Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σφηνα η but plug

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Gas_mask, στις 18 Ιανουαρίου 2023.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Έξαλλο σε έκαναν!

    Πάντως η χρήση σφήνας/strap/λοιπά πρωκτικα βοηθήματα από άντρες, δεν είναι απαραίτητα επιθυμία ομοφυλόφιλης συνεύρεσης. Το αφήνω εδώ. Να υπάρχει.  
     
    Last edited: 23 Ιανουαρίου 2023
  2. espimain

    espimain Contributor

    Είναι απλά προσομοίωση.  
     
  3. Ματίλντα

    Ματίλντα Regular Member

    Μπρατούλα δεν χρειάζεσαι πτυχίο επιστήμονα για να χειριστείς μια σφήνα. Με λίγο λιπαντικό σιγά σιγά γίνεται η δουλειά. Το λέει και το γνωστό ρητό "με σάλιο και υπομονή, ο κώλος γίνεται μουνί". Εκτός αν η σφήνα είναι τεράστια, οπότε δεν ξεκινάς καν έτσι.
    Ναι, συμφωνώ ότι η χρήση διαφόρων sex-toys δεν έχει να κάνει καθόλου με την ομοφυλοφιλία. Αλλά όταν αρχίζεις να ψάχνεσαι με σφήνες, συνήθως μετά καταλήγεις να χοροπηδάς μες την τρελή χαρά επάνω σε πράγματα που σαλεύουν.
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Λευτεριά στην χρήση πρωκτικών βοηθημάτων!!!!!
    Πάρτε χαρτάκι σειράς για συνάντηση με την ειδικό
     

    @Ματίλντα μου θυμίζεις την παροιμία που λέει: Ο πούστης και ο πρεζάκιας στην δοκιμή την πατήσανε!
     
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Για εμένα ειναι ένας ακόμα τρόπος ηδονής.

    Προσωπικά το θεωρώ λίγο περιορισμένο, να το ταυτίζουμε με συγκαλυμμένη ομοφυλοφιλία. Η οποία επίσης μας αρέσει πολύ.   Φανερή η κρυφή  

    Εχω ωραιότατη φωτογραφία από τασκ με έναν που έχει βάλει ένα αποσμητικό στον κωλο του.

    15 χρόνια τον ξέρω, με άντρα δεν έχει πάει. Και δεν θέλει. Και δεν θα είχε κανένα πρόβλημα να πει ότι θέλει. Just my two cents.     
     
  6. Sissys

    Sissys New Member

    Πρώτη φορά που έβαλα σφήνα ήταν καθώς το έκανα με τη δικιά μου την είχα στα 4 και πήρα κρυφά την σφήνα και την έβαλα πίσω μου..απλα καυλα
     
  7. Ματίλντα

    Ματίλντα Regular Member

    Δεν ξέρω για τον πρεζάκια, αλλά για τον πούστη από τη μεριά μου ισχύει!  
     
  8. vrakakias

    vrakakias New Member

    Αποσμητικο ε?? Ωραιο ειναι εχω βαλει πολλες φορες
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι, υπάρχουν εξαίρετοι δονητές με κλίση για ερεθισμό του προστάτη αδένα, οι οποίοι προσαρτώνται σε ζώνη strapon. Για χαρούμενα χοροπηδηχτά με τις συντρόφους τους  
     
  10. antreas Armatas

    antreas Armatas Regular Member

    Ψάρια εννοείς να υποθέσω.
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Είναι δονητές νέας γενιάς, οι οποίοι μάλιστα δοκιμάζονται ξανά και ξανά πριν βγουν στην αγορά. Κάτι σαν τεστ διαρκείας 100.000 διεισδύσεων....εεε χιλιομέτρων. Που και πως λίγοι γνωρίζουν ωστόσο  
     
  12. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    ασε το παιδι να δοκιμασει