Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σφηνα η but plug

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Gas_mask, στις 18 Ιανουαρίου 2023.

  1. Nicksx

    Nicksx New Member

    Ααχαχαχχαχααχχαχαχαχα εκλαψα
     
  2. Να ενα ωραιο νημα..Αλλα δεν ειμαι ειδικος στο να σε βοηθησω..
     
  3. Sakos

    Sakos New Member

    ΕΓΏ πάντως τη πρώτη φορά που το έκανε κοπέλα αυτό δεν αντέδρασα καλά αλλά μετά είδα τη γλυκά και πέρασε το σεξ σε άλλο επίπεδο!
     
  4. Sakos

    Sakos New Member

    Δλδ τη βάζεις και βγαίνεις έξω? Δεν είχα σκεφτεί ποτέ αυτό...! Αλλά θα είχα μεγάλο πρόβλημα εγώ γιατι θα ήμουν συνέχεια να αλλάζω εσώρουχα..!!!
     
  5. Sakos

    Sakos New Member

    Η αλήθεια είναι ότι αν ξεκινήσεις με κάτι τέτοιο θές συνέχεια κάτι μεγαλύτερο π έχει κ λίγο πόνο και καυλα!
     
  6. Old submissive

    Old submissive Υποτακτικά φετιχιστής

    Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Αλλά δεν βλέπω κάποιο μειονέκτημα σε αυτό. Η χαρά του έρωτα και της ερωτικής συνθήκης μπορεί να επιτευχθεί με διάφορους τρόπους.
     
  7. Thanosbi

    Thanosbi New Member

    Butt & penis plug ταυτοχρόνως με nipple clamps   
     
  8. MissLa

    MissLa AMAZON QUEEN Premium Member

    Το θέμα αυτό έχει παραπλανητικό τίτλο.

    Δεν συζητείται το αν πρέπει να επιλέξουμε σφήνα ή butt plug (που είναι το ίδιο και δεν έχει νόημα η επιλογή) όπως υπονοεί ο τίτλος αλλά το αν πρέπει ο νηματοθετης να βάλει την σφήνα του στον κωλο του .


    Αξιοσημείωτο είναι ότι ο νηματοθετης εβαζε την σφήνα στον κωλο της συντρόφου του χωρίς να ενδιαφερθεί να μάθει πως μπαίνει η σφήνα στον κωλο κάποιου χωρίς να πονάει, αλλά ζήτησε την γνώμη της κοινότητας όταν επρόκειτο για τον δικό του κωλο.

    Αξιοσημείωτος είναι επίσης ο αριθμός απαντήσεων που έχει ένα τέτοιο νήμα.
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ο καθένας κοιτάει τον κώλο του, τώρα το αντιλαμβάνεσαι του λόγου σου;