Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Her0ica, στις 19 Ιανουαρίου 2009.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    zinnia να είσαι καλά,πολύ όμορφα και περιεκτικά..  πάντως όσες φορές είχα τέτοια εμπειρία ειλικρινά ένιωθα πολύ όμορφα στο τέλος.Σαν να είχα κάνει κάτι που ήξερα ότι την ευχαριστούσε και το έκανα όσο καλύτερα μπορούσα.Και πάντα εκνευριζόμουν με τον εαυτό μου ,που κάποιες φορές έκανα κάτι λάθος.Δεν το έκανα ποτέ επίτηδες για να ''κερδίσω'' μία τιμωρία.Πάντα είχα...άγχος να τα κάνω όλα τέλεια...
     
  2. Puma

    Puma Regular Member

    Συμφωνά και επαυξάνω με όσα λέει η zinnia   Τα είπε σούπερ!
     
  3. jael

    jael Regular Member

    Πανταχού παρών εσύ  
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ



    τι τους θελεις τοτε αγαπη μου? χαθηκαν οι αλβανιδες?


         
     
    Last edited: 19 Ιανουαρίου 2009
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    Αγαπητέ ipakouossklavos, η θέση σου μοιάζει περισσότερο να συνιστά απόρροια φαντασίωσης, παρά νηφάλιας θεώρησης των πραγμάτων. Θα επιτρέψεις συνεπώς να μην την πραγματευτώ περαιτέρω.

    Το μόνο που θα ήθελα να σχολιάσω σε εντελώς πρακτικό επίπεδο πια, είναι πως αν η κυρία δεν εισπράττει σεξουαλική ευχαρίστηση βλέποντας το σύντροφό της να κάνει δουλειές, αλλά απλώς χρειάζεται μία οικιακή βοηθό, τότε είναι προτιμότερο να μην καταπιαστεί με το BDSM, γιατί και οικονομικά είναι ασύμφορη τακτική. Η πρότασή σου, το να αποτραπεί δηλαδή ο άνδρας, από το να εκσπερματώσει νωρίς, προκειμένου για την όποια απόσβεση του κόστους συντήρησης της σχέσης μέσα από την αύξηση του χρόνου κατά τον οποίο θα κάνει δουλειές είναι ένας ελιγμός ανεπιτυχής - και λυπηρός, μα δεν θα σταθώ σε ζητήματα Αξιών εδώ, αλλά ζητήματα τιμών. Η συντήρηση μίας αξιοπρεπούς σχέσης -όχι απαραιτήτως M/s- είναι περισσότερο δαπανηρή από την αγορά υπηρεσιών καθαρισμού –όπως προαναφέρθηκε από πολλούς συνομιλητές-. Το κόστος ευκαιρίας είναι απαγορευτικό.  

    Κόστος ευκαιρίας
     
  6. Puma

    Puma Regular Member

    Χαχα, jael! Νομίζω το θέμα δεν αφορά μόνο υποτακτικούς άνδρες αλλά είναι γενικότερο φαινόμενο... φαίνεται και στη συμβίωση ενός ζευγαριού... μερικοί άνθρωποι έχουν μάθει να οργανώνουν το σπίτι τους με συγκεκριμένο τρόπο και εκνευρίζονται όταν η αλλή πλευρά δεν ακολουθεί πιστά τον τρόπο αυτό. Όπως είπε και η zinnia, δε γεννιόμαστε όλοι το ίδιο αλλά μαθαίνουμε... και πρέπει να υπάρχουν και συμβιβασμοί...  
     
  7. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Re: Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

     
    Last edited by a moderator: 19 Ιανουαρίου 2009
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    θεε μου σ' ευχαριστω που δεν με εκανες male slave!!!!!!!!!!!!!!
     
  9. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Re: Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

     
    Last edited by a moderator: 19 Ιανουαρίου 2009
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    Πρέπει να σου πήρε τρομερά πολύ χρόνο η αξιολόγηση όλων των Αλβανίδων, όλων των Βουλγάρων, όλων των Ρουμάνων και όλων των Ρωσσίδων.
     
  11. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    Πάντως εμένα μια φορά που μου ζήτησε μια κοπέλα να βγω στο μπαλκόνι να απλώσω τα ρούχα .... πήρα τα δικά μου ρούχα και την κοπάνησα. Δεύτερη φορά που είχα πάει σπίτι της!!!

    Πάντως εγώ ευχαρίστως να έκανα αρκετές δουλειές υπό τον όρο ότι θα διάλεγα εγώ ποιες θαταν αυτές όλα κι όλα. Και δε θα φόραγα ούτε ποδιά ούτε τσεμπέρι
     
  12. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Re: Απάντηση: ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΩΝ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ

    Mεγαλη μπουκια φαε
    μεγαλο λογο μη λες......