Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΟ ΠΑΡΤΥ....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 19 Μαϊου 2006.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τουλαχιστο ηταν ομορφες Κιτς ? ....
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    χμμμ...

    δεν τρελλαθηκα κιολας..

    εκτος απο μια ... δεν ηταν ομορφη.. ειχε κατι ομως!
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θεωρεις πως σε οτι αποτελεσες μερος , ηταν καθαρα απο την δικη σου θεληση ή νιωθεις οτι περιμενες να συμβει κατι περισσοτερο απο μεριας δικης σου συμμετοχης ? ....
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    δεν ηταν θεμα δικης μου θελησης η οχι... οχι οτι αμα δεν ηθελα θα πηγαινα. Απλα ημουν ενα ειδος ''παρατηρητη'' σε κατι κρυφο και κλειστο.
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    στο λεω γιατι οτι εχω βρεθει σε παρομια κατασταση .... και μετα ειχα νευριασει ..... θεωρησα οτι επρεπε να ειχα συμμετασχει και εγω (να πω την αληθεια δεν εκανα κινηση αλλα ισως βλακωδως περιμενα προσκληση) ή να σηκωθω να φυγω εφοσον δεν μου ειχε γινει γνωστος απο την αρχη ο ρολος μου .... εσυ πως ενιωσες ?
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Ημουν καλεσμενος... το σεβαστηκα!

    Αν ηθελαν να συμμετεχω θα μου εκαναν την προταση ή θα μου το εδειχναν με καποιο τροπο, αν το εκανα απο μονος θα ηταν θρασσος απο μερος Μου ( τουλαχιστον ετσι το βλεπω Εγω)
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αυτο θα ηταν καλα να γινει νημα καποια στιγμη ...
    νομιζω παντως οτι αν απο την αρχη ο καλεσμενος δεν γνωριζει το ρολο του , τοτε ο αναλογος σεβασμος απαιτειται και απο τους οικοδεσποτες , εστω να γινει με καποιο τροπο ληψη της συγκαταθεσεις του φιλοξενουμενου .... τουλαχιστο ετσι το βλεπω εγω...
     
  8. BLight

    BLight New Member

    Έχω ένα φιλικό ζευγάρι στην Ολλανδία που είναι σε μιά παρόμοια ομάδα ζευγαριών, απ'ότι λένε οι συζητήσεις και η ανταλλαγή ιδεών μεταξύ τους βοηθάει πάρα πολύ.
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Που ξερεις... ο κοσμος ειναι μικρος...
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    H εμπειρια του φιλτατου Κιτς ειναι περα ως περα αληθινη!
    Στην Ευρωπη συμβαινουν πολυ συχνα αυτα τα παρτυ, και εχω βρεθει προσωπικα σε τετοια συναντηση, στην Villa Pisani πολυ κοντα στην Βενετια οπου η περιοχη εκει κατοικειται απο απογονους των Δογηδων.
    Ομως θα σας πω και κατι.
    ΔΕΝ μου αρεσε!!!
    Και αυτο διοτι, εαν εξαιρεσουμε τον μπατλερ που ανηγγειλε την αφιξη των Master-Mistresses, το ολο σκηνικο και υπολογιστε μια αιθουσα οπου μεσα ηταν γυρω στα 150 ατομα, ηταν ενα μπαχαλο, διοτι ηταν ολοι γυμνοι η ημιγυμνοι, και.................χερια ποδια στην γραμμη, αφου στο τελος ακολουθουσε ομαδικο οργειο, και αντε εσυ και καταλαβε, Masters-Mistresses-subs-slaves- αντρες-γυναικες-transexuals-λεσβιες-gay, ολοι μια μαζα του στυλ: (καλε το τσουτσουνακι που γλειφω ποιανου να ειναι?).
    Και ολοι κουρουμπελα απο την υπερκαταναλωση αλκοολ κλπ.
    Τεραστια μπωλ με προφυλακτικα, αφου το bdsm παρτυ σε παρτουζα κατεληγε, και πολλα αξεσουαρ που στο τελος στα χαριζαν κιολας!
    Αν συμμετειχα??????
    Εννοειτε, δεν τα χανω εγω κατι τετοια!!!!!!!
    Απλα ολο αυτο το μπερδεμα, ολον αυτων των ανθρωπων καπως μου εκανε.
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είσαι ο τρίτος άνθρωπος που γνωρίζω να χρησιμοποιεί την λέξη "κουρούμπελα". Μήπως κατάγεσαι από τη Βέροια; 
     
  12. BLight

    BLight New Member

    Nick και Francine, χαρακτηριστικά ψηλό ζευγάρι (2μ περίπου ο Nick και 1.80-1.85 η Francine)