Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στραπόν (σκόρπιες σκέψεις, εικόνες κι αναμνήσεις)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος switch xrysa, στις 12 Μαϊου 2016.

  1. switch xrysa

    switch xrysa New Member

    Πάνε 15 χρόνια από τότε που το πρωτογνώρισα.
    Οκτώβρης του 2000, δώρο από τον καλό μου, συν-ταξιδευτή κι οδηγό στα μαγικά μονοπάτια του φετιχισμού, της ιδιαιτερότητας, της γυναικείας κυριαρχίας αργότερα.
    Δε θα ξεχάσω ποτέ τη στγμή που με βοήθησε να το φορέσω, που το έδεσε στη μέση μου, που γονάτισε μπροστά μου και το λάτρεψε, αυτό, κι εμένα μέσα από αυτό.
    Όπως δε θα ξεχάσω ποτέ και τον πρώτο μου οργασμό, χωρίς καν να αγγιχθώ, μόνο και μόνο επειδη τον έπαιρνα με το στραπόν μου, με το καυλί μου, με τον δικό μου πούτσο!
    Πόσα βράδια κοιμήθηκα μ αυτό φορεμένο... πόσες φορές απλά έπινα καφέ το πρωί, μόνη στο σπίτι, κι αυτό έστεκε, περήφανο, δικό μου, ανάμεσα στα πόδια μου.
    Από τότε πέρασαν πολλά χρόνια, το ένα έγινε δυό, τρία, τέσσερα, πέντε... κι εξακολουθούν, όπως και τότε, να με μαγεύουν με τα μεγέθη τους, τα σχήματά τους, το βάρος τους.
    Με τη δική του, ξεχωριστή, αίσθηση το καθένα.
    Με την ίδια, όμως, δύναμη, αυτή του Γαμιά, του Κατακτητή...
    Από τη πρώτη στιγμή το λάτρεψα αυτό, το να ΓΑΜΑΩ, έτσι, με κεφαλαία, να ΓΑΜΑΩ το μυαλό και το κορμί , να τα κατακτώ, να τα ξεσκίζω, να τα κάνω δικά μου!
    Και με το Μουνί μου ίππευα και γάμαγα τους υποκτικούς μου (ακόμη το κάνω) αλλά η αίσθηση της δικιάς μου Πούτσας, δεμένης σφιχτά στη μέση μου, ολόδική μου, προέκταση του κορμιού μου, ένα με το είναι μου, είναι, για μένα, άλλο πράγμα.
    Είναι η αίσθηση της απόλυτης Κυριαρχίας, της ολοκληρωτικής κατάκτησης (και ταπείνωσης κάποιες φορές), είναι η δύναμη του: Μου ανήκεις, σ έχω καρφωμένο-η κι είσαι δικός μου, είσαι δικιά μου!
    Το χω φορέσει μέσα από στενό τζην παντελόνι με μακρυά πουκαμίσα από πάνω και πήγα βόλτα για καφέ, το χω φορέσει σε βραδινό μπάνιο στη θάλασσα, το χω φορέσει κι έχω πάει 8ωρο στη δουλειά.
    Ίσως ακουστεί σα να ήμουν ελλειπής πριν από αυτό.
    Όχι, δεν ήμουν, ούτε από φθόνο του πέους έπασχα, ούτε ζήλευα το πουλάκι που δεν είχαμε εμείς τα κοριτσάκια.
    Απλά αυτό ήρθε και συμπλήρωσε ένα κενό που ούτε καν ήξερα πως υπήρχε, ήρθε και κούμπωσε με ένα κομμάτι μέσα μου που το αποζητούσε.
    Αντί να στερήσει κατι από τη θηλυκότητά μου, τουναντίον, την ενδυνάμωσε.
    Κι ας μου επιτραπεί και μια παρότρυνση: δοκιμάστε το, ανακαλύψτε το, παίξτε μαζί του, λατρέψτε το!

    Χρύσα
     
  2. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

  3. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Πάντως το ζεις, δεν μπορώ να πω.
     
  4. Το νιώθεις αυτό που κάνεις,μεγάλη υπόθεση..
     
  5. πολύ ωραίο ακούγεται. ..
     
  6. dp77

    dp77 male 77

    Πόσο θα ήθελα να σε γνωρίσω..
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    6 χρόνια πέρασαν και η παραμικρή (συγκεκριμένη) φεμινιστική φωνούλα δεν ακούστηκε να πει ότι το σπρώξιμο δεν έχει να κάνει με κυριαρχία.

    Σύμπτωση θα είναι.
     
  8. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    είχε δίκιο τελικά ο φρόυντ τύποι
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Που να μαθεις να κατουρας και ορθια... μαγεια!!!
     
  10. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Υπάρχει μάθημα για το να κατουράς όρθια;;;
    Τι λες τώρα;
     
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    ΑΕΙ 4 ετη φοιτηση
     
  12. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Αααα γι' αυτό! Έτσι εξηγούνται όλα...