημόσιας Τάξης, Υγείας και Οικονομίας.


    MEGA/ANT1/ALFA/ALTER/EXTRA FETISH NEWS
     
  2. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Εύα, ειλικρινά σου μιλάω, ΠΕΘΑΝΑ στο γέλιο.

    Νά'σαι καλά.


    Χαιρετισμούς,
    DocHeart
     
  3. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Χα χα!   Πολυ καλο! Εχετε πολυ χιουμορ! Αλλα αυτος ο συνοδος της τι μ...!! Εγω θα τον σαπιζα στο ξυλο (ή τουλαχιστον θα προσπαθουσα..) αν μιλουσε ετσι στην κοπελα μου!
     
  4. potty65

    potty65 Regular Member

    Εγώ πάντως θα σάπιζα στο ξύλο την κοπέλλα μου, αν μιλούσε έτσι στον άμοιρο παπάκια
     
  5. zinnia

    zinnia Contributor

    RE: RE: Στιγμιότυπο...Oυρολαγνείας

    συμφωνω αν και δεν θα εσπαγα κανεναν στο ξυλο γιατι απλα δεν θα ημουν μαζι μ εναν τετοιο ανθρωπο. Τελεία.
     
  6. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Αγαπητή SM_Art_Lady υπέροχο κατουρήθηκα ( οχι επάνω μου ) απο τα γέλια!!
    Εχω κατουρήσει και εγώ σε μάντρες και τοίχους, !!! λέτε να με συλάβουν ?
     
  7. potty65

    potty65 Regular Member

    zinnia υπερβάλλω για να τονίσω την θέση μου απλά. Οπως έχουμε πήξει στους cyber super γαμιάδες, έτσι έχουμε πήξει και στους cyber μάγκες, όλα τζάμπα βέβαια! Που είναι όλοι αυτοί real life, γιατί δεν βλέπω και πολλούς!

    Επίσης βλέπω ότι επιβεβαιώνεται η θεωρία ότι οι "κυριαρχικές" γυναίκες είναι μόνο στην φαντασία μερικών. Βλέπω χειραφετημένες mistressess που δεν ανέχονται μύγα στο σπαθί τους, να γυρνάνε ασυνείδητα στον παραδοσιακό ρόλο που επιτάσσει η φύση τους, και να ζητάνε το αυτονόητο: Την προστασία του άνδρα. Εγώ πάντως δεν πλακώνομαι με κανένα απλά για να επιβεβαιώσω την αυταρέσκεια κάποιας ανασφαλούς κομπλεξικιάς. Τελεία και πάυλα. Και αφού θέλετε χειραφέτηση, καθαρίστε μόνες σας!
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Στιγμιότυπο...Oυρολαγνείας

    Προσπάθησα επανειλημμένα να θέσω προς συζήτηση – και όχι βέβαια προς καβγά - την άποψη ότι η φυσική θέση της γυναίκας ( σε σεξουαλικό επίπεδο ) είναι η υποταγή.

    Δεν καταφέραμε να γίνει μια ψύχραιμη και ενδιαφέρουσα συζήτηση για αυτή την άποψη , απεναντίας δημιουργηθήκαν κόντρες που δεν οδηγούν πουθενά .

    Ευελπιστώ ότι κάποτε θα ωριμάσουμε σαν κοινότητα ώστε να μπορούμε να κάνουμε και αυτή την κουβέντα .
     
  9. potty65

    potty65 Regular Member

    Αγαπητέ χαϊνριχ συμφωνώ απολύτως μαζί σου. Εξεπλάγην όταν διάβασα την προσωπική σου εμπειρία, γιατί και εγώ είχα μία ανάλογη εμπειρία με την ίδια ακριβώς κατάληξη.