Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συγνώμη !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 8 Μαρτίου 2015.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τα έχω σπρώξει όλα στον άσσο. Πως είναι δυνατόν να μην παρακολουθήσω αυτόν τον αγώνα.....       
     
  2. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Εγω αν κανω μαλακια που θεωρω χοντρη, συγνωμη δεν ζητω, γιατι και να μου την εδιναν δεν θα μπορουσα να συγχωρεσω τον εαυτο μου anyway. Αν χοντρη μαλακια μου κανουν, δεν συγχωρω εκεινον που μου την εκανε. Γιατι πιθανως μετα να τον ειχα στην πιπα μεχρι να βαρεθω. Και στις δυο περιπτωσεις τιποτε δεν θα ηταν οπως πριν. Αν καποιος για μενα αξιζει αληθινα και μου κανε μεγαλη μαλακια, δεν θελω την συγνωμη του, θελω τις πραξεις του. Γιατι δυσκολα θα τον πεταγα στην χωματερη. Ευτυχως ατομα του ειδους εχω ελαχιστα στη ζωη μου. Και αν καποιος αληθινα σ' ενδιαφερει και ιδια μαλακια δεν ξανακανεις και πριν την κανεις το σκεφτεσαι καλα. Λαθοι ειμαστε, ανθρωπους κανουμε, αλλα αυτα τα "λαθακια" τα παρα κανουμε με ευκολια
     
  3. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    χαχαχα ελα ντε, να πας κουβά και να μην ξέρεις από πού σου ήρθε; σε καταλαβαίνω..   
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    χαχαχαχαχαχα Τι με πέρασες; Έχεις ιδέα τι συνδυασμό βγάζει ένας επιστήμονας που ασχολείται με το στοίχημα; 95% ποσοστό επιτυχίας. Κανονικά αυτές θα έπρεπε να μου ζητάνε συγγνώμη από το πρωί μέχρι το βράδυ που δεν με αφήνουν να αναπτύξω το ταλέντο μου  
     
  5. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    επειδή σέβομαι το ταλέντο σου επιστήμονα, δε θέλω πολλά, τέσσερις αγώνες Σάββατο τέσσερις Κυριακή στο inbox...   μην το κρατάς για τον εαυτό σου..    
     
  6. gazza

    gazza Regular Member

    χαχαχα εμενα μονο μη ρωτατε για στοιχημα μονιμως ενα ματς θα σπασει και αυτο στο 90
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αλίμονο να μην ξεδιπλωθεί αυτό το ταλέντο σε όλο του το εύρος.....
    Όποια στο περιορίσει κακό του κεφαλιού της  
    Αρκεί να το πάρεις και εσύ απόφαση κάποια στιγμή...
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εχω την λυση και εδω......   


     
     
     
    Last edited: 16 Μαρτίου 2015
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Eσύ το έχεις δει να γίνεται στη πράξη πάντως...
     
  10. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τώρα, αν πάω και σβήσω με τρόπο τα "not", για να τιμωρηθεί η ... αθώα και ανυποψίαστη μαθήτρια, θα είμαι πολύ κακός;  
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Πες την αληθεια, μετα απο αυτο δεν με συγχωρεις;;;;
    Τι συγνωμη και μαλακιες;;;;
    Οι πραξεις εχουν σημασια οχι τα λογια
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Μη σου πω και προκαταβολική συγχώρεση (και) για όσα ακολουθήσουν