Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σφηνα η but plug

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Gas_mask, στις 18 Ιανουαρίου 2023.

  1. black_soyl

    black_soyl New Member

    Πολυ λίπανση στη σφήνα βάλε προφυλακτικό κ χωστο αργά κ απαλα
     
  2. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αν σκοπεύεις να βγάλεις τα ρούχα σου, δεν εγγυώμαι τίποτε  . @S.M μου έχουν πει μέχρι τέλος Φλεβάρη, να μην κάνω νέες αρχές, όποτε από μαρτη πια η νέα σοδειά κωλαρακιων   πάντως όσοι έχετε εμπειρία πείτε και στον @Gas_mask ότι δεν ποναει.  
     
  3. S.M

    S.M Regular Member

    Αστρολογικά βαση πλανητών και ζωδίου υπάρχει αυτή η αποστασιοποιηση; χαχα
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Είναι το αραβικό ωροσκόπιο.
     
  5. John44

    John44 Regular Member

    Σαββατοκύριακο θα είμαι στη Θεσσαλονίκη. Τί λες να γδυθώ για σένα;
     
  6. hijra

    hijra Regular Member

    ΌΧΙ!!! ΜΗΝ ΤΟ ΚΆΝΕΙΣ!!!
    Γιατί αν το κάνεις μετά τη σφήνα θα αρχίσεις να ψάχνεις να φας ζωντανό πούτσο σαν την πουτάνα που έχει να γαμηθεί 10 χρόνια.
    Αυτό σημαίνει ότι όλες εμείς οι ήδη υπάρχουσες πούστρες θα στερηθούμε τουλάχιστον ένα καβλί λιγότερο κάτι το οποίο σίγουρα μας προκαλεί δυσαρέσκεια.
     
  7. antreas Armatas

    antreas Armatas Regular Member

    Μάλλον τρεις.
     
  8. antreas Armatas

    antreas Armatas Regular Member

    Μαλλον είσαι του οθωμανικού ωροσκοπίου.
     
  9. vrakakias

    vrakakias New Member

    Εχει πολύ όμορφη αίσθηση. Συμβουλη αστην μεσα για ωρα και πηγαίνε για περπατημα θα ζησεις πρωτογνωρα πραγματα.
     
  10. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Τελικά αντί για συμβουλές για σφήνα καταλήξαμε με εθελοντές για "τεστ αντοχής άρνησης σφήνας"
    Ξεσηκώνει κόσμο η @Brt . Με το καλό και βουλευτής......
     
  11. alexis82

    alexis82 New Member

    Δε ξέρω τι μέγεθος μπορεί να έχει η σφήνα αλλά αν είναι φαρδιά ίσως να είναι δύσκολα. Αφού είναι κάτι που το ψήνεις να το δοκιμάσεις, μπορείς να αγοράσεις ιδικά toyς που είναι για τον ερεθισμό του προστάτη. Είναι σαφώς μικρότερα κι έχουν δόνηση στο σημείο που πρέπει. Στην αρχή είναι άβολο αλλά αν του δώσεις χρόνο αξίζει.
     
  12. vrakakias

    vrakakias New Member

    Εγω που εχω μια μικρη δεν την βγαζω σχεδον ποτε μονο για να την σαλιωσω.(σαλιο γιατι στην δουλεια δεν μπορω να εχω λιπαντικο μαζι μου )