Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συγνώμη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος sweet_release, στις 25 Μαρτίου 2019.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Την περίμενα πως και πως αυτήν την μέρα! Θα είχαμε ρεπό και οι δύο και θα μπορούσα να τον απολαύσω όλη μέρα 
    Ξύπνησα νωρίτερα ως συνήθως έκανα το καφεδάκι μου, το πρωινό μου και περίμενα υπομονετικά... Στο ενδιάμεσο χώθηκα καμία δύο φορές κι εγώ στα σκέπασματα να τον αγκαλιάσω αλλά τίποτε, δεν ήταν ακόμη η ώρα του. Ευτυχώς υπάρχει το νετφλιξ! Τι ΟΑ νέα επεισόδια; ; αααα ωραία να πως θα περάσει η ώρα!
    Μετά από 3 επισοδεια επιτέλους ακούω το μουγκρητο του 'αγκαλίτσαααα'. Βγάζω αμέσως τα ακουστικά και τρέχω, τυλιγομαι επάνω του σαν χταποδακι και αρχίζω να τον χαϊδεύω.- "Να μας παραγγείλω καφέ; "
    -"Μμμμμμμμ" (=ναι)
    Σηκώθηκα αμέσως του έδωσα το κινητό του πριν το ζητήσει να χαζέψει όσο εγώ θα έκανα την παραγγελία.
    Μετα από λίγο σηκώνεται, καθεται στην καρέκλα του στο γραφείο δίπλα μου και χαζεύει...
    -"Θα παίξουμε εκείνο το παιχνιδάκι; "
    -'Θα περιμενεις να πιω καφέ, να καπνίσω και μετά'
     (πόσο ακόμη θα περιμένω;  
    Τελικά δεν παίξαμε ποτέ, αντιθέτως μετά άρχισε να εμφανίζεται το υφακι μου, είπαμε και δύο βαριές κουβέντες με το γνωστό αποτέλεσμα, σε τέτοιες περιπτώσεις, για τιμωρία να με αφήνει μόνη μου. Το χειρότερο μου.
    Μόλις έφυγε έτρεξα αμέσως στο κρεβάτι πήρα αγκαλιά τα μαξιλάρια και αρχισα να κλαίω και να κρύβομαι από όλους οσους με αναζητούσαν στο τηλεφωνο. Μέχρι που με πήρε να δει τι κάνω με άκουσε χάλια και ξανά ήρθε για λίγο να συζητήσουμε. Με έπιασε ο εγωισμός του έκανα τη δύσκολη πάλι με άφησε μόνη. Μετά το πήρα απόφαση λέω οκ τουλάχιστον ας το απολαύσω. Ε-φουντ-γευσεις στην λαδοκολλα-2 πίτες οικολογικές (να του πάρω;
    Εννοείται ότι θα του έπαιρνα αλλά μόνο ένα γιατί είχα σχέδια για να ξεπεράσουμε όλα τα άτυχη συμβάντα.
    Το άφησα στην θέση του επανω στο γραφείο ώστε να το δει(έτσι να τον καλοπιάσω).
    Θα βάλω το κιμονό που δεν το έχει δει επάνω μου και θα τον περιμένω... Μμ ας βάλω κι αυτές τις μαύρες κάλτσες ως το γόνατο... Εσώρουχο να βάλω; Ας βάλω για να το βγάλει! Χιχι  
    Γκεισα σήμερα λοιπόν, είχα ισιώσει και μαλλί θα πάθαινε πλάκα.
    Η ωρα περνούσε και περιμενα... περίμενα... Αποφασίζω να του στείλω όλο γλυκά... Η απόκριση ήταν θετική του είχαν περάσει τα νεύρα
    -Θα αργήσεις;
    -όχι δεν το νομιζω
    Γεμάτη χαρά περίμενα είχα καυλωσει τόσο στην σκέψη που πιστεύω με ένα άγγιγμα θα εχυνα.
    Πολύ αργούσε όμως και πόσο να αντέξω, άρχισα να απογοητευομαι, να αισθάνομαι γελοία, να θέλω να τα βγάλω όλα αυτά... Αλλά λέω όχι δεν πειράζει θα κοιμηθώ έτσι.
    Μέσα στον ύπνο μου ακούω την πόρτα κοιτάω ρολοι(δύο ώρες απ'οταν είχε πει ότι δεν θα αργούσε γκρρρρ) ξαναπεφτω.
    Τον αισθάνομαι να με φιλάει στο κεφάλι(αχχχχχ)
    Ακούω χρατς χρατς έσκιζε την συσκευασία απτό σουβλάκι(αχ αχ αχ
    Ποιος θα το φανταζόταν ότι ένα σουβλάκι θα ήταν τόσο σεξι!... Εεεε είχα αρχίσει να φουντωνω πάλι γιατί το σχέδιο μου πήγαινε όπως έπρεπε)
    Ειχα σκεπαστεί γτ κρυωνα και περίμενα να έρθει.
    Ξανακοιμηθηκα 
    Έπειτα αισθάνομαι να ξαπλώνει δίπλα μου είχα μείνει στο επάνω μέρος ακάλυπτη και φαινόταν το κιμονό και το ανοιχτό ντεκολτέ χωρίς όμως να έχει βγει έξω το στήθος. Αρχισε να με περιεργαζεται, σύντομα έκανε στην άκρη λίγο το ύφασμα ώστε να φανερώσει το στήθος μου. Άρχισε να το χαϊδεύει και να μου γλείφει τις ρωγες... Άρχισα να ξυπνάω και να αναστεναζω.
    Σηκώνω το μπούτι μου και το ακουμπάω δίπλα του να φαίνεται η κάλτσα μου και το ωραίο κόψιμο που με κολακεύε πολυ στους γοφούς.
    Αρχίζει να με χαϊδεύει και να κατευθύνεται στο μουνακι μου όσο τον φιλουσα παθιασμένα και του έτριβα τον εμφανώς καυλωμενο πουτσο του.
    Με αργές κινήσεις βγάζει το μαύρο δαντελωτό στριγκακι μου και αρχίζει να μου χαϊδεύει τον κωλο λέγοντας μου προστυχιές. Άρχισε να χαϊδεύει την πισω τρυπουλα μου και να ακουμπάει τον πουτσο του ελαφρά στο μουνακι μου... Ανυπομονούσα σε αυτό το σημείο να μπει μέσα μου κατευθείαν. Δεν το έκανε, με γύρισε και κατέβηκε να με γλειψει. Αν και δεν ειναι το αγαπημένο μου, ξέρω ότι του αρέσει και μου αρέσει κι εμένα.
    Όταν άρχισα να σπαρταραω ήρθε πάλι δίπλα μου με γύρισε απότομα και μου τον έχωσε δυνατά ενώ μου τραβούσε τα μαλλιά. Ήταν πολύ καυλωμενος εγώ όμως ήθελα κι άλλο.Τον έβγαλα και στηθηκα στα 4 (το αγαπημένο μου).
    Αμέσως ακολούθησε και άρχισε να με χτυπάει δυνατά στα κωλωμερια. Εγώ κρατούσα όσο πιο σφιχτά μπορούσα τα πόδια μου πάνω του να είμαι όσο πιο κολλημένη γινόταν και ήμουν στο τσακ να τελειώσω όπως κι αυτός, ήθελα κι άλλο όμως.
    Γυρνάω ανάσκελα και περιμένω να έρθει πάνω μου. Ξέρω ότι του αρέσει να με πηδαει και να κουνιούνται τα βυζια μου... Σηκώνω τα πόδια μου για να τα βάλω στον ώμο του. Η ηδονή είναι ανυποφορη! Μου έχει ήδη δηλώσει ότι θέλει να με χυσει 3 φορες αλλά τον αγνοώ. Τον βάζω να ξαπλώσει κι ανεβαίνω πάνω του. Νιώθω σαν πορνοσταρ και τον καβάλαω ανελέητα ενώ ανεβοκατεβαινουν τα βυζια μου και το κιμονό έχει αφήσει ακαλυτους τους ώμους μου δημιουργοντας μια πολύ αισθησιακή εικόνα. Χυνω επάνω του και αρχίζω να τον φιλαω ορμητικα. Θέλει να τελειώσει κι αυτός. Αμέσως τον παίρνω στο στόμα και καταπίνω....
    Ξαπλωνουμε λίγο, έχει μείνει μαλακάς και με κοιταζει ενω του ζητάω συγνώμη γυρνώντας κωλομερι για να συνεχίσω τον ύπνο μου.
     
