Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σφηνα η but plug

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Gas_mask, στις 18 Ιανουαρίου 2023.

  1. Y13

    Y13 Regular Member

    ... σαν την τσουτσούνα, δεν έχει ...........
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Εμ , άλλο το φρέσκο, άλλο το κατεψυγμένο !!!
     
     
  3. Ματίλντα

    Ματίλντα Regular Member

    Περί ορέξεως...  
    Να δοκιμάσει, απλά αυτά δεν ρωτιούνται. Ότι έχει να κάνει με το σεξ, ή το θες και το κάνεις δοκιμάζοντας από καύλα και περιέργεια ή δεν το σκέφτεσαι καθόλου.
    Κανένας και καμία δεν ρώτησαν την πρώτη τους φορά αν αξίζει να δοκιμάσουν να ξεπαρθενευτούν, από όποια τρύπα γουστάρουν.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    1. Πού είδατε να το ταυτίζω με την ομοφυλοφιλία.
    2. Ο πλαστικός πούτσος δεν είναι προσομοίωση του αληθινού;
    3. Είπε κανένας καμιά κουβέντα για ομοφυλόφιλους;
    4. Μια και κανένας δεν χαρακτήρισε ούτε ονομάτισε την πρακτική, εσείς πώς την ονομάζετε;
    5. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με όσους αρέσκονται και απολαμβάνουν να δέχονται διεισδύσεις, με γεια τους και χαρά τους.
    6. Κάποια άτομα, που προφανώς γνωρίζουν, ανέφεραν ότι ο αληθινός πούτσος είναι καλύτερος από τον ψεύτικο. Αν εσείς δεν συμφωνείτε και αυτό δικαίωμα σας είναι, αλλά απευθυνθείτε σε αυτούς και όχι σ΄εμένα.
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    @espimain μισό.

    1,2,4. αναφερόμαστε σε σφήνες και όχι σε δονητές με σχήμα/αφή πέους. Ο πλαστικός πουτσος είναι προσομοίωση, η σφήνα δεν είναι. Είναι ένα από τα πολλά ερωτικά παιχνίδια, που σε άλλοτε άλλες συνθήκες, ενεργοποιούν αίσθηση ηδονής στον πρωκτό.

    3. Αυτό είναι δικό μου λάθος, απλά απάντησα και στην ανάρτηση από @Ματίλντα που έλεγε ότι όσοι θέλουν σφήνα, κατά κάποιο τρόπο επιθυμούν και ομοφυλοφιλική συνεύρεση. Και κάπως στο μυαλό μου, είχα τις δυο απαντήσεις στην ίδια κατεύθυνση, αλλά διευκρινίζετε ότι δεν υπονοούσατε κάτι τέτοιο.

    5,6. Δεδομένου ότι έχω ανάλογες εμπειριες    δεν συμφωνώ όχι. κάθε εργαλείο, είναι διαφορετικό σε διαφορετικά χέρια. Αλλά σίγουρα είναι μια άλλη κουβέντα.

    Αυτά.
     
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Μάλιστα και με άποψη και με εμπειρίες η @Brt .
    Τυχερός όποιος πέσει στα χέρια σου!!!! Θα έρθει για μαλλί και θα φύγει κουρεμένος!!
       
     
  7. vrakakias

    vrakakias New Member

    Συνφωνω η σφηνα ειναι αλλο κεφαλαιο απο τους δονητες οπως και οι μπαλες κανουν αλλη δουλεια (το προτιμοτερο ) πουτσα δεν εχω φαει για να φερω γνωμη
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    @Brt
    Μια και όπως λέτε έχετε σχετική εμπειρία και γνώση.
    Ποια είναι η διαφορά στην οποία αναφέρεται και το δίλημμα του τίτλου του νήματος; «Σφήνα ή but plug».
    Πώς ξεχωρίζετε εσείς την σφήνα από το but plug;
     
  9. vrakakias

    vrakakias New Member

    Με αυτην την κουβεντα εδω εχω μια σφηνα μεσα μου συνεχεια χαχχαχαχα... σημερα στην δουλεια πρεπει να με καταλαβαν ηθελε να βγει και περπαταγα λες και με πηραν 3 μαζι
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Ανοίγω νέους “ορίζοντες” στους ανθρώπους  
    Ευρείς.

    @espimain νομίζω ότι ο νηματοθετης, χρησιμοποεί το διαζευκτικό με την έννοια του "ή και". Δηλαδή σφήνα, την οποία αποκαλούμε αγγλιστί butt plug  
     
  11. billS8

    billS8 New Member

    Η πούτσα είναι σαφώς καλύτερη
     
  12. antreas Armatas

    antreas Armatas Regular Member

    Αναθεωρω.
    Τα ασφαλιστικά θα είναι πάνω από 20μετρα .