Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σφηνα η but plug

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Gas_mask, στις 18 Ιανουαρίου 2023.

  1. Gas_mask

    Gas_mask Bdsm latex

    Ειμαι 26 χρονων ανδρας και δεν εχω δοκιμασει ποτε να βαλω δαχτυλο στον κωλο μου. Εχω μια σφηνα που εβαζα δτην κοπελα μου και η αληθεια ειναι οτι θελω να την δοκιμασω στον δικο μου κωλο αλλα φοβαμαι. Θελω να μου πειτε πως να το κανω χωρις να πονεσω πολυ και αν αξιζει να το κανω
     
  2. GreatA

    GreatA No life without a fall...

    αν αξίζει ή οχι θα το ανακαλύψεις μόνος σου. γιατί δεν ρωτάς την κοπέλα σου αν πονάει? ο κώλος είναι αβυσσαλέος... αν δεν ήταν δεν ήταν δεν θα υπήρχαν τόσο μεγάλα παιχνίδια για τον κώλο... μην φοβάσαι και παρτο σαν άντρας!  
     
  3. John44

    John44 Regular Member

    Πονάνε ωρέ τα παλικάρια;;;;
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Ξεκίνα με κάτι μικρότερο. Ψάξε, διάβασε και πειραματίσου. Τι σημαίνει αξίζει;
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Πιστεύω ότι αξίζει.   Δεν ποναει βρε, τι να πονέσει. Βάλε λίγο λιπαντικό, έτσι για να σου φύγει ο φόβος δηλαδή, και βάλε τη μέσα.
     
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Άκου τι σου λένε αγαπητέ!
    Μιλά η εμπειρία!!! Ξέρεις πόσους κώλους έχει "φροντίσει" η @Brt ;;;
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Υπερβολές. Μου έχουν ξεφύγει 2… 
     
    Last edited: 19 Ιανουαρίου 2023
  8. Y13

    Y13 Regular Member

  9. S.M

    S.M Regular Member

    Εγω δν θυμαμαι τπτ... Μαλλον ξεφυγα χαχα
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    @Y13 @S.M   η συνθήκη είναι να έχουμε βρεθεί έστω μια φορά γυμνοί/γυμνες αμφω, ταυτόχρονα, στο ίδιο μέρος. Είμαι ικανή στην πειθω, αλλά όχι στην τηλεπάθεια  
     
  11. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Ούτε σε συνάντηση μου φαίνεται δεν θα έρθω με την @Brt εκεί κοντά
     
  12. S.M

    S.M Regular Member

    Εεεε τοτε δν πρεπει να κανονιστει;