Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συζητηση..περι switch..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 15 Ιανουαρίου 2016.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    τι δεν φτανει? την μπρατοσυνη?
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι γιατί εσύ δεν είσαι brat  
     
  3. Κρυφοbrat!!××(σαν βρισιά ακούστηκε αυτό!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ )
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    τις περισσοτερες φορες δεν ειμαι. και οταν ειμαι σιγουρα δεν ειμαι περιφανος γι αυτο.
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Γενικά είναι θέμα αυτογνωσίας στο τι είναι ο καθένας και πώς το εκλαμβάνει κι αν το απολαμβάνει το ταίρι του.
    Δεν έχω πρόβλημα με κανέναν σεξουαλικό τρόπο συμπεριφοράς αν υπάρχει προσφορά και ζήτηση ασχέτως αν είναι άλλες οι δικές μου επιθυμίες τις οποίες αυτές και καλύπτω.
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    μην παρεις στραβα αυτο που θα σου πω. μηπως απλα εισαι βανιλα?
     
  7. Σοκολάτα είμαι!  
     
  8. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Εγω και η @sokolata είμαστε καραbrat  ..Σίγουρα πράγματα..
    Απλα εμένα μ'αρέσει που κ που να γαμαω και κανένα αντρικό κωλαράκι αν κ αυτο το επιθυμει..   
     
  9. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Ελα ρε συ... μου το χαλας.
     
  10. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Με το καραbrat ή με το άλλο?
     
  11. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    Το αλλο ειναι κατι που δεν το βρισκω καθολου συμβατο με το DNA μου... για το bratie mood τωρα... να εκφραστω ελευθερα;
     
  12. .ελεύθερα! Έχουμε ακούσει τόσα για τα brat ας προστεθούν και τα δικά σου αρνητικά!