Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχολιασμός αγγελίας "Σε αναζήτηση αντικειμένου!"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Big_Master, στις 10 Οκτωβρίου 2005.

  1. Big_Master

    Big_Master New Member


    Αναζητείται αντικείμενο που επιθυμεί να ταπεινωθεί και να ξεφτιλιστεί στα πόδια σαδιστή αφέντη! Τα υποψήφια αντικείμενα να απευθύνονται με τον δέοντα σεβασμό στην Αυτού Εξοχότητα τον Αφέντη! Μηνύματα που δεν διακρίνονται για την ταπεινότητά τους θα διαγράφονται αμέσως!
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    Πριν από 5 χρόνια έπλεξα ένα πατάκι από κομμάτια κουρελιών.
    1,40 Χ 1,80 cm.
    Στο χαρίζω. Είναι ιδανικό για πάτημα. Κάνει και μασάζ στις πατούσες εξαιτίας των κόμπων που έχει.

    Αστάρτη
     
  3. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    Θα έπρεπε να γνωρίζετε Κύριε ότι οι αγγελίες γνωριμιών μεταξύ αγνώστων πρέπει να περιβάλλονται από την στοιχειώδη ευγένεια και παρουσίαση αυτού που την γράφει χωρίς να θέλω να σας προσβάλω νομίζω πως πρέπει να αναθεωρήσετε την άποψη σας για τους ανθρώπους που απευθύνεστε
     
  4. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    Βρε κορίτσια... ο άνθρωπος απευθύνεται σε αντικείμενα... αν δεν βρεί σημαίνει πως δεν υπάρχουν... αν πάλι βρεί σημαίνει πως υπάρχουν και ισχύει για άλλη μια φορά το περί ορέξεως...  
     
  5. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    Είχα την εντύπωση ότι οι άνθρωποι απευθύνονται σε ανθρώπους και όχι σε αντικείμενα τεσπά εύχομαι να βρει αντικείμενο ο Κύριος
     
  6. Big_Master

    Big_Master New Member

    RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    Ευχαριστώ τα μέλη που απάντησαν στην αγγελία μου:
    Ioanna
    Carissa
    Astarty
    Το μήνυμα του μέλους "Ioanna" ήταν το καλλίτερο και δείχνει άτομο συνειδητοποιημένο με ευγένεια και ταπεινότητα! Πολύ θα ήθελα να γμωρίσω ένα τέτοιο άτομο!
    Εσύ "Carissa" θα έπρεπε να γνωρίζεις ότι οι σκλάβοι είναι "αντικείμενα" ! Οι άνθρωποι δεν είναι σκλάβοι και το αντίστροφο!
    Τέλος εσύ "Astarty" κάτσε με τα κουρέλια σου και τα πατάκια σου, γιατί είσαι εκτός τόπου και χρόνου!
     
  7. ludwig

    ludwig Guest

    RE: RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    Μέγα Αφέντη...μήπως την έχεις δει Μέγας Αλέξανδρος ή Ναπολέων ? Οι σκλάβοι δεν είναι άνθρωποι ? Τί είναι ? Πιράνχας ? Ηρέμησε αρχηγόπουλο.
     
  8. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    Καλή η αναδίπλωση Κύριε ελπίζω σε παραπέρα βελτίωση
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    γιατι βρε κοριτσια χαλατε το thread του?λιγη ανωτεροτητα δεν κανει κακο!
     
  10. ioanna

    ioanna Regular Member

    RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    Νομίζω δεν είναι σωστό να γελοιοποιούμε ένα Κύριο που υποθέτω σε λίγο θα ζητήσει συγνώμη για την ατυχή λέξη που χρησιμοποίησε.
     
  11. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    ατυχές που ο θεωρεί πως η σκλάβα δεν είναι άνθρωπος ioanna?
     
  12. alnair

    alnair Regular Member

    RE: Σε αναζήτηση αντικειμένου!

    Ποιος δεν θέλει τον Βig Master? Γιατί εγώ μόνο την ioanna άκουσα να το λέει.
    Όσο για την επίμαχη λέξη (αντικείμενο), άλλο μετατρέπω την υποτακτική μου σε αντικείμενο (την δένω και την βάζω να στέκεται κάπου σαν κούκλα, ή μου κάνει το τραπεζάκι), κι άλλο γνωρίζω αντικείμενο για να το κάνω (ίσως) στο μέλλον άνθρωπο? Και πώς γνωρίζεις ένα αντικείμενο? Πώς του αποσπάς την συναίνεση άραγε?