Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στύση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Pleasure_king, στις 2 Αυγούστου 2020.

  1. καλησπερα παιδια εχω παρατηρησει το εξης : οσο ειμαι σε στηση και πριν την ολοκληρωση νιωθω την αναγκη για πονο εξευτελισμο ταπεινωση κτλ, οταν ολοκληρωσω ολα αυτα φευγουν και πλεων θελω να λυθω να αποδεσμευθω και να ξαπλωσω...ειναι φυσιολογικο αυτο? εσεις πως αντιδρατε μετα την ολοκληρωση?
     
  2. dreams

    dreams Regular Member

    Μπα , πρέπει να σε δει γιατρός
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η ολοκλήρωση, σε αντίθεση με την παραγώγιση, είναι πολύ μπελαλίδικο πράγμα, αυτό έχω μόνο να πω.
     
  4. επισης εχω παρατηρησει οτι οταν το πουλι μου ειναι δεμμενο εχω καλυτερη στυση , ειναι φυσιολογικο?
     
    Last edited: 2 Αυγούστου 2020
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Η στηση τι είναι;
     
  6. Ορθογραφικό , sorry
     
  7. Μπορεί να είναι ψυχολογικο ότι σου αρέσει η αίσθηση του δεμένου πουλιού μπορεί να είναι και γιατί το αίμα συγκεντρώνεται εκεί .φυσιολογικό το βρίσκω. Το δέσιμο λειτουργεί ερεθιστικά σε πολλούς.
     
  8. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση
     
  9. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Φυσιολογικό είναι. Όταν "ολοκληρώσεις", ικανοποιείς τη γενετήσια ορμή σου και σου φεύγουν οι καύλες, οπότε δε νιώθεις την ίδια ανάγκη να επιδοθείς σε όσα σε καυλώνουν. Απλό;
     
  10. Για αυτό το λόγο αρέσει στις αφέντρες το edge play?
     
  11. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Δεν είμαι σίγουρος αν "πιάνω" το συλλογισμό ακριβώς. Στις αφέντρες αρέσει αυτό που αρέσει ανεξάρτητα από το αν ικανοποιείσαι, αν τελειώνεις ή όχι...
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Όχι, που δε θα σου 'κανε like...