Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συγνώμη !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 8 Μαρτίου 2015.

  1. libra

    libra Regular Member

     
    ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΣΥΝΤΟΠΙΤΕΣ ΣΟΥ!
    ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΣΟΥ!
    ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ!
    ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΩΣΑΜΕ!
     
  2. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΚΙΑ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΑΞΙΑ!!!
    ΣΥΓΓΝΩΜΗ...
     
  3. .... για ένα λαό που κάποτε λάτρεψε το Θησέα
    και τώρα εφαρμόζει τη λογική του Προκρούστη...
     
  4. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ποια συγνωμη ;;;;
    Σε τετοιες περιπτωσεις ειναι ικανη να αλλαξει κουβεντες και γεγονοτα ...ποια;;;
    Συγνωμη γιατι;;;;
     
  5. Για να κατευνάσουμε τις ενοχές μας.
    Κατά τα λοιπά τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει.
     
  6. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Εχεις ενα δικιο...ποση αηδια ...ενα παλικαρι για τα καπριτσια του καθενος ανεγκεφαλου!
     
  7. Αγαπητή @vanilla30 , να το πάω παραπέρα?
    Αν στη θέση του Βαγγέλη ήταν ένας κακομούτσουνος Αλβανός, θα αγανακτούσαμε το ίδιο?
     
  8. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Φυσικα ναι...ειναι ανθρωπος οποιο χρωμα η οποιας εθνικοτητας...ισα ισα που νομιζω οτι θα ειχε προστεθει και το θεμα του ρατσισμου...
    Ειναι μια ανθρωπινη ζωη και η καρδια κομματια γινεται με τετοια γεγονοτα ,δε κανει διακρισεις στο τελος μιας ζωης ...
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αγαπητέ @peleas να σου απαντήσω κι εγώ που είμαι μεγάλος μαλθάκας και δεν θα μου χαλάσει η "μόστρα"...Και σαν ξένος κάπου έζησα για χρόνια και ζω και τώρα...
    Σιγά μην αγανακτούσαμε...Τουλάχιστον το 95% θα το έγραφε στα καρύδια του το περιστατικό...

    Βέβαια πω πω το κακόμοιρο το κροκοδειλάκι...

    "Αγανακτούμε" με ότι είναι εύκολο, η μας βολεύει...Για να μην μας χαλάσει η "μούρη"...
    Και εδώ σταματώ γιατί η κουβέντα θα γινόταν πολιτική...
     
  10. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Διαφωνω...ειναι ανθρωπος που να παρει και ο ρατσισμος ο χλευασμος οποιος και να ειναι αν οδηγει σε μια τετοια κατασταση ειναι λαθος τραγελαφικο και απαισιο λαθος
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  12. 2n8

    2n8 New Member

    Ζητώ Συγνώμη!
    Όταν δε μπορώ να ησυχάσω, να ηρεμήσω...

    Δεν ειμαι οπαδός της φράσης...Ζήτω η Συγνώμη!