Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 5 Νοεμβρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Τι κανεις οταν η γκομενα σου αρχιζει και καπνιζει.....?

    Η απαντηση μετα το 5ον σποτ..........
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    "Προβληματίζεσαι". Η απάντηση ήταν της μεταξένιας μου  
     
  3. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ......

    Πρώτον: Θεωρώ πως, δεν έχω "γκόμενα" αλλά σκλάβα.
    Δεύτερον: Καμιά σκλάβα δεν αποφασίζει να κάνει κάτι χωρίς την άδεια Εκείνου.
    Τρίτον: Δεν ψάχνω τι θα κάνω εγώ επειδή εκείνη αποφάσισε να κάνει κάτι χωρίς να με ρωτήσει.
    Τέταρτον: Πρέπει πρώτα να συζητήσει μαζί μου αυτή την (καινούργια) "ανάγκη" της.
    Πέμπτον: Πρέπει να σκεφτώ γιατί δεν τήρησε τα προηγούμενα τρία. Σε τι έκανα λάθος.
    Εκτον: Αν δεν ισχύουν τα προηγούμενα τέσσερα, τότε, ούτε εγώ θεωρούμαι "Κυρίαρχος" και εκείνη να πάψει να πιστεύει πως είναι "σκλάβα" Μου. Είμαι ένας (μάλλον) καλός γκόμενος με μια γυναίκα δίπλα του
     
  4. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Εχεις μια μοναδική ευκαιρία να επεμβείς δυναμικά ωστε να ταυτίσει το τσιγάρο που τοσο τη βλαπτει με μια η περισσοτερες δυσαρεστες εμπειρίες ώστε να την αποτρέψει απο το να το ξανακανει .
    Σε bdsm επιπεδο ... οι δυσαρεστες εμπειρίες μπορουν να ειναι ....... όσες και η φαντασία σου μπορει να δημιουργήσει.
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ......

    Για να μην σας αποπροσανατολισω θα σας πω οτι η απαντηση περιεχει αρκετο χιουμορ,και οχι ακριβως αυτο που σας δινει να καταλαβετε διαβαζοντας την ερωτηση, ειναι κατι σαν ανεκδοτο, γι' αυτο παρτε το αλλιως........ 
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αντι να καπνιζει ας παρει μια πιπα.
     
  7. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Στο κέντρο ενδιαφέροντος ... όπως πάντα
     
  8. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ......

    Ααααααααα.............

    ...........έφτασε η ώρα να ντυθείς και να γυρίσεις στην γυναίκα σου
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...σηκωνεις το τραπεζι;
     
  10. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Re: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ......

    Οh yes!
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ......

    Επ επ...  περασατε τα πεντε σποτ και δεν το βρηκατε, στην επομενη ερωτηση θα απαντησω στο 20ον σποτ για να βρειτε την απαντηση...... 
    Και τωρα η απαντηση στην ερωτηση τι κανεις αμα η γκομενα αρχιζει και καπνιζει ?
    Απαντηση.
    Κοβεις λιγο ρυθμο απο το πηδημα, και βαζεις λιπαντικο.....,(ξερεις που...) για να μην αρπαξει φωτια απο την τριβη του μεσα εξω μεσα εξω........,οπως και στο αυτοκινητο, αν καπνιζει η μηχανη εχει μεινει απο λιπαντικο (λαδι)........ 
    Τι ανωμαλοι που ειστε......, αμεσως ο νους σας πηγε στο τσιγαρο...........,ανωμαλοι ε ανωμαλοι...... 
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ......

    Ειμαστε, ειμαστε!!!!!!!!!!!