Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συζητηση..περι switch..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 15 Ιανουαρίου 2016.

  1. Garfield

    Garfield Regular Member

    Η γυναίκα μου η Κατερίνα είναι Κ όταν είμαστε μαζί αλλά γίνεται υ όταν βρίσκεται με τον φίλο μας τον Κώστα.
    Ετσι σού απάντησα και στην δεύτερη ερώτηση με διαφορετικούς άνδρες η γυναίκα μου αναλαμβάνει διαφορετικούς ρόλους πράγμα το οποίο θεωρώ πολύ φυσιολογικό.
     
  2. conner

    conner Contributor

    και παίρνουμε πίκρες ενίοτε...
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Not my cup of tea dear
     
  4. η σχεση ποιοτητας τιμης ειναι μια χαρα...... γι αυτο που πληρωνεις ειναι πολυ καλα....  
    οσο για τους διακοπτες ναι δεν γνωριζω πολλα αλλο το επαγγελμα μου... 
     
  5. voluptas

    voluptas Regular Member

    Κι εγώ είμαι άλλου ρεπερτορίου, οπότε μη χαλιέσαι.

    Κι εμένα άλλο το επάγγελμα, αλλά τώρα συμφωνώ και επαυξάνω, είναι η καλύτερη σχέση ποιότητας τιμής αυτή η μάρκα, αυτό πιστεύω κι εγώ.
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Kαι τι θές να φοράει μαρή και σύ ο άντρας ο σωστός, ο μπρόστυχος για να μη πάσχει;
    φούστα - μπλούζα;
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ο άντρας ο μπρόστυχος πρέπει - και καλά, ας πούμε και καμιά μαλθακία να γελάσουμε - να switchάρει στο ντύσιμο, όπως κάνω κι εγώ.
    Τη μια φούστα-μπλούζα και την άλλη πουκάμισο-παντελόνι, αλλιώς είναι για τον γιατρό χαχαχα. 
    Τόσο καιρό με τα περί σωστού και αληθινού Κ, είχαμε ξεχάσει τ' άλλο κλασικό περί σωστού και αληθινού άντρα.
    Να δούμε πότε θα σκάσουν μύτη και τα περί σωστού και αληθινού αριστερόχειρα ή δεξιόχειρα.  
    Μην ξεχνάμε ότι οι αμφιδέξιοι/ες, πριν λίγα χρόνια ήταν ακόμη "περίεργα φρούτα".
    Και ότι προσπαθούσαν με το στανιό, να τους/τις κάνουν να γράφουν μόνο με το ένα χέρι.
    Ακόμη και στον τρόπο που ένας/μια έγραφε, το "switchάρισμα" συχνά-πυκνά "απαγορευόταν".
     
    Last edited: 18 Ιανουαρίου 2016
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Με κατέστρεψες! Εκεί που πίστευα ότι βρήκα το μπουντουσουμομποτομνίρβανο, να που ανακαλύπτω ότι πάλι πρέπει να αλλάξω, αμφιδέξια γαρ. Να γιατί δεν βρίσκω ηρεμία, είναι γιατί δεν υπάρχω, όπως όλα τα σουίτς.  

    Παρελθέτω απ᾿ εμού το ποτήριον τούτο.
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ξερεις τι συζητηση μπορω να ανοιξω με αφοργη αυτο που εγραψες ........ αστο μεγαλη ιστορια χεχε  
     
  10. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    ναι.αν κ ειμαι κυριαρχος με την γυναικα μου εχω υπαρξει παλαιοτερα υποτακτικος εχω μαστιγωθει κ εχω υποταχθει.κ σημερα αν κ κυριαρχος εχω δει γυναικεσ που θα θελα εστω κ μια φορα να με υποταξουν.αλωστε πρεπει που κ που να περνας κ στην αλλη μερια .να νιωθεις πως νιωθει η σκλαβα σου.εχει τυχει να εφαρμοσω επανω της οτι μου χε κανει η αφεντρα μου καποτε
     
  11. το φανταζομαι χαχαχαχα.......   .....εχεις πονηρο μυαλο...... 
     
  12. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Πιστευω εχει να κανει με τον παρτενερ.

    Ισως να βιωνεις στιγμες Κυριαρχιας στην ερωτικη σου ζωη, να εχεις εραστες που σου δινουν την αισθηση πως μπορεις να τους επιβληθεις, που αποτελουν ακομα και μεσο εκτονωσης αυτης της πλευρας σου.

    Αντιθετα, ενδεχομενως να συναντας προσωπα απεναντι στα οποια νιωθεις ανισχυρη, τα οποια σε υποτασουν με τον δυναμισμο, την τεχνικη ή και μονο την παρουσια του.

    Για τον switch χαρακτηρα η Ροη ειναι γεματη εναλλαγες, καθε session μπορει να φερει κατι διαφορετικο. Αυτο ειναι το ενδιαφερον στην φυση σας, οπως το βλεπω εγω τουλαχιστον.

    Hope this helps.