Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχέση και cuckold

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος slioanna, στις 11 Μαρτίου 2018.

  1. Kurabiye

    Kurabiye Regular Member

    Αχεμ αχεμ Chaos Lord.....
    Μην ξεχνάτε και κάτι ποσοστά που τάξατε....
     
  2. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    δεν με βοηθάς, δεν με βοηθάς...
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το ξέρω αλλά δεν το έχω με τα ποτά. Αν δεν είναι γλυκό και ελαφρύ... δεν.

    Μαργαρίτες?
     
  4. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    α γειά σου, αλμυρό και ξινό (τα θέλει ο ...trollος μου !)
     
  5. CypriotCucki

    CypriotCucki https://interracialcuckoldincyprus.blogspot.com

  6. JohnPA

    JohnPA Regular Member

    Ναι, είναι καλή εμπειρία, μου έτυχε πριν μερικά χρόνια σε καλοκαιρινές διακοπές σε κάποιο νησί..... περάσαμε υπέροχα
     
  7. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Προς τα απανταχού ζευγάρια :
    Μη γελιέστε, ένας cuckold δεν φέρνει την άνοιξη στη σχέση. Είναι όπως το τραύμα, χρειάζεται συχνές αλλαγές, αλλιώς εμφιλοχωρεί έρως...
     
  8. estarian

    estarian New Member

    Θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα.
    Για αυτο οι καλυτερες φασεις γινονται σε διακοπες - παραλιες που τα ηθη χαλαρωνουν...
    Αλλη μια ομιρφη περιπτωση ειναι αν ο τριτος προσκαλουμενος ειναι ηδη ζευγαρι με καποιον οποτε το παιχνιδι μεταλασσεται σε cuckold/ανταλλαγη....
     
  9. CuckoldStories

    CuckoldStories New Member

    Οτι πιο περιεκτικο και χρησιμο για ενα ζευγαρι που εχει σαν σταση ζωης το cuckolding. Ειναι πολυ χρησιμο κειμενο και αξιζει οποιος εξιταρεται κ μονο στην ιδεα να το ζησει να το μεταφρασει