Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συμβουλές σε άπειρο αφεντη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Leon_hairylover, στις 14 Απριλίου 2021.

  1. Θα ήθελα τα μέλη που ξέρουν..να μου πούνε τα βασικά για να ξεκινήσω να είμαι αφέντης...γυναίκα έχει βρεθεί και θα τη συναντήσω τη Παρασκευή σπιτι της.. πως να το ξεκινήσω;το σενάριο θα είναι με κλειστά μάτια αυτή και δεμένα χέρια...έχω στο μυαλό μου κάτι αλλα καμια σχεση με αυτά που βλέπω εδώ.. περιμένω συμβουλές σας
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχει τόσα πολλά μαζεμένα λάθη όλο αυτό που δεν ξέρω από που να το πιάσω και που να το αφήσω.

    Η μόνη ψύχραιμη συμβουλή που μπορώ να δώσω για τη σκηνή που έχετε με κάποιο τρόπο προγραμματίσει είναι ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ για το οποίο δεν έχετε ιδέα. ΤΙΠΟΤΑ.
     
  3. Εννοείται δεν χρησιμοποιήσω βία η αντικείμενα...αλλά θα γίνει σεξουαλικη επαφή σε φάση αποπλάνησης..δεν ξέρω τιβαλλο να πω..περίπλοκα ειναι τελικά αυτα βίτσια αλλα γουσταρω
     
  4. moufa

    moufa into pussylicking

    Δεν υπάρχουν άπειροι αφέντες, μονάχα άφεντοι απείρηδες.
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Eίναι αυτό που γλαφυρά στ' αγγλικά περιγράφεται ως a disaster waiting to happen.
     
  6. Τι εννοεις; εσυ ξεκίνησες με γνώσεις πχ από το πρωτο ραντεβου;
    Περιμένω συμβουλές σου πάντως η τα φώτα σου
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κοίτα, το να είσαι αφέντης δεν είναι ρόλος που απαιτεί ειδική ενδυμασία, δεν παίρνεις μέρος σε ταινία. Σε μια σκηνή T/b, το οποίο αυτό είναι στην πραγματικότητα που έχετε προγραμματίσει, δεν έχει σημασία μόνο τι θέλει ο top αλλά και τι θέλει και ο bottom, γιατί αν ενδιαφέρεσαι μόνο για την δική σου ευχαρίστηση είναι πολύ πιθανό το πρώτο session να είναι και το τελευταίο. Το ίδιο επίσης μπορεί να συμβεί και με *πολύ δραματικότερο τρόπο* αν πάτε να κάνετε πράγματα τα οποία ΔΕΝ γνωρίζετε.

    Αν δεν σκοπεύετε να αρκεστείτε σε απλά vanilla παιχνίδια:
    • Τι σου αρέσει, τι της αρέσει και σε *ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ* χρήση αντικειμένων και/ή πρακτικών στα οποία δεν έχεις εμπειρία.
    • Να είναι πολύ ευκρινές και κατανοητό ΚΑΙ στους δυο σας το πότε λήγει *ΑΜΕΣΑ* το *ΟΠΟΙΟ* παιχνίδι.
    • *ΟΧΙ ΠΕΡΙΠΛΟΚΑ ΔΕΣΙΜΑΤΑ* αν δεν έχεις εμπειρία, θα πρέπει να μπορείς να τη λύσεις *ΑΜΕΣΑ* αν χρειαστεί.
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Δεν υπάρχει κανένας λόγος να θέλετε να γίνετε αφέντης. Και ειδικά από "περίπλοκο βίτσιο".
    Αφού βρήκατε γυναίκα, κάνετε όσα ξέρετε να κάνετε. Τα υπόλοιπα περίπλοκα που δεν τα ξέρετε, αφήστε τα σε αυτούς που τα ξέρουν και τα χρειάζονται.
     
  9. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Αγαπητέ, μπορώ μόνο να υποθέσω ότι έχετε γνώση των ευθυνών σας.
    Γράψατε σε έτερο νήμα για την κορύφωση του σουρεαλισμού του παρόντος φόρουμ, και δώσατε το έναυσμα να βρεθούν νέες υψηλότερες κορυφές.
    Θα παρέθετα γηπεδικό σύνθημα της δεκαετίας του 80, αλλά δεν θα επιμεριστώ την ευθύνη σας.
     
  10. Εσυ γεννήθηκες γνώστρια δλδ;
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Που την βρήκατε;
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν βλέπω πώς από αυτό που έγραψα προκύπτει κάποια προσωπική ευθύνη ούτε πώς αυξάνεται ο σουρεαλισμός του φόρουμ από ένα απλό "Πρόσεξε τι πας να κάνεις στη σκηνή που προγραμματίζεις ειδικά εφόσον δεν έχεις ιδέα."