Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σωματικά υγρά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 28 Απριλίου 2008.

?

Ποια σωματικά υγρά αγαπάτε;

  1. Αίμα

    15,7%
  2. Αίμα περιόδου

    8,3%
  3. Δάκρυα

    31,5%
  4. Ιδρώτας

    26,9%
  5. Κολπικά υγρά

    57,4%
  6. Προσπερματικά υγρα & σπέρμα

    35,2%
  7. Σάλιο

    48,1%
  8. Ούρα

    30,6%
Multiple votes are allowed.
  1. Syrah

    Syrah Contributor

    Ποια σας ενθουσιάζουν;
     
  2. latexduck

    latexduck Contributor

    Δεν θα ήταν καλύτερο σαν ψηφοφορία αγαπητή Syrah?  
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Όλα. Εκτός από τις μύξες και το τσιρλιό. 
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Το έφτιαξα παπάκι.

    Ομολογώ πως δεν τα είχα σκεφτεί. Το αίμα περιόδου γιατί δεν το ψήφισες;
     
  5. latexduck

    latexduck Contributor

    Ευχαριστούμε Syrah!  

    Ψήφισα 4 5 6 7 8 , το τελευταίο βέβαια παίζετε και είναι ανάλογα Την Σύντροφο αλλά γενικά μου αρέσουν όλα αυτά γιατί βγαίνουν με ευχαρίστηση ενώ το αίμα και τα δάκρυα!     
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Γιατί ψήφισα μόνο αυτά που μου αρέσουν ΠΑΡΑ πολύ.

    Το σάλιο δεν μου αρέσει πολύ γιατί ο πρώην άντρας μου έσκυβε να με φιλήσει και μου έγλειφε την μύτη για πλάκα. Με τσατίζει αυτό.

    Το δε αίμα περιόδου δεν το ψήφισα γιατί μου θυμίζει εκείνη την παλιά διαφήμιση για τον χυμό πορτοκάλι της Αμίτα που έλεγε: "Μμμμ....έχει και κομματάκια." 
     
  7. Syrah

    Syrah Contributor

    Πολλή σωστή σκέψη  

    (Υπάρχει AMITA sanguini 
     
  8. female

    female Contributor





    Γενικώς και αορίστως τίποτα. Ως σύμβολα στη λογοτεχνία μπορεί, αλλά επί προσωπικού δεν μπορώ να θεωρήσω το ερώτημα με τρόπο όπως, "Σας αρέσουν οι φράουλες, τα πορτοκάλια ή το κοντοσούβλι;" Από ποιό μποστάνι είναι οι φράουλες; Εντός εποχής; Μαρμελάδα φράουλα μαζί με κοντοσούβλι, ή χώρια; κλπ.κλπ.

    Κοντολογής, τα : ποιος, γιατί, πότε και πώς, είναι τα, κατ' αρχήν, κριτήρια. Ασφαλώς κάποια είναι εκτός σε κάθε περίπτωση. Γιοκ φετίχ σε οποιοδήποτε πεδίο.



     
  9. Emma

    Emma Contributor

    +1 στα bold.

    Όταν αυτά τα κριτήρια καλύπτονται επαρκώς, τότε η προτίμηση είναι αυτό που ψήφισα.

    Αν και, για να είμαι εντελώς ειλικρινής, όταν έχω δυνατά συναισθήματα για κάποιον, μου αρέσουν τα πάντα του. Αν μου είναι αδιάφορος, ακόμη κι αυτά που -γενικά- προτιμώ δεν μου κάνουν ιδιαίτερη αίσθηση.
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σαλιο και ουρα!!!
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    σαν τα κολπικα υγρα δεν υπαρχει τιποτα αλλο...
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απάντηση: Σωματικά υγρά

    Αιμα.