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2019
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτά είναι πρωινιάτικα!

    Γιατί στο off-topic βρε κορίτσι μου;

    (EDIT)
    Όχι, δεν είναι πρωινιάτικα, μόλις συνειδητοποίησα ότι η ώρα είναι 13:00 !!!!

    Η μέρα πάντως ξεκινάει με ψηλά το λάβαρο!

    Εύγε!
     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Δεν ήξερα που να το βάλω πρώτη φορά ποστάρω :Ρ @Arioch
    Edit: ευχαριστώ πολύ :3
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Στις BDSM εμπειρίες!
     
  5. @sweet_release Πολύ όμορφο !! 

    Πάντα τέτοια και καλύτερα !!  
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ευχαριστώ πολύ!  
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  9. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Είναι το βουνισιο ταπεραμεντο παιδί μου!!!!
     
  10. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Και μετά θα έβγαιναν όλοι οι "πιστοποιημένοι" του χώρου και θα έλεγαν ατάκες τύπου "Κι από πότε το σουβλάκι έγινε bdsm;" κλπ κλπ... Υπάρχουν φορές που οι αντιδράσεις των πιο μυημένων είναι πραγματικά αποτρεπτικές για κάποιους πιο "νέους" να μοιραζόμαστε σκέψεις κι εμπειρίες. Αντιπαράθεση για την αντιπαράθεση και μόνο... Με κάθε σεβασμό και καλή διάθεση το λέω.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν είσαι σε D/s σχέση ό,τι και να κάνεις με το Κ σου, ακόμα και με τις κούκλες να παίξετε, που λέει ο λόγος, είναι BDSM εμπειρία.

    Μην αρχίσουμε πάλι τα vanilla time και τα άλλα που λέει η Miss πώς στο διάολο τη λένε.
     
    Last edited: 25 Μαρτίου 2019
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Νομιζω οτι υπερβαλλετε.