Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Red Star, στις 28 Ιανουαρίου 2012.

  1. Red Star

    Red Star Regular Member

    Καλημέρα

    αυτό είναι το πρώτο μου θέμα (και σχόλιο) σε αυτό το φόρουμ.

    Θέλω να γίνω Master, πάντα είχα Dom ερωτική συμπεριφορά αλλά νομίζω ότι τώρα νιώθω έτοιμος για να κυνηγήσω αυτή την επιθυμία μου, παράλληλα όμως και άπειρος.Έχω τεράστια όρεξη για να μάθω και αποφασισμένος για τον στόχο που έβαλα, αρχικά ήθελα να ρωτήσω διάφορα πράγματα τους Master που γράφουν στο φόρουμ αλλά τελικά αποφάσισα απλά να διαβάζω και να μαθαίνω, πράγμα που βοηθάει αλλά δεν μπορεί να είναι μόνο αυτό.

    Θέλω να μάθω λοιπόν, θέλω να αποκτήσω εμπειρία και τελικά να να γίνω Master. Για αυτό και έγινα μέλος στο φόρουμ, γι' αυτό και γράφω και το πρώτο θέμα, για να δηλώσω την παρουσία μου και να μάθω  .

    Καταρχήν λοιπόν αν και διαβάζω και ψάχνω τα άρθρα του φόρουμ πιθανά να μου ξεφεύγουν σημαντικά θέματα αν κάποιος έχει να μου προτείνει οτιδήποτε που θα βοηθήσει (άρθρα, συνδέσμους αλλά και απόψεις) θα χαρώ πολύ και θα εκτιμήσω την βοήθεια του.

    Ξεκινάω έχοντας στο μυαλό μου ότι όταν θέλεις κάτι το πετυχαίνεις αρκεί να το θέσεις ως στόχο στην ζωή σου και να παλέψεις για αυτό,δείχνοντας υπομονή και επιμονή.

    Καλώς σας βρήκα.
     
  2. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Γιατί θέλεις να γίνεις Master; Τι πιστεύεις ότι θα κερδίσεις με αυτό;
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    Καλημερα και καλως ηλθες.
    Θα συμφωνησω με τον Spiler και θα σε ρωτησω ακομα, γιατι να μην παραμεινεις Dom και θελεις να γινεις Master?
    Eκτος και θελεις να μαθεις τις πρακτικες και τις τεχνικες......και πιστευεις οτι αυτες μονο οι Masters τις διαχειριζονται.
    Παντως αν και δεν ξερω το κινητρο σου, θα σε συμβουλευα να μιλησεις με καποιους εμπειρους και σοβαρους Κ του χωρου να σε καθοδηγησουν.
     
  4. Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    για να γινεις μαστερ πρεπει η δυναμη σου να αναβλυζει.βεβαια πρεπει να διαχειρειζεσαι τη δυναμη σου.πρεπει να εισαι κυριος επιπεδου στη συμπεριφορα σου .βεβαια οταν η δυναμη ξεχιληζει πρεπει καπου να τη διοχετευεις.κανε ενα αθλημα και ενα ποσοστο μπορεις να τη μετατρεπεις σε χαρα για την εκαστοτε υποτακτικη σου.μπορεις να την πιασεις απτο μαλι και να της πεις οταν μιλαω θα με σεβεσαι.θα σκας θα το βουλωνεις.ειμαι ο αφεντης και θα με προσκυνας. ακουσες μορη αχρηστη η να σε βαλω να κανεις δυο ωρες πιπα .αντε ηλιθια θα λαμπουν ολα το σπιτι θα γιαλιζει και η αχρηστη κολαρα σου θα ειναι κοκκινη και μονιμα παλουκωμενη αντε ηλιθια σκασε εγω μιλαω.αυτες οι εκφρασεις μου βγηκαν αυθορμητα χωρις καν να σκεφτω.αν εισαι αφεντης το εχεις δεν χρειαζεται να προσπαθησεις εισαι αυταρχικος απλα.
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    Επιτελους ξαναγυρισατε!!!!
    Γιατι μας το κανατε αυτο Κυριε?
    Γιατι μας εγκαταλειψατε τοσο καιρο?
     
  6. Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    εγω διαβαζα οτι με δουλευατε .τι με περασατε αραγε και με δουλευατε.περιμενω να επανωρθωσετε ολλες σας.και μετα ξαναμιλαμε λυσασμενες σκλαβες καθε προαστειου
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    /me γελάει,

    @MasterOfPuppets,
    καλωσήρθες  

    ό,τι και να κάνεις πάντως, του μέλους γιώργος αφέντης κοίτα να μη μοιάσεις...

    /me σοβαρεύεται,

    νομίζω ότι αυτό που αναζητάς είναι δρόμος, ξεκίνα, προχώρει, πότε πότε θα χάνεσαι, μερικές φορές θα λοξοδρομείς και με λίγη καλή τύχη και τα κατάλληλα συναπαντήματα, κάποια στιγμή θα διαπιστώσεις ότι είσαι εκεί. Χάρτης δεν υπάρχει.

    N'joy  
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    Oχι εγω Κυριε.....οι αλλες οι σιχαμενες!
     
  9. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    Ωραία τα λές περι υπομονής και επιμονής, αλλά, αυτά τα σεξο-ψυχολογικά, τα έχουμε μέσα μας, δεν νομίζω οτι μπορείς να κάνεις κάτι. Δεν νομίζω οτι διδάσκεται αυτο. Θα σου βγεί, με την κατάλληλη γυναίκα, εφόσον το έχεις. Ούτε τα εργαλεία, ούτε τα βοηθήματα θα σε κάνουνε master. Σήμερα είμαι dom, αύριο είμαι master, μετά είμαι vanilla και μετά είμαι τρυποκάρυδος, μάλλον δεν ξέρεις τι είσαι γενικά, αυτό, εμένα ,μου κάθεται καλύτερα.
    Το καταλαβαίνεις αυτο πιστεύω, χωρις να θέλω να σου κόψω τα φτέρα και να σε προσβάλλω.Τουλάχιστον έτσι νοιώθω εγώ περί του καθενός τη θέση στη κρεββατοκάμαρα.
     
  10. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    Μετά από αυτήν την επάνοδό σας, πώς να διαβάσω εγώ τώρα?
    Ε? Αχχχχ νιώθω έναν ερεθισμό!

    Και εσύ κυρία μου από πάνω πρόσεχε! Θα νικήσει η καλύτερη με διαφορά...στήθους!  
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    Αμα παμε ετσι φιλεναδα, το χεις χαμενο το επαθλο.....εκτος και φορας μεγαλυτερο απο 95 DD.....χαχαχα!!! 
    Και για να σοβαρευθουμε, μακρια τα χερια σας απο τον Μαστρογιωργη μου γιατι θα φαμε τις κοτσιδες μας.....αααααααα! 
     
  12. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Στόχος μου, να γίνω Master....πως;

    Αυτό είναι που λέμε..."αχ και να χαθώ μέσα"!  
    Όσο για ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ μπορούμε να τον μοιραζόμαστε